goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Też bym tak zrobił na ich miejscu.
2
Wchodzi Dani Kabajos -
- W. Szpakowski
0
Millerowie, Za jakie grzechy dobry Boże, Szefowie wrogowie.
0
Może i nie występuje ale to w Kościele jako instytucji do takich rzeczy nie może dochodzić, a jeśli już to się dzieje trzeba ostro traktować takie osoby, gdyż są sługami Bożymi.
0
Dorzucę jedną rzecz od siebie. Kolega opowiadał mi jak to w jego firmie pojawili się czarni (kler). Przez kilka miesięcy był przedstawicielem handlowym i sprzedawał piece grzewcze na terenie Podkarpacia oraz Lubelszczyzny. Najczęściej rozmawiał z przedstawicielami wladzy państwowej, burmistrz, wójt, starosta od czasu do czasu. Pewnego roboczego dnia spotkał się z burmistrzej jakiejś gminy na Podkarpaciu, negocjowali umówienie spotkania z mieszkańcami w tej sprawie, niech ludzie dowiedzą się co mogą kupić, jakie dofinansowanie dostaną na zakup ekologicznego pieca etc. W momencie kiedy wszystko mieli już ustalone burmistrz wyciąga telefon, dzwoni do księdza Proboszcza, pyta o zgodę na takie spotkanie w gminie po czym kiwając potwierdzająco głową odwraca się i mówi, że niestety nie może dojść do spotkania bo ksiądz się nie zgadza na to gdyż sam będzie uświadamiał ludzi w tym temacie. Po kilku dniach okazało się, że wpływ czarnych na ludzi był tam tak wielki, że trzeba było pójść do księdza i odpalić działkę ze sprzedaży wówczas on sam na mszy nakłoniłby ludzi do zakupy.
Nie generalizuje ale często się słyszy o bastionach kleru na wschodzie Polski, chociaż w Małopolsce gdzie mieszkam, nie zdziwiłbym się gdyby coś takiego miało miejsce.
0
Świetnie że to wrzuciłeś, uwielbiam śmiać się z idiotow.
0
Co to znaczy do tego miasta?
0
To takie Polskie narzekać. Nie mniej jednak nie rozumiem ludzi, którzy krytykują tych wytykających styl obecnej Blaugrany. Valverde ma plan na jej prowadzenie, czy jest on satysfakcjonujący? Dla mnie tak. Liga i Puchar Króla w tamtym roku to fajna zdobycz ale dla Barcelony w ostatniej dekadzie te trofea to chleb powszedni więc nie dziwota, że ludzie wieszają psy za porażkę w Romie. Co do samych rotacji zawodników, chciałbym aby ich było więcej bo na koniec sezonu będzie konieczność zmian i nie chcę aby np. Malcom, który wejdzie z ławki się nie sprawdzi. Mógłby to zrobić gdyby grywał więcej. Jest to początek sezonu więc czekamy spokojnie na rozwój sytuacji. Natomiast ludzie, każdy ma prawo krytykować i sam się utożsamiam z osobami, którym styl się nie podoba. Rozumiem gdybyśmy mieli same kłody w składzie i grali schematyczni jak "Żose Murinio" ale w naszej 11 meczowej jakby nie spojrzeć, sami magicy. Dlaczego nie możemy porównywać stylu do tego Guardioli? Żeby być najlepszym do takich musimy się równać? Mamy porównywać się do Valencii? Po co, jeśli mamy wszystko aby łączyć zwycięstwa z pięknym dla oka futbolem. Ja jako kanapowy widz odwiedzający Camp Nou raz na dwa lata chcę oglądać piękną piłkę co tydzień, dwa a nie raz na półrocze. Gdybym mieszkał w Katalonii czułbym delikatne rozgoryczenie i nudę gdy w świątyni futbolu bronilibyśmy wyniku 1:0. Nie do takich meczy przywykłem. Wolę abyśmy przegrali 5 spotkań w sezonie niż wygrali wszystkie po 1:0.
0
Dodaj sobie zatem pensje Neymara za jeden sezon, do tego premie i bonusy. Robi się dodatkowe kilkadziesiąt milionów.
0
Paradoksalnie dobrze bo Valverde będzie musiał wystawić Lengleta na Tottenham.
0
Wylejcie falę hejtu bo się znecam w trakcie meczu nad Suarezem ale nie mogę na niego patrzeć. Gra tragicznie i takie rzeczy jestem w stanie wybaczyć, mógł jeszcze nie złapać formy etc. natomiast jego machanie rękoma, symulowanie, kłótnie z arbitrem, pretensje do kolegów nie powinny mieć miejsca w takim klubie. Cholernie ciężko przychodzi mi oglądanie go na boisku.
1
Nie ma to jak rosyjski stream. Jakość HD, nie tnie, cud miód.
1
Jakie to jest smutne, jeśli Leo nie poda prostopadle to nikt.
0
Taktyk.
0
Porto, Monaco, club brugge gol, totki x2, Barca obie strzelą.
0
Można spytać o przyczynę?
0
Powinien trafić na stół Dextera.
1
Hotel? Trivago.
20
Scyzoryk Szwajcarski
0
Zdecydowanie B, nie muszę mieć konsekwencji, wolę drużynę odważną grającą piękny dla oka futbol która może zaliczyć wpadki.
0
Hmm ja od siebie dorzucę When I'm gone baby.
18
Ale prawdę na swój sposób powiedział.
1
W ciekawą dyskusję z Tobą wchodzę. Z jednej strony masz rację, może być to na plus. Natomiast ludzie, którzy chcą założyć rodziny doskonale wiedzą z czym się to wiąże i nie ufają osobie która się na tym kompletnie nie zna.
0
Możesz ale nigdy nie będzie to dobra wiedza bo nie jest podparta praktyką.
0
Nie możesz innych uczuć jak wymieniać rozrząd w aucie skoro się na tym nie znasz.
1
Ubezpiecz się przy rodzicach
1
Weganie to reinkarnacja krów.
0
Na Anoeta czyli w Sociedad. Kilka lat mieliśmy taką klątwę, w tamtym sezonie ją przełamaliśmy wygrywając 5-2 ;)
38
Wolałbym piłkarza wypożyczyć do drugiej ligi mołdawskiej niż do ekstraklasy. Tam podobno mają nawet odprawy taktyczne.
3
Rafał Paczes dzieli i rządzi. Puder do cery zimnej wymiata!