goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z młodych dupek wybieram dwie :
Rita:
https://zapodaj.net/ba73bf433a878.jpg.html
I ona :
https://zapodaj.net/2ce3b38ea43df.jpg.html
1
Poszczuj ich psem.
1
Byle nie Kasprowy, wybierz jakis szlak gdzie mało kto chodzi, lepiej kameralnie inaczej będziesz się jeszcze bardziej stresowal.
0
A do tego przekonał go Icardi...
0
Czuję w kościach, że będzie transfer.
0
Czyli Parejo fichado...
53
Uff
5
Czyli wpie*dol.
1
Mało prawdopodobne aby Pogba wrócił do Juve, klub sporo wydał na transfer Ronaldo oraz inne wzmocnienia a znając Raiolę nie będzie to mała kwota za transfer Mistrza Świata. Ja jestem na tak w kontekście jego przenosin na Camp Nou.
0
Powiedz mi proszę czy masz oryginalną wersję polską czy ściągałeś spolszczenie?
4
A Isco, że kibicuje Barcy a wylądował w Realu.
0
Ciężko mi jest to sobie wyobrazić...
0
A co według Ciebie więcej ma Mina oprócz gry głową?
0
Ja tyle wziąłem na 5 lat, mam do spłaty 10000.
1
Jak Darcisław się hamuje żeby tylko nie powiedzieć "okazja". Szanuję za wysiłek.
1
Póki co jest wersja cam, na thepiratebay jest do pobrania.
Ale ceń swój czas i nie oglądaj tego badziewia.
1
Musiałem mieć lukę w zaglądaniu na Ramble.
2
Potwierdźcie mi, że to co widzę to nie fatamorgana:
0
Rany bosta, 120 milionów cebulionów!
0
Siema, posiadałem takowego :)
2
Gdybym nie znał się na piłce i oglądał takiego Szpakowskiego to bym pomyślał, że ta "Okazjja" to imię jakiegoś piłkarza.
0
Nie wiem jak w innych regionach Hiszpanii ale w Andaluzji oraz Kastylii mówią Tortidzia.
0
Ja w jej prezydent...
0
Rekrutuje Łysy z brazzers?
36
Kaganiec.
1
Niesamowity talent, taki luz w takiej sytuacji? chapeu bas
0
Taktyczny.
0
fly4free
1
14 netto na magazynie, praca załatwiona po tzw. Znajomosci
0
Żaden zawodnik nie jest większy niż klub i o dobro klubu należy dbać nade wszystko. Nie wiem czy nie byłoby to dla klubu dobre rozwiązanie. Ja bym go nie sprzedał.