goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PrinceDamon to jest takie złoto, że nogi się uginają. Ileż on za to hajsu dostał
0
@Dejvv toz to brejking nius
0
@Gaucho super! Stać ich na to aby to posadzić na trybunach przez całe 3 lata
5
@Sehzade1899 głos rozsądku!
0
@cules100pro Cou na dzień dzisiejszy to 80 A Ney 140
2
@Encore Święto :)
0
@kempnou Przepraszam wszystkich nieinteligentnych ludzi, którzy chcą powrotu Neymara.
Tak może być :) ?
0
@NaFazieHitman Jeśli taka oferta faktycznie padnie to jesteśmy pośmiewiskiem na całym świecie na rynku transferowym
87
Nie, nie i nie. Debilstwo w czystej postaci.
1
@Commando tylko, że Mercedes stoi co chwilę u mechanika, dlatego przyjacielu
4
Mogę się o skrzynkę piwa założyć, że w pierwszym będzie Rakitic
0
@kiper09 #douglaslegenda :)
1
@kiper09 większym sentymentem darzę Douglasa niż tego gwiazdora
0
@Mazi mądrego to i dobrze posluchac
1
@adamek1910 myślę, że skoro każdy wrzuca po 50 newsów odnośnie Neymara to ja też mam prawo 50 razy napisać że to tu nie chce
1
@GeraltzKatalonii raczej fejk news. Chyba zarząd nie jest tak głupi aby to tu sprowadzać z powrotem
0
@adamek1910 myślę, że to fejk news. Raczej zarząd nie jest tak głupi aby sprowadzać Neymara z powrotem
1
@PanRol jeeeeeeeeest! Byle nie do nas! Najlepszy news dnia!
8
O ten sezon będę spokojny tylko w przypadku gdy Neymar do nas nie trafi
0
@msmsms A kurna smiechlem, dobre xD
0
@Mario96w no tylko koks wchodzi w gre
3
Bartomeu, czytaj co ściah pisze bo mądrze prawi.
1
@Griezmann17 z Barcelony ma pewnie wylot na imieniny siostry
0
@halfnolife 1000 - 2500 zł.
6
@xavi890 niech będzie, jak dla mnie to może grać nawet dla CocoJumbo
11
W końcu konkret. Niech tak zostanie
70
Dobrze, Own Goal jest potrzebny w tym sezonie silny i wypoczęty. Niech lapie forme
1
Na Puigu widać , że nie jest zaznaczonym przez Valdka
0
@Wiktorek2002 Oj gościu, można napisać felieton na temat powodów dla, których Neymar powinien wrócić i książke dlaczego nie powienien
0
@NaFazieHitman byle nie do nas hehe