1

Polecam prawo zemsty, Zodiak, nowy początek, bezsenność a z takich mindf*ckerow to np. Mechaniczna pomarańcza, dziewiąte wrota, iluzjonista.

0

Panowie ma ktoś internet mobilny z cyfrowego Polsatu? Działa w miarę ok?

0

AC/DC, Volbeat i Bryan Adams.

0

Nie wiem jak to się stało ale skomponowałem identyczny kupon, no niestety nie tym razem

1

Strzelający Messi

1

Gość ma grubo pod kopułą.

5

Wchodzi Asensio i Mayoral, Zidane zaczyna grać na powaznie, fory się skończyły...

0

Skoro trafili trzy, to czemu nie strzelić pięciu?

0

Przebranie się za diabła prowadzi do przywołania demonów, a przebranie się za anioła przywoła zastępy anielskie? Sorry, że się czepiam ale takie dopowiadanie i nadinterpretacja jest domeną raczej fanatyków.

0

A co to za podwójna szansa 0-0 albo 1-1, o co chodzi w tym zakładzie?

3

Bliżej mi to agnostyka niż do ateisty, przez całe dzieciństwo wierzyłem w Boga, chodziłem do kościoła etc. To tak w gwoli ścisłości. Natomiast już wtedy uważałem, że dzisiejsze Święto jest po prostu smutne bo jeśli wierzyć w ideologię nieba to czym tu się smuci? Przecież wszyscy zmarli są teraz szczęśliwi w niebie, po drugie iście nie chrześcijańskie jest negowanie innego podejścia czy wiary bo gdybyś stanął na rowni z Żydem, muzułmaninem, buddysta to uważasz, że ty masz rację? A może to oni maja racje, może wszyscy razem albo żaden z was. Czepiam się bo nie nawidze takiego podejścia, że moja wiara jest jedyną a was pogan trzeba spalic(to już nad wyraz). Wracając do tematu halloween, akceptuję to bo jest to miłe, zabawne i dzieci jak i dorośli maja radoche. Powiem Ci więcej, ze względu na koszty 2 lata temu pojechałem z dziewczyną do Meksyku na przełomie października i listopada więc zahaczylismy o dzisiejsze święto i czegoś tak pięknego nie widziałem. Tam leje się tequila, ludzie się bawią a wg nich najlepsza zabawę na nieboszczyk! To mi się podoba, bardzo ciekawe podejście. Czy jesteś katolikiem, Żydem mało mnie to obchodzi, twoja sprawa o ile nie jesteś fanatykiem i egoista bo to chore i głupie. Podobnie Ciebie nie powinno interesować, że ludzie bawią się Halloween czy robią to jak w Meksyku. Możesz iść nad grób zapalić świece i postać w zadumie, nikogo to nie obchodzi bo to twoja sprawa. ..

2

A jeśli ktoś obchodzi halloween to co w tym złego? Przecież nikt nikogo nie ćwiartuje, zabija czy robi krzywdę?

0

Ronaldo najlepszy na tym rysunku.

0

Zostań na trudniejszych!

0

Możesz obstawiać, że Ronaldo nie strzeli

1

Wątpię żeby Messi mu odpisał

0

Dobrze sobie radzą ze stałymi fragmentami...

20

Belg jest szklanka ale nigdy na boisku mnie nie zawiódł, a to co strzelił to jego. Jeśli ma być czwarta opcją to ufam tej decyzji.

1

Zgadzam się z Tobą w 100%. Jestem bardzo przeciwny temu jaka politykę prowadzi PiS, pomimo tego, że z kilkoma ich postulatami się zgadzam. Solą w oku jest 500+, mojego zdania nie zmieni fakt, że mój brat dostaje na dzieci ów socjal i twierdzi, że jest to najlepszy rząd bo jeszcze od nikogo nie dostał nic. Mówię spoko ale jak to mówiła Żelazna Dama rząd nie ma nic, żeby dać musi komuś zabrać. Dlatego też moi drodzy mamy podwyżkę akcyzy na paliwo, alkohol, wydłużenie studiów niestacjonarnych itp, a wszystko po to by karmić elektorat i przeżyć kolejne wybory bo po co innego to jest robione. Wskaźnik urodzeń wzrósł o 1,5% w skali roku dla całego kraju gdzie minimum aby mówić o wyżu to 2%, wydano na ten program miliardy a zakladanego efektu brak. Więc normalną rzeczą jest ulepszenie projektu lub jego porzucenie ale tym samym PiS strzeliłby sobie w kolana i podcial kostki jednocześnie. Moim zdaniem PO świetne nie było ale PiS wcale lepszy nie jest.

1

Złóż cv do Mundo Deportivo, przynajmniej będziemy mieli lepsza przewidywalnosc składów.

0

Panowie, bawi się ktoś w bukmacherke i ma konto na fortunie?

8

Tebas jako jeden z niewielu wywołuje u mnie skrajne emocje z samego faktu patrzenia na niego, no może jeszcze Macierewicz może

0

Powalczy o zachowanie pensji chyba...

1

Alderwajder, no kir*a nie wierzę...

27

Znowu own goal trafia, coś czuję złota piłkę...

1

" Janusz pustoszy Biedronkę w Białymstoku"

0

PS 4.

0

Panowie, gra ktoś może w PES 2018 online, szukam osób chętnych do sparingu?

0

Keepvid

0

Panowie, gra ktoś może w PES 2018 online, szukam osób chętnych do sparingu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?