0

Czy Pereza to nie wiem ale Kaczyńskiego jak najbardziej. Zresztą czy to jest Pique, Ramos, Messi, Ronaldo no może oprócz Mourinho, to żaden nie powie rzeczy w stylu: Tak, sprokurowałem karnego, należał im się karny, żałuję, że sędzia nie odgwizdał... True

0

No zalatuje tu niezłym smarowaniem dupy wazelina przez tego pana, co do Tebasa nie zdziwilbym się gdyby grał na naszą niekorzyść bo real w końcu po latach posuchy zamiast oglądać puchar w Fifie mogą go mieć w gablocie. Z drugiej jednak strony status Barcy i jej potęga powinna wystarczyć aby wygrać mecz nawet jeśli jej przeciwnik dostałby 4 rzuty karne

16

Ma wiele racji w tym co mówi ale jeśli w tym meczu zobaczę, że szczeka bo mu się nie podoba decyzja sędziego to ktoś tu jest chyba hipokryta

0

Jeśli Ney ma się czuć niekomfortowo to niech idzie do szejków, wole żeby zainwestowano te pieniądze w dobre transfery i wzmocniono tym samym kilka pozycji w zespole. Neymar jest liderem na swojej pozycji ale nie ma ludzi niezastąpionych.

0

Mecz był naprawdę ciekawy, Atletico dominowało, fajnie się zmotywowali po straconej bramce. Jedyny nie smak, który pozostaje to postawa Oblaka, w meczu zapora nie do przejścia, bronił wszystko, a w karnych? Jak można było nie wykonać żadnego rzutu w ciemno? To było karygodne... Szkoda bo wydawało mi się, że Słoweniec jest pewniejszy na linii bramkowej i potwierdzi to w karnych, a Rojiblancos zdobędą zasłużony puchar, niestety....

2

Np. Real Sociedad z San Sebastian, może jeszcze Deportivo i Celta, choć to już mniej pewne.

0

Panowie, poczekajmy na finał Ligi Mistrzów, boisko zweryfikuje rzekomo zażegnany kryzys.

0

Przypomnij sobie mecz na Camp Nou i czerwoną kartkę dla Torresa. Kartka z kapelusza, kto wie co by się działo gdyby grali 11 vs 11, a dwa - karny nie równa się gol.

0

Kurde, coś w tym jest ;D

1

Również nie podoba mi się styl Atletico ale na to nic nie poradzę. Diego Costa to kretyn, czemu nie wymienisz innych piłkarzy jak Godin, Fillipe Luis, Juanfran, Koke, Falcao, Griezmann, wszystkich ukształtował Simeone, może poza Falcao. Zgadzam się , że graje ostro, nie rzadko brutalnie ale od tego są sędziowie żeby im pokazywać czerwone kartki ( patrz Fillipe Luis vs Leo Messi) ale suma summarum wychodzą na tym jak wychodzą czyli bardzo dobrze!

3

Żałosnym jest pisanie, że Atletico jest drużyną rzeźników. Jak widać drużyna rzeźników okazała się lepsza od Barcy, Bayernu i wielu innych zespołów, konsekwencji i skuteczności im nie można odmówić chyba, że jest się hipokrytą.

2

Witam wszystkich cule!
O ile drugi półfinał w Monachium był karuzelą emocji i wielkim świętem piłkarskim o tyle dwumecz Realu z City to droga przez mękę dla widza. Już wcześniejsze mecze Blancos pokazały, że do galaktycznych brakuje im lat świetlnych ale to co ostatnio wyprawiają jest żenujące. Wszyscy doskonale wiemy jak wygląda futbol drużyny Simeone, toporny, defensywny ale niezwykle skuteczny i rzetelny. Nie jestem wielkim fanem takiej piłki ale efekty jego pracy są zdumiewające. Boję się tylko o Madrycki finał LM tego sezonu (nie muszę nikomu mówić , że w tym jednym dniu tak jak wszyscy fani Barcy będę kibicował Rojiblancos) ale wydaje mi się, że będzie to nudny finał, niegodny edycji Ligi Mistrzów ,i o ile Atletico zasługuje w pełni aby być na San Siro o tyle Real już nie. Z tego co widzę w każdym kolejnym roku trudność dotarcia do finału dla Królewskich jest coraz łatwiejsza, boje się , że za rok będą rozstawieni od półfinałów.
Pozdrawiam !

