goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@PeteR10 zieloni 500!
18
Aż nie mogę patrzeć na Ivana tutaj :/ ładniej by mu było w koszulce Interu
4
@mindbender84 ło boże Ale ta Antonella zdrowa
4
@FC1899Barca szkoda , że nie ma w Polsce opcji politycznej , ktora wyrzucilaby PiS. Przykre
1
@SuperPatsonFCB https://images.app.goo.gl/7fDGSxtAd1eykS749
0
@MichalZZZ kolego, polecam dextera
16
Ależ to nowe Stranger Things jest dobre!
3
@Odesseiron chyba jeszcze lepiej!
6
Ależ bym zobaczył tego Neymara w Realu
1
@Odesseiron scenariusz idealny
0
@Barcelismo z konia spadli, co najwyzej 130 i Rakitic
1
@ViscaBarca123 Użytkownik, który zasłużył na złote piłki najbardziej, powodzenia i dobra robota!
0
Arsenalowi sprzedać za 60, psg odsyłamy do klauzuli
0
@Ghotti tak mawiał Stanisław Lem
a poza tym @kenneth99 Valverde się nie martwi kogo mu klub kupił na ławkę, musi się skupić na Rakiticiu xD
2
@Avatarr Rakitic, Busi i Vidal lubią to.
3
@patrykzmc2000 Kolega @henOx dobrze prawi. Rezygnując z Neymara ( a jego ściągnięcie uważam za totalną głupotę) możemy się naprawdę dobrze wzmocnić na przyszłość. Sam Neymar to "inwestycja" na 2-3 lata maksymalnie.
0
@BarcaInfo Miło słyszeć, chcemy oglądać pierwszy garnitur tak grający.
0
@El dominatore Niech mnie kule biją, tak trafnego komentarza nie było od dawna.
Chapeu Bas dla Pana
0
@highway Oni nie mają klimatyzacji w redakcji MD, takie pierdoły można wypluć tylko po udarze
2
@Wawrzyszewski no kawał ucha ma dziewucha.
6
@Leoo94 I po co tam wchodzić w ogóle? Po co takie głupoty czytać, ani to mądre a tym bardziej śmieszne. Już się tu kilku kibiców Realu namnożyło i ciężko się ich czyta więc nie ma sensu uderzać do nich na stronę.
1
@IronSanHybrid nie o taką gwiazdę mi chodzi, napadzior jak Neymar. Ktoś kto błyszczy w świetle reflektorów jak np. Romario, Adriano. Próżno takich szukać, z Neyem będzie podobnie ,a wiesz dlaczego? Bo nic do tej Pory nie wskazuje na to by miało być inaczej
0
@Jakdxb no dokładnie jest tak jak piszesz, właśnie dlatego ten transfer jest bez sensu
0
@IronSanHybrid okej... Neymar ma 28 lat, wskaż mi takiego Brazylijczyka , który będąc na takim topie pogral na światowym poziomie po 30. Czekam
0
@Jakdxb to popatrz na model jakim Barcelona się kierowała 10-15 lat temu, gdzie Barca B była trampolina do 1 drużyny. I tak można pisać o tym książkę. Teraz kontaktujemy Griezmanna który w tamtym roku mało subtelnie się zachował i chcemy ściągnąć typa który oblał nas ciepłym moczem i teraz chce wrócić jak typiara którą życie zweryfikowalo. Pokaż mi przykład wcześniej gdzie Barca z chęcią by przyjęła takiego Neymara.
Czekam
7
@IronSanHybrid sprzedać mlodziaka przed którym świetlana przyszłość dla gościa który nasral do własnego gniazda i zostały mu 2-3 lata gry na topie. Z której strony nie spojrzeć, z każdej jest to kretynizm
4
@kerouac Amen. Kilka lat temu takiego tematu by nie było ale zatracamy tożsamość klubu.
1
@BarcaInfo Gdyby to był poważny klub a nie PSG to na miejscu prezesa zrobiłbym z Neymara przykład. Jestem niemalże przekonany, że gdy zawodnik nie stawia się na treningi wówczas pracodawca może nie wypłacić mu pensji. Dlatego też posadziłbym go na trybunach do końca kontraktu. Po roku wróciłby z podkulonym ogonem prosząc o grę
0
@kielon93 Messi pogra 3 sezony i zakończy karierę. Neymar ma 27 lat. Wskaż mi Brazylijska gwiazdę typu Neymar po 30 roku życia która grała na najwyższym poziomie.
1
@xavi890 oddać Dembele gdziekolwiek to kompletny kretynizm. Pozbycie się Cou- do zaakceptowania