goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dembele przed ostatnią kontuzja zjadał Viniciusa dupą. On już odpalił i oprócz Leo jest głównym motorem napędowym ataku.
Co do Cou, tu się zgadzam.
0
Ernesto wystawiając Suareza ściągnął spodnie, a Suarez dał d*py. Oczy krwawią.
1
Nie rozumiem jednej rzeczy. Dlaczego nie można ustawić drużyny w ten sposób od początku meczu, zdobyć zaliczkę i kontrolować mecz. Za każdym b razem trzeba gonić wynik i eksploatować zawodników.
2
To jest niemożliwe co robi Suarez, jakiś Matrix.
Nie wierzę w to
3
Na tę chwilę słomiany snopek jest lepszy w ataku od Suareza.
1
Suarez to chyba ma trenuje indywidualnie z Benzema. Ja tego nie pojmuję.
0
I tak wejdzie Leo z Suarezem w drugiej połowie żeby ratować wynik.
0
Zdarzyło się oglądać jego popisy, nie za często ale jednak i jest z niego konkretnie zapowiadający się grajek. Widać tę łatwość w dryblingu, to oczywiście nie Dembele ale i tak fajnie się go ogląda.
0
Słucham Cię :).
2
Nareszcie! Niech biorą i płacą słono!
0
Śmiało kupuj PS4. Jeszcze nie wiemy kiedy będzie a, po drugie , zanim wypuszczą fajne gry na "5" upłynie jeszcze więcej czasu :)
1
Trzeba wrócić po słownik i dopiero zabierać się za pisanie.
1
Nikt nie kupuje graczy za 40 mln bo ktoś ma dobre kontakty. Facet grał w Ligue 1 i to bardzo dobrze, został dostrzeżony za umiejętności i wiek. Jakby się nie prezentował szansa mu się należy. Czy zajmie miejsce Cou, Dembele czy kogolwiek innego powinien móc zagrać 3-4 razy i wtedy wszyscy zobaczą czy jest to trafiony zakup. Nie wystawianie go to nie błąd,a wielbłąd.
0
Kolego, różnica jest taka, ze Cou szanse dostawał w przeciwieństwie do Brazylijczyka.
1
No jak mógł zrobić wrażenie na kimś skoro zagrał ogony w kilku spotkaniach, nigdy 90 minut? Jeśli grasz w piłkę to chyba rozumiesz, że nie złapiesz rytmu meczowego grając po 7-8 minut? Choćbyś jakim kotem był to co pokażesz za ten czas?
Kto ma usiąść na ławce? Ten kto nie pokazuje się z dobrej strony. Graliśmy tamten sezon 4-4-2, więc gdy ostatnio Cou miał słaby okres mógł wystąpić Malcom. Jeśli ciężej gra nam się na wyjazdach to czemu by mu nie dać szansy na Camp Nou?
Jest to dla mnie nie zrozumiałe. On nie musi wypalić, nie będę nalegał aby został ale kurczę, niech chłopak wystąpi w kilku meczach.
2
Tutaj nie chodzi o ten mecz,a co czas który Malcom spędził w klubie. Powoli cierpliwość kibiców się kończy w tym moja. Brazylijczyk miał słabe występy. Irytuje fakt, że trener nie potrafi na niego postawić w 3 - 4 meczach z rzędu, dopiero po takim sprawdzianie można ocenić czy zawodnik rokuje czy nie. Gomes na treningach spisywał się świetnie natomiast w meczu grał jak każdy widział. To znaczy tylko tyle, że mecz o stawkę a trening to inna para kaloszy. Dopóki Malcom nie dostanie prawdziwej szansy będę uważał, że to trener jest winien zmarnowanego transferu.
0
Witajcie Panowie,
Może ktoś z was ma na sprzedaż konsole ps4 slim?
Jeśli tak to proszę o kontakt :)
0
Boże jak jedno i drudzy płaczą. Cwaniactwo i udawanie kosztem męskiej gry. Cyrk w korkach.
1
Obejrzyj sobie na yt bilbia pokonywania zakrętów. To już połowa sukcesu, na początku nie szarżuj. Ode mnie rada aby na żwirowej nawierzchni nie używać hamulca ręcznego dynamicznie :)
0
To było do przewidzenia. Skąd info? Czy to twoje przemyślenia?
1
To na pewno Peaky Blinders, Better Caul Saul (o ile oglądałeś Breaking Bad), Stranger Things, Daredevil, Opowieści podręcznej, Młody papież, Ostre przedmioty.
0
Nie zapłacą za licencję i tym samym wnioskiem PZPN zostaną zdegradowani do IV ligi.
0
Wg. Ciebie "nowe" zaczynają się od którego roku?
4
Jeżeli faktycznie jeden z nich leci do NY to taktycznie spier*olił z placu boju.
Przelewu nie będzie i trzeba się z tym pogodzić. Chcieli kupić klub z ziemią w centrum miasta a tu okazało się, że TS ma ją na w charakterze użytkowania wieczystego o czym inwestorzy nie wiedzieli a teraz sprytnie wycofali się z interesu.
0
Najbardziej niedoceniania Bryan Adams - Christmas Time
1
Najlepiej wyślij pocztą z potwierdzeniem odbioru. Liczy się data wysłania. Wtedy masz to udowodnione
0
Czy jakaś dobra dusza podesle link do meczu na priv?
Gdyby był pl to już w ogóle pryma sort!
1
Zrób np. makaron który jest traktowany jako romantyczny posiłek. Kuchnia włoska to kuchnia miłosna więc proponuję Ci spaghetti z klopsikami np. Lub aglio e olio z kurczakiem, podaj do tego wino a na śniadanie tosty :D
0
Co z tego, że inna półka? Zawsze są jakieś niespodzianki a Ajax pokazał, że potrafi grać pięknie i skutecznie przede wszystkim. Nie zdziwię się jeśli Holendrzy wyeliminują Real, czego im życzę!
1
Tak się dzieje gdy ma się nieudolny zarząd i klubem rządzą "kibice" bijący pieniądze na narkotykach. Sam Misiek ma ponoć "majątek" szacowany na kilkadziesiąt milionów. Dwa - problemy Wisły zaczęły się gdy ów lider kiboli i półświatka trafił do aresztu skąd pięknie manipuluje policją i wykańcza konkurencję na rynku. Dobrze by było gdyby Wisła zaczęła od zera, z nowym inwestorem, nawet od 4 ligi i z dala od zdeprawowanego zarządu i kiboli. Wszystkim by to wyszło na dobre.