0

Nie cytujcie użytkowników z rm.pl bo jest to co najmniej głupie. Przytaczając ich obelgi na temat naszych idoli poniekąd zniżacie się do ich poziomu. Szanujmy się wzajemnie a trolle internetowe i pseudointeligenci z białej części Madrytu niech rzucają mięsem o ścianę. Dobranoc

0

Nie przyjacielu. Barca po dwóch latach odzyskuje Denisa Suareza gdyż wówczas kończy mu się okres wypowiedzenia. Sevilla może go po tych dwóch latach wykupić za 6 mln euro. Natomiast 3 miliony euro będzie musiała zapłacić Duma Katalonii jeśli zdecydowałaby się na powrót Suareza np. po roku od momentu wypożyczenia.

0

Bo krzyczał :)

6

Przecież tu nie ma "Cristiny". Mowa jest o prawdziwym Ronaldo, tj. Ronaldo Luís Nazário de Lima

3

Jak najbardziej:)

0

Chyba każdy przyzna, że Tata był słabym motywatorem i brakowało mu respectu u zawodników Dumy Katalonii, za to taktycznie zjadał naszego obecnego trenera na śniadanie. Przypomnijmy sobie chociażby dwa pojedynki z Realem czy City. Obecnie piłkarze są zmotywowani żeby po ciężkim boju przeciwstawić się Rayo albo Almerii...

0

I opatrunkiem w ręce żeby czasem krewka nie poleciała:)

0

Samo "haha" na końcu zdania mówi samo za siebie.

0

To tylko dowodzi, że ojcowie są złymi kandydatami na menadżerów dla swoich dzieci.

11

Hat-tricków...

1

Wydaje mi się, że nie od razu zacznie strzelać jak na zawołanie i jeszcze zostanie "zhejtowany" zanim zgra się z drużyną. Ja podchodzę do tego na chłodno:)

1

Każdy piłkarz, ze światowego Topu może o sobie powiedzieć takie rzeczy ale tylko Ci najwięksi potrafią zachować klasę i skromność, a to właśnie czyni ich mistrzami.

0

1

Do wszystkich, którzy już mają srakę z powodu Mashe na środku obrony. Weźcie pod uwagę, że zagrają dzisiaj prawie wszyscy zawodnicy i myśle, że doczeakmy się następujących zmian: Bartra, Pique za Mathieu i Javiera, a Samper za Sergio.

1

Jeśli bazowo gralibyśmy ustawieniem 4-3-3 to kibice wybrali prawie optymalne zestawienie personalne drużyny. Oczywiście nie nam jest decydować kto powinien grać bo nie mamy pojęcia w jakiej formie są zawodnicy a mam też głęboką nadzieje, że u Luisa Enrique nazwiska nie będą grały. Każdy z nas ma swoich ulubionych piłkarzy i wizję nowej drużyny z Katalonii ale ostateczny wybór należy do trenera. Ja sam widziałbym Montoye zamiast Alvesa, Bartrę zamiast Pique czy Mashe w DM ale to zostaję tylko w sferze marzeń. Pozdrawiam

0

Wina Tuska

0

"Czeresinskiego"... "Kończ waść , wstydu oszczędź"

0

Nie wiem czym sugerował się Puyol nalegając na to aby to Sergio dostał po nim numer. Jedyne co przychodzi mi do głowy to prywatne relacje, sympatia do Busquetsa bo na boisku są to dwa różne bieguny. Jeden silny i nieustępliwy a drugi genialny taktyk ale za to mało waleczny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?