1

@BigDaglas Travelplanet

1

@Fawrf Jak widać Klopp uczy się na błędach. W tamtym roku grali cały czas swoje, w tym jak wytrawny bokser wyczekali przeciwnika. Wolę obejrzeć 99 spotkań z piękną grą i wygrać pragmatycznie finał niż odwrotnie :)

1

Ależ mi ten Klopp imponuję. Nowy typ szkoleniowca, który przesiąkł dryżyną w każdym calu i widać jak bardzo jest zżyty z podopiecznymi. To już nie typ w garniturze, który poczeka do przerwy żeby wytknąć błędy. Przypuszczam, że na meczu zachowuje się podobnie jak na treningu. Oferuje football światowy, piękny, bezpośredni i skuteczny. Miał dużo pecha w poprzednich sezonach, w końcu udowodnił swoją wartość. Na miejscu De Ligta wybrałbym Liverpool.

0

Panowie potrzebuję pomocy.
Zjadłem mega ostrą pizzę z Al Forno w Krk i mój żołądek delikatnie mówiąc daje się we znaki... co pomoże?

0

@Luki 10 Jaki budżet?

0

@SuperPatsonFCB A co się z nią stało?

0

@Gaucho znowu ktoś kroi cebulę

0

@heniek168 nie wierzę Ci. Jak ja znajdę?

0

@AmigoBlancos bezcenny                 

1

@Ratamahatta jak to mówi Valverde: jest jak jest

2

@KRIS123 Nie.                                                 

2

@Jordi10 uważasz że lepiej trwać w marazmie?

14

Nie potrzebnie już otwierałem szampana, teraz wywietrzeje

0

@kamilos1214 Daj już spokój z tą ankietą

0

@Cartey prokariota

0

@YouShouldListenToMe fili.cc                     

4

@MarcinVeB4 Może odpowiem za kolegę, opozycja nie ma programu i to jest najsmutniejsze. PiS będzie dzielił i rządził tak nieudolnie jak to robił do tej pory. Rozleniwi społeczeństwo do granic absurdu i będzie karmił usta elektoratu ich własnymi pieniędzmi ubranymi w socjalne datki. Rzygać się chcę patrząc już teraz na rozczeniowość niektórych grup społecznych a będzie co raz gorzej. Ubolewam, że nie ma żadnej alternatywy. Należy tylko mieć nadzieję, że obecny rząd nie zrobi z nas drugiej Wenezueli.

36

Kółko wzajemnej adoracji z Valdkiem na czele zostanie a mlodzi głodni gry na trybuny. Suarez z dwoma złamanymi nogami dalej będzie grał na szpicy,a trzy dęby będą tworzyć linie pomocy.Sprawdzone info, tak mówili

0

@Zip pieniądze mówiłyby wypełnij kontakt, dums,że powinienem odejść. Koniec końców zrezygnowalbym

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@Rewolucja123 kibic powinien także patrzeć obiektywnie! Gdybyśmy byli w strefie spadkowej to też byś bronił trenera ? Pieprzenie

30

Cruyff się w grobie przewraca

3

Ciekawe kiedy wejdzie Vidal za Coutinho xD

1

@Nazio87 czasem trzeba przeżyć katastrofę żeby móc wyciągnąć wnioski i się poprawić. 

0

Przyglądam się Rakiecie i wygląda strasznie apatycznie zupełnie jak w slow motion. Mam tylko nadzieję, że ewentualna porażka pożegna Valverde.

1

* GoT

Oglądam ten serial tylko i wyłącznie przez wzgląd na jego świetne poprzednie sezony bez tego 6 odcinek włączylbym zaraz po zabojstwie Danki.

Koszmar

6

Bo jest kibicem tego klubu i wykształciła się więź do Blaugrany?
Nosz kuźwa ludzie, jesteśmy kibicami ale przykro się patrzy na naszą grę pod batutą Vladka

1

Zgadzam się w 100%, jak oceniasz występ Portugalii?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Socjo bardzo aktywny ale kibic Realu więc nie w smak mi nazywać go legenda portalu o Barcelonie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?