goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BigDaglas Travelplanet
1
@Fawrf Jak widać Klopp uczy się na błędach. W tamtym roku grali cały czas swoje, w tym jak wytrawny bokser wyczekali przeciwnika. Wolę obejrzeć 99 spotkań z piękną grą i wygrać pragmatycznie finał niż odwrotnie :)
1
Ależ mi ten Klopp imponuję. Nowy typ szkoleniowca, który przesiąkł dryżyną w każdym calu i widać jak bardzo jest zżyty z podopiecznymi. To już nie typ w garniturze, który poczeka do przerwy żeby wytknąć błędy. Przypuszczam, że na meczu zachowuje się podobnie jak na treningu. Oferuje football światowy, piękny, bezpośredni i skuteczny. Miał dużo pecha w poprzednich sezonach, w końcu udowodnił swoją wartość. Na miejscu De Ligta wybrałbym Liverpool.
0
Panowie potrzebuję pomocy.
Zjadłem mega ostrą pizzę z Al Forno w Krk i mój żołądek delikatnie mówiąc daje się we znaki... co pomoże?
0
@Luki 10 Jaki budżet?
0
@SuperPatsonFCB A co się z nią stało?
0
@Gaucho znowu ktoś kroi cebulę
0
@heniek168 nie wierzę Ci. Jak ja znajdę?
0
@AmigoBlancos bezcenny
1
@Ratamahatta jak to mówi Valverde: jest jak jest
2
@KRIS123 Nie.
2
@Jordi10 uważasz że lepiej trwać w marazmie?
14
Nie potrzebnie już otwierałem szampana, teraz wywietrzeje
0
@kamilos1214 Daj już spokój z tą ankietą
0
@Cartey prokariota
0
@YouShouldListenToMe fili.cc
4
@MarcinVeB4 Może odpowiem za kolegę, opozycja nie ma programu i to jest najsmutniejsze. PiS będzie dzielił i rządził tak nieudolnie jak to robił do tej pory. Rozleniwi społeczeństwo do granic absurdu i będzie karmił usta elektoratu ich własnymi pieniędzmi ubranymi w socjalne datki. Rzygać się chcę patrząc już teraz na rozczeniowość niektórych grup społecznych a będzie co raz gorzej. Ubolewam, że nie ma żadnej alternatywy. Należy tylko mieć nadzieję, że obecny rząd nie zrobi z nas drugiej Wenezueli.
36
Kółko wzajemnej adoracji z Valdkiem na czele zostanie a mlodzi głodni gry na trybuny. Suarez z dwoma złamanymi nogami dalej będzie grał na szpicy,a trzy dęby będą tworzyć linie pomocy.Sprawdzone info, tak mówili
0
@Zip pieniądze mówiłyby wypełnij kontakt, dums,że powinienem odejść. Koniec końców zrezygnowalbym
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
@Rewolucja123 kibic powinien także patrzeć obiektywnie! Gdybyśmy byli w strefie spadkowej to też byś bronił trenera ? Pieprzenie
30
Cruyff się w grobie przewraca
3
Ciekawe kiedy wejdzie Vidal za Coutinho xD
1
@Nazio87 czasem trzeba przeżyć katastrofę żeby móc wyciągnąć wnioski i się poprawić.
0
Przyglądam się Rakiecie i wygląda strasznie apatycznie zupełnie jak w slow motion. Mam tylko nadzieję, że ewentualna porażka pożegna Valverde.
1
* GoT
Oglądam ten serial tylko i wyłącznie przez wzgląd na jego świetne poprzednie sezony bez tego 6 odcinek włączylbym zaraz po zabojstwie Danki.
Koszmar
6
Bo jest kibicem tego klubu i wykształciła się więź do Blaugrany?
Nosz kuźwa ludzie, jesteśmy kibicami ale przykro się patrzy na naszą grę pod batutą Vladka
1
Zgadzam się w 100%, jak oceniasz występ Portugalii?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Socjo bardzo aktywny ale kibic Realu więc nie w smak mi nazywać go legenda portalu o Barcelonie :)