0

Dzięki za odpowiedź :)

0

Witam panowie!
Czy ktoś podróżował z travel planet? Dzisiaj w nocy mam wylot, a wciąż oczekuje na maila z biletami, mam nadzieję, że nie wysyłają na ostatnią chwilę?

5

Mmm, świetny, najbardziej lubię ten mieszany łokciem.

0

Volvo c30, jak najbardziej spoko opcja, mazde odradzam z uwagi na karoserie oraz spalanie.

0

Mam to samo, dycyduje się na Renault megane Iii 1,6 Grand Tour, myślałem o kombiaku Seata ibizy 1,2. Renault ta klasa i silnikiem wygrywa.

30

Stanowiłby niebezpieczny przykład dla innych rekrutów, którzy chcieliby iść w ślady Sona.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Współczuję kolego :)

0

Egzorcyzmy Annelisse Michael

0

Dobry mecz w jego wykonaniu aczkolwiek nie wybitny. Dobrze posyłał piłki, zaliczył może jedną stratę. Dokładność podań na pewno ponad 90%. Liczby na pewno po jego stronie ale chyba stać go na więcej.

7

Absolutnie! Skromny i genialny piłkarz za gwiazdę która zabilaby się skacząc na ziemię z poziomu swojego ego, nigdy w życiu.

0

TVP 2

0

Cóż za tiki - taka! Brawissimo!

2

Kibice Legii śpiewali jazda z k**wami, no to Dudenlage pojechalo.

4

Hajto beknął czy się przesłyszałem?

0

Better pass Saul by Mati Borek.

0

No Legia się liczy w Pucharze Polski, nie mówcie, że nie.

3

O kurła, on tu jeszcze pracuje?

1

Mój Boże....

6

Suareza można zastąpić Kucharczykiem i nikt by nie zauważył różnicy.

5

Dawać tego Iniestę do nas! Widać, że dobry gość jest.

0

Dobra gra drużyna z Luksemburga, taka nie zasłaba

0

Poziom meczu na jednym obrazku:
[Zobacz link: https://zapodaj.net/c13daedf05adc.jpg.html]

1

Poziom meczu na jednym obrazku:
https://zapodaj.net/c13daedf05adc.jpg.html

0

W dwa lata możesz być co kilka miesięcy u mechanika. Druga sprawa jest taka, że auto ma już 8 lat więc pierwszej młodości nie jest, a póki co nie miałem z nim problemów. Zakładam, że pierwsza pójdzie elektronika bo sam silnik to solidna konstrukcja.

2

Wybacz ale muszę twój mit obalić, mam dwa lata Renault Megane III Grandtour, 1,6 16 V benzyna z gazem, raz byłem u mechanika, nie psuje się w ogóle. Zależy czy dbasz o samochód czy nie.

0

Taktyk

1

No właśnie, z Andre Gomesem.... Oh wait.

0

Messi, Phelps, poniekąd Rocky Balboa i Mateja

0

A jaki pierścionek? Rozmiar?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?