goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Rewelacyjny.
0
Straz wiejska, ja Irena i ja.
1
Wzór Hajty?
0
Nie ma żadnych, zresztą dobrze dla nas cules.
1
Kontuzja go wykluczyła z gry.
27
The Sun i tyle w temacie.
0
Wzór Hajty.
Można spokojnie sobie z niego policzyć.
0
Jakie wyniki obstawiacie w ćwierćfinałach, będą niespodzianki?
Ja typuje dzisiaj 0:1 dla Francji i 1:1 w meczu Belgów z Brazylią (zwycięstwo Brazylii po karnych).
0
Śmierdzi trollem jak na Madryckich przedmieściach.
0
Zależy od urzędu i stanowiska. Przykład mojej dziewczyny, pracowała w KRUSIE na stażu, marne 1000 złotych, później wydział Geodezji w gminie, maksymalnie z dodatkami 2700, teraz jest w urzędzie miasta Krakowa, ten sam wydział, zarabia 3500 zł podstawy. Dobrze jest zacząć z tego pułapu, później w głównej mierze od Ciebie będzie zależało jak daleko znajdziesz. 70% wiedza i umiejętności, 30% znajomości które zdobędziesz.
2
Brać i się nie zastanawiać!
1
Płaca prawdopodobnie będzie niska ale jest to posada jakby nie patrzeć budżetowa. Obowiązków będzie trochę jak w każdej innej pracy ale po primo, kontakty dużo Ci dadzą i doświadczenie, które zaprocentuje. Nie zastanawiaj się i bierz, najwyżej wypowiesz umowę.
18
Podpinam się do pytania. Zdanie matury na samym podstawowym poziomie jest banalnie proste. Jak można oblać polski czy matmę (w tym przypadku)? 30 % to próg graniczący z absurdem.
0
Obstawiam, że Anglia będzie się męczyć z Kolumbią i wygrają 2-1 (po 90 min lub po dogrywce).
Szwecja po karnych.
0
Disco z dzieciństwa jeszcze tak, nawet ok, natomiast to nagrywane po 2000 roku wzbudza we mnie chęć rzucenia się pod pociąg.
1
W zasadzie Sevilla powinno się wymawiać jako Sevidzia
0
Pięknie! Niech go biorą!
0
Mi się bardzo podobają
0
Remis.
0
Nie ale powiem śmierć frajerom.
1
W nienawiści do Realu, tak zostałem wychowany!
0
Obecnie żaden.
0
Zielona cebulka karbowana.
0
To trzeba peszke żeby rozerwal ich obronę.
1
Góralski? Chyba żartujesz? Walczy najbardziej, trzymam za chłopa kciuki!
0
Liczyłem na inne zdjęcia...
2
Tylko thepiratebay.org
1
Taktyczny.
33
Brat kolegi mojego kuzyna bardzo dziękuje za info.
1
Też oglądałem, celna puenta w wykonaniu Hajty.