0

Dzik jakich mało. Kto go pozyska ma spokój w obronie na kilkanaście lat

0

Kibice odpalili race i było więcej dymy niż po trzepaniu dywanu przez Pudziana

22

Świetny grajek niszczony przez syna marnotrawnego Valverde, świetna technika, szybkość, pomimo dużych braków pod bramką przeciwnika z racji młodego wieku zapowiada się świetnie, potrzebuje tylko minut.

0

To teraz oglądamy to samo tylko 3 razy wolniej i 50 m od bramki przeciwnika. Genialnie się na to patrzy. Ma się wrażenie jakoby oglądało się mecz w zwolnionym tempie.

0

Najgłupsze możliwe zakończenie jakie przeczytałem.

0

Nie wyobrażam sobie innego zakończenia. Pewnie Arya zasztyletuje Danke. Nie wiem czy da się wyjść z twarzą po tym co zobaczyliśmy w 8 sezonie. Jedynie zwycięstwo Daenerys i zabicie Starkow będzie nieoczywiste

1

Chłopie, jak ci babcia umiera to nie idziesz na drugi dzień na wesele

1

To było za czasów gdy trenował nas Jordi Roura i był to mecz rewanżowy z Milanem, bodaj sezon 2012/2013 wygrany 4:0

8

Powiedz typiarze lub jej napisz, że jeżeli się jeszcze do Ciebie odezwie to zginiesz ty, ona, jej kot, właściciel operatora komórkowego i wynalazca telefonu.

0

Mam, wszystkie kanały za darmo :) wystarczy dobry dekoder i dobre zaprogramowanie , mogę odsprzedać za 4k :)

3

Pamiętam jak przychodził Guardiola i jego pierwsza decyzja było pozbycie się świętych krów z szatni. Historia się powtarza i potrzebny jest trener który nie będzie bał się tego zrobić.

3

Nie sztuką jest podawać do najbliższego zawodnika.

0

Dobrze, że mogą inni o tym jeszcze zadecydować:)

3

W powrót Guardioli nie wierzę bo jeszcze ma projekt do zrealizowania w City i z pewnością zostanie na kolejny sezon ale Koemann to najlepsza opcją na tę chwilę.

0

Lepiej przyznać się teraz do błędu i odzyskać 80 milionów niż trwać przy swoim i stracić jeszcze więcej

0

No chyba , że będzie gral obok Busi i Rakitic wtedy próżno rozruszać takie dwa pniaki

14

Wczoraj się Cruyff w grobie przewracal, dzisiaj może leżeć spokojnie

0

10 tysięcy czyli tyle ile Messi zarabia w minutę, wybór jest prosty, Kasa misiu

0

Przed tym meczem cieszyłem się, że temat Antosia został schowany w głęboką szufladę ale po tej katastrofie pewnie to on zawita. Wolałbym Jovicia ale jest wierzyć doniesieniom jest już jedna nogą w Realu więc zaakceptowalbym Griezmanna u nas.

0

Modlę się za to!

0

Indywidualne błędy są konsekwencją ustawienia drużyny i podejścia do meczu.

2

Suarez nie potrzebuje zmiennika. On potrzebuje być zmiennikiem.

1

Niech zjedzą i mnie, byłem gotowy aby Barcelona przegrała co mogła byle by ten parodysta został zwolniony.

0

Wiele masz racji natomiast mając taki a nie inny skład mamy patrzeć na ten mecz a nie to co mogło zostać zrobione przed sezonem.
Największa wina leży po stronie Valverde. Szanuje Kloppa i Zidana za kunszt trenerski, mają swoje wizję natomiast wszyscy bardzo mocno optują za tym, że Ernesto jest lepszym taktykiem tylko jak pokazały ostatnie edycje ligi mistrzów to Ci dwaj Panowie potrafią wykrzesać ze swoich zawodników maksimum bo są świetnymi motywatorami i ja osobiście zazdroszę tym klubom takich trenerów. Pragmatyzm Valverde ma głęboko gdzieś, broniły go wyniki chociaż w oczach nawet Hiszpańskich fanów nie był, nie jest i nie będzie trenerem wybitnym.

7

Obrońcy Valverde proszeni o wyjście z jaskin.
Ile razy ktoś rzucał szydere w stronę Kloppa czy Zizou, że trenerami to są średnimi tylko są znakomitymi motywatorami a na tym poziomie zaszczepienie ducha walki jest cenniejsze niż wybór ustawienia.

2

Liverpool gra drugi mecz z nami w piękny sposób i zasługuje na awans, taka prawda.
Niech rozpocznie się hejt

0

U mnie to samo tylko na ps 4. EA się obsralo

4

Chryste Panie! Ludzie , uczcie się pisać poprawnie.
*Póki

4

Cruyff się chyba w grobie przewraca.

Barcelona u siebie broni się od 25 minut.

Moje oczy krwawią i drżę o rewanż.

2

Póki co sprzyja nam niesamowite szczęście.
Gramy u SIEBIE dno totalne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?