goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak oglądałem, i o ile pierwsze minuty w jego wykonaniu były fatalne, to później wraz z coraz lepszą grą kolegów jego postawa zaczęła cieszyć. Nie można od tak niedoświadczonego chłopaka wymagać tyle co od Iniesty. Na początku na pewno ogarnął go wielki stres ale z każdą minutą było już lepiej.
0
Fajnie, że potrafili zareagować na strzelone bramki, cieszy charakter i wytrwałość. Na plus występ Perdo, Fabsa i Sergi Roberto, na minus Pinto, Alves.
0
Oby Tello nie wyszedł w podstawowym składzie. Chłopak nie dawał sobie rady z 3 ligowymi obrońcami a tu ma zagrać na wyjeździe z 1 ligowym Getafe? Mam nadzieje, że do tego nie dojdzie...
0
Mam nadzieję, że Barcelona zamknęła drzwi dla ciebie. Pozdro
0
Ty chyba te "statystyki" z Fify wziąłeś.
0
Dziękuje za lekcje zasad obowiązujących w lidze mistrzów.
0
Przeczuwam AC Milan w 1/16.
0
Już jutro w Mundo Deportivo: Cesc znów wyraża swoją fascynację Legią Warszawa. Transfer coraz bliżej
0
Ludzie chcieli czegoś innego niż klepania między obrońcami a pomocnikami i gry bez ruchu do piłki,to teraz mają zmiany.Przegrane spotkania, to znowuż chęć powrotu do gry Barcy z ubiegłego sezonu. Martino dostosowuje zespół pod każdego przeciwnika w celu zwycięstwa, w ostatnich dwóch meczach się nie udało, może nie uda się w kolejnej ligowej potyczce ale za to może się udać w kolejnych 50 spotkaniach. Głowy do góry.
0
Widzę, że modne jest narzekanie na Tate Martino. Przypomnijcie sobie jaka była nagonka na VIllanove czy Rourę rok temu gdy Once de gala zaczęła przegrywać. Ta sytuacja jest co najmniej śmieszna...Martino stosuje roszady na tyle na ile uznaję to za stosowne, gra takimi zawodnikami jakich ma do dyspozycji... Skoro obrał taką ścieżkę to należy mu zaufać, zarząd nie wytrzasnął go znikąd, dlatego kredyt zaufania dla trenera z poza Hiszpanii być musi!
0
Ach, sorry, oczywiście, Pinto...
0
Wg mnie optymalny skład na dziś to Valdes, Montoya, Pique, Bartra, Adriano, Sergio, Fabs, Iniesta, Alexis, Neymar, Pedro. Choć można spróbować koncept z sezonu poprzedniego z Iniestą na skrzydle, Fabregasem i Xavim w srodku, Neymarem jako fałszywą 9 i Sanchezem na boku. Pozdrawiam
0
Song to fajny facet.
0
Dlatego powienien dostać notę o 0,5 niższą minimum, a nawet o cały 1 pkt. Już nie pamiętam kiedy ostatnio Alves zanotował jakąś dobrą wrzutkę w pole karne. Jest to strasznie irytujące patrzeć jak piłkarz takiej klasy nie potrafi celnie "podać" na 16 metr. W obronie Brazylijczyk też się nie popisał więc nie wiem za co tak "wysoka" nota.
0
Co tu dużo mówić:) Mi to wystarcza, dzięki:)
0
Panowie, ma ktoś może sytuację w której Pepe "faulował" Cesca w polu karnym bo nie mogę sobie za nic przypomnieć tej sytuacji. Z góry dzięki:)
0
Obie drużyny patrząc na składy skrzydła mają złożone z 4 najlepszych zawodników na świcie! Ciekawe widowisko się szykuje! VeB!!
0
0
Plotka czy nie, fakt jest jeden, Aguero to świetny zawodnik i jego jak nikogo innego widziałbym w ataku Katalończyków. Pożegnać się można z Pedro, który powiedzmy sobie to szczerze nie jest wirtuozem a do drużyny wnosi nie za wiele. Co do młodych zawodników tj Cuenca czy Tello, to sprzedaż definitywna jednego z nich jest wręcz koniecznością a drugiego z kolei można wypożyczyć. Wyobraźmy sobie Atak Neymar - Aguero - Messi! Kto by nie chciał mieć tych zawodników w linii ataku?!
0
My tu gadu gadu a kredki to ty spakowałeś?
0
Jeśli to prawda to szkoda, bo ja również widziałem w transmisji, że Barca ostatecznie miała 51%.
0
Sigthorsson to nie Pirlo, 80000 ludzi na stadionie i presja bramki honorowej. Ja też od początku czułem, że nie trafi tego karnego.
0
Ło Boże! Jakby ktoś 20 mln zaproponował to bym się śmiał, że za taka forse go chcą kupić! Kibice powinni napisać jakąś wiadomośc, zebrać 100 tyś. podpisów pod tym żeby oddać go Paryżanom za te 40 mln.
0
Wydaje mi się, że w tym sezonie nie będzie istniała Once de Gala, i bardzo dobrze. Początki są zachęcające. Już nie mogę się doczekać kolejnych spotkań.
0
Nie...
0
Mariusz Jop?
0
Może Guardiola jest tak wielkim cule, że widział co się święci w europejskim futbolu i chciał zniszczyć wroga od wewnątrz?
0
Widze, że sraczka komentarzy ustała więc 2 słowa od siebie chce dorzucić. Nie wiem czy przywykłem do bardziej statycznej gry Katalończyków, czy wczoraj Santos nie miał dnia, ale takiej gry w wykonaniu Barcelony nie widziałem od 3 może 4 lat. Niesamowita dynamika, pressing i finezja. Coś pięknego. Fakt faktem, że Santos to nie Milan czy Arsenal, ale "ogórkami" też nie są. Dlatego jestem pełem optymizmu co do nadchodzącego sezonu. VeB!
0
Trochę bardziej zacięty pojedynek powinni zorganizować. Np. Barcelