3

Dało się słyszeć pozdrowienia rodem od Eto w stronę Madrytu. Woda na młyn :)

27

Sypana Prima, somsiadowi się widze powodzi.

0

Ja studiowałem.

0

Nie musi mieć takich jak nasze, pytanie czemu ludzie zakładają, że innego życia nie ma?

0

Skąd info?

0

Nie straciliśmy 5 ale z tego co pamiętam to "udało" nam się dostać 4 od Bilbao w SP Hiszpanii.

1

Komentarz usunięty

5

Barcelona bez Messiego będzie jak świat po wojnie nuklearnej. Wrócimy do epoki kamienia łupanego .

7

Barcelona bez Messiego będzie jak świat po wojnie nuklearnej. Wrócimy do epoki kamienia łupanego .

0

Jeśli ktoś się zastanawia czy Suarez moglby być na sprzedaż, polecam obejrzeć to spotkanie.

0

Nie masz, trzeba jechać na przegląd po kilkuset km w zależności od modelu Quada. Jest on jeszcze na dotarciu i na tym przeglądzie muszą Ci zmienić olej, podpiąć do komputera i sprawdzić czy wszystko jest ok.

7

Proszę o wybranie Cypru, fajna piosenka i świetna dupka!

1

Klasyk :D

3

Lgbt+, wyjaśnione poniżej

0

Tylko nie oni

0

Siemka, mam Junaka M12 Vintage i śmigam po Krakowie!

0

Zgłaszam sie!

0

No ok, sprawa jest innej wagi. Wątpię aby Atletico nie wiedziało o zainteresowaniu Barcelony ich zawodnikiem. Temat był wałkowany od roku i sami sobie są winni, że ktoś chce im wykupić zawodnika. Mogą być wdzięczni, że Antek nie grał im na nerwach i nie próbował wymuszać transferu.

1

Na logikę, klub wpłaca pieniądze i aktywuje klauzulę. Dlaczego Barcelona jest tą złą dla Atletico i ich kibiców? Pretensje powinni mieć do tych osób, które rozpisywały umowę Antka.

0

Nie.

0

Niestety duże szanse ma Izrael czyli piosenka, której szczerze nie znoszę.
Pytanie moje jest następujące, czy będzie dzień po pierwszym półfinale dostępny materiał na tvp.pl?

0

Battlefield 1 forever

0

Jeśli idzie się na studia dzienne to trzeba się przykładać do matury natomiast na zaoczne jest potrzebny sam dokument potwierdzający jej zdanie. Matura to jest nic w porównaniu z tym co czeka ludzi na studiach czy w pracy.

0

Taktyczny.

0

Perez posmarowal.

2

Coś w tym jest, nie można im odmówić zarówno szczęścia jak i umiejętności.

0

I teraz proszę karny dla Bayernu w 34 minucie meczu.

2

Trochę gównoburzy bo tylko pierwsza padła ze spalonego, co do reszty raczej nie można się przyczepić.

0

Dlatego teraz jest łysy.

0

Zgłaszam się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?