goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Na liście transferowej
0
3 x nie, dziekujemy
1
Czuję jakbyś byli młodszym bratem Realu bo dostajemy zabawki które im się znudzily
1
Najpredzej pinokia.
43
Transakcja wiązana, dawać tego cule Seriego!
190
Jeszcze czegoś takiego nie słyszałem od potencjalnego gracza, widać, że mu zależy i dałby z siebie 200%
0
Niech to się rozwiąże w ciągu kilku godzin!
0
Oprócz pewnych rzeczy w życiu jak śmierć i podatki, jest także kontuzja Vaermalena i zejście Robbena do lewej nogi.
3
A co rzekomo powiedział?
0
Kapitan oczywisty!
0
Jakieś info odnośnie Coutinho?
31
"Jeśli zaś chodzi o transfery z klubu, są one na razie zablokowane". Co to ku*wa ma znaczyć?
0
Ufff, to dobrze,że to tylko kwestia godzin, myślałem, z e do końca okienka będziemy czekać!
10
Pewnie sporo w tym prawdy,choć to może być ból dupy o te 26 mln.
3
Przecieram oczy ze zdumienia bo nie wierzę w to co przeczytalem
2
Faktycznie, trzeba mieć doktorat z MBA żeby kupić dobrego piłkarza z budżetem prawie 200 milionów.
0
Mija kolejny tydzień, kolejne nie powodzenia na rynku transferowym. Choć ciężko nazwać brak poczynań nie powodzeniami. Przez brak jakichkolwiek działań na rynku media dopisują nam kolejne cele transferowe które będziemy mogli spiepszyć.
0
Panowie, wymienmy po 5 propozycji transferowychyba, kto mógłby zastąpić Neymara, a kto byłby uzupełnieniem środka pola? Może ktoś rzuci nazwisko nie przewijajace się w mediach?
2
Barcelona zaoferowała Liverpoolowi 118 milionów funtów za Philippe Coutinho. (Goal.com)
0
To prezesi ŁKS-u są dumni, Fernandez określił ich jako "ważny klub"
0
Do pełni formy brakuje im przyslowiowych 23%
0
Jakieś sugestie w sprawie transferów?
0
Na ten sezon nadziei nie widać. Mega szeroka i słaba kadra, trener który akurat mnie(!) Nie przekonuje, brak transferów tudzież realnych wzmocnień, indolencja zarzadu, podrywanie sobie z naszymi gwiazdorami i nie przedluzenie im umów. Niby nie ważne jak zaczynasz ale jak kończysz ale boję się, z e skończymy na 4 miejscu.
1
Jeśli to tak dalej pójdzie to sytuacja z finałem LM i Barcą będzie identyczna jak z jajami - no biorą udział, ale nie wchodzą.
18
Rakitic, Gomes, Paulinho, nasza pomoc powinni wpisać do światowego dziedzictwa UNESCO, takiego lasu w Katalonii jeszcze nie było.
5
Myślę sobie, pamiętam ten mecz, to było 4 dni przed transferem Paulinho, fajnie graliśmy ale Real nas skontrowal. Ot co mysle
0
Nie będzie superpucharu, przeżyję ale tylko w przypadku gdy klub kupi dwóch zawodników
2
Bartomeu i cały zarząd zasługują na stół Dexter a...kto oglądał ten wie
33
Za kilka godzin prezentacja Eriksena.
1
Na palcach jednej ręki można policzyć Brazylijczyków którym kasa nie uderzyła do głowy w ostatnich latach na europejskich boiskach.