3

Przez 15 minut nie zawędrowaliśmy pod pole karne. Dramat

0

Z całym szacunkiem dla syna Valverde, wejść musi Semedo

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I też nigdzie nie napisałem , że jesteśmy gorsi ale czuję , że nie będziemy lepsi. Chce się miło zaskoczyć bo większość chełpi się i pyszni na te rywalizację, oglądam każdy mecz od n lat i czuję, że tym razem możemy nie dać rady.

3

Łolaboga kibic nie postawił na wygraną zespołu, toż to chorągiewka a nie fan!
Gdyby się okazało, że Barcelona przegra w większości będziecie pluć jadem ;)

2

Będzie łomot. Przegramy 0:2

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rany boskie Valverde atakujo!
Tu trzeba tylko całować po stopach, przypuszczam, że jestem kibicem Barcelony więcej niż ty masz lat.

0

Odpadło a Tottenham zagral świetny mecz coś jak my z Bayernem w 2015.

0

Co kto lubi, uważam, że na te chwilę nie mamy czego w półfinale szukać a gra Hur dur do przodu prawdopodobnie (niestety) Liverpoolowi się opłaci. Zobaczymy, wrócimy do rozmowy po dwumeczu.

0

Zobaczymy po półfinale jak to świetnie taktycznie ułożona drużyna będzie prowadzić grę na Anfield. Licze na dobry wynik u siebie i cud w Anglii.

2

Obiektywnie patrząc gramy najbrzydszy futbol ze wszystkich półfinalistów. Skuteczny ale uważam,że Liverpool nas sprowadzi boleśnie na ziemię.

0

Tak ma strzelać 150 mln

0

Ogląda ktoś Ajax? Jest szansa na zwycięstwo Holendrów?

0

Zasłużył.

2

Masz się czego wstydzić czy tylko się masturbowales?

0

Uwielbiam panią z globstory, super inicjatywa, było o tym głośno nawet wystąpiła w dzień dobry TVN.
P.s fajna dupka

0

Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie, uchu uciekaj, contratiempo, dzikie hits historie.

0

Dzięki wielkie, to nie ten filmik ale zalążek całej dyskusji był.

0

Ma ktoś może filmik jak wczoraj Papa Szczęsny zgasił prowadzącego w studiu TVP?
Chodzi o teorię spiskową z Wisłą Płock.

0

Pomnóż rod rozmiar razy dwa. Wysyłka z Azji więc czekasz okolo 1,5 miesiąca, ubrania spoko ale nie jak się ma rozmiar do tego europejskiego.

2

Bardzo dobrze powiedziane, piwo dla Ciebie!

0

W bliskiej odległości od Huty jest miejscowość Zielonki, znajduje się tam Fit Huose, polecam.

0

Jeśli to Bayern wygra to będzie śmiech na sali.

0

Both team to score

0

Jak się któryś sprawdzi, kupuje czteropak dowolnego piwa i wysyłam!

0

Ja grałem w NHL 16, rewelacja, żałowałem tylko, że nie było dużo osób grających online ale zabawa świetna!

0

Jazda z kur...czakami!

0

Do wszystkich proszących o link. Wpisujecie w google sports live ws.
Macie darmowy dostęp.

0

Najpierw idę do gościa, porywam, urządzam mu piekło na ziemi po czym dzwonię na policję i zgłaszam popełnienie przestępstw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?