goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Przez 15 minut nie zawędrowaliśmy pod pole karne. Dramat
0
Z całym szacunkiem dla syna Valverde, wejść musi Semedo
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
I też nigdzie nie napisałem , że jesteśmy gorsi ale czuję , że nie będziemy lepsi. Chce się miło zaskoczyć bo większość chełpi się i pyszni na te rywalizację, oglądam każdy mecz od n lat i czuję, że tym razem możemy nie dać rady.
3
Łolaboga kibic nie postawił na wygraną zespołu, toż to chorągiewka a nie fan!
Gdyby się okazało, że Barcelona przegra w większości będziecie pluć jadem ;)
2
Będzie łomot. Przegramy 0:2
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rany boskie Valverde atakujo!
Tu trzeba tylko całować po stopach, przypuszczam, że jestem kibicem Barcelony więcej niż ty masz lat.
0
Odpadło a Tottenham zagral świetny mecz coś jak my z Bayernem w 2015.
0
Co kto lubi, uważam, że na te chwilę nie mamy czego w półfinale szukać a gra Hur dur do przodu prawdopodobnie (niestety) Liverpoolowi się opłaci. Zobaczymy, wrócimy do rozmowy po dwumeczu.
0
Zobaczymy po półfinale jak to świetnie taktycznie ułożona drużyna będzie prowadzić grę na Anfield. Licze na dobry wynik u siebie i cud w Anglii.
2
Obiektywnie patrząc gramy najbrzydszy futbol ze wszystkich półfinalistów. Skuteczny ale uważam,że Liverpool nas sprowadzi boleśnie na ziemię.
0
Tak ma strzelać 150 mln
0
Ogląda ktoś Ajax? Jest szansa na zwycięstwo Holendrów?
0
Zasłużył.
2
Masz się czego wstydzić czy tylko się masturbowales?
0
Uwielbiam panią z globstory, super inicjatywa, było o tym głośno nawet wystąpiła w dzień dobry TVN.
P.s fajna dupka
0
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, uchu uciekaj, contratiempo, dzikie hits historie.
0
Dzięki wielkie, to nie ten filmik ale zalążek całej dyskusji był.
0
Ma ktoś może filmik jak wczoraj Papa Szczęsny zgasił prowadzącego w studiu TVP?
Chodzi o teorię spiskową z Wisłą Płock.
0
Pomnóż rod rozmiar razy dwa. Wysyłka z Azji więc czekasz okolo 1,5 miesiąca, ubrania spoko ale nie jak się ma rozmiar do tego europejskiego.
2
Bardzo dobrze powiedziane, piwo dla Ciebie!
0
W bliskiej odległości od Huty jest miejscowość Zielonki, znajduje się tam Fit Huose, polecam.
0
Jeśli to Bayern wygra to będzie śmiech na sali.
0
Both team to score
0
Jak się któryś sprawdzi, kupuje czteropak dowolnego piwa i wysyłam!
0
Ja grałem w NHL 16, rewelacja, żałowałem tylko, że nie było dużo osób grających online ale zabawa świetna!
0
Jazda z kur...czakami!
0
Do wszystkich proszących o link. Wpisujecie w google sports live ws.
Macie darmowy dostęp.
0
Najpierw idę do gościa, porywam, urządzam mu piekło na ziemi po czym dzwonię na policję i zgłaszam popełnienie przestępstw.