goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za odpowiedź :)
0
Witam panowie!
Czy ktoś podróżował z travel planet? Dzisiaj w nocy mam wylot, a wciąż oczekuje na maila z biletami, mam nadzieję, że nie wysyłają na ostatnią chwilę?
5
Mmm, świetny, najbardziej lubię ten mieszany łokciem.
0
Volvo c30, jak najbardziej spoko opcja, mazde odradzam z uwagi na karoserie oraz spalanie.
0
Mam to samo, dycyduje się na Renault megane Iii 1,6 Grand Tour, myślałem o kombiaku Seata ibizy 1,2. Renault ta klasa i silnikiem wygrywa.
30
Stanowiłby niebezpieczny przykład dla innych rekrutów, którzy chcieliby iść w ślady Sona.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Współczuję kolego :)
0
Egzorcyzmy Annelisse Michael
0
Dobry mecz w jego wykonaniu aczkolwiek nie wybitny. Dobrze posyłał piłki, zaliczył może jedną stratę. Dokładność podań na pewno ponad 90%. Liczby na pewno po jego stronie ale chyba stać go na więcej.
7
Absolutnie! Skromny i genialny piłkarz za gwiazdę która zabilaby się skacząc na ziemię z poziomu swojego ego, nigdy w życiu.
0
TVP 2
0
Cóż za tiki - taka! Brawissimo!
2
Kibice Legii śpiewali jazda z k**wami, no to Dudenlage pojechalo.
4
Hajto beknął czy się przesłyszałem?
0
Better pass Saul by Mati Borek.
0
No Legia się liczy w Pucharze Polski, nie mówcie, że nie.
3
O kurła, on tu jeszcze pracuje?
1
Mój Boże....
6
Suareza można zastąpić Kucharczykiem i nikt by nie zauważył różnicy.
5
Dawać tego Iniestę do nas! Widać, że dobry gość jest.
0
Dobra gra drużyna z Luksemburga, taka nie zasłaba
0
Poziom meczu na jednym obrazku:
[Zobacz link: https://zapodaj.net/c13daedf05adc.jpg.html]
1
Poziom meczu na jednym obrazku:
https://zapodaj.net/c13daedf05adc.jpg.html
0
W dwa lata możesz być co kilka miesięcy u mechanika. Druga sprawa jest taka, że auto ma już 8 lat więc pierwszej młodości nie jest, a póki co nie miałem z nim problemów. Zakładam, że pierwsza pójdzie elektronika bo sam silnik to solidna konstrukcja.
2
Wybacz ale muszę twój mit obalić, mam dwa lata Renault Megane III Grandtour, 1,6 16 V benzyna z gazem, raz byłem u mechanika, nie psuje się w ogóle. Zależy czy dbasz o samochód czy nie.
0
Taktyk
1
No właśnie, z Andre Gomesem.... Oh wait.
0
Messi, Phelps, poniekąd Rocky Balboa i Mateja
0
A jaki pierścionek? Rozmiar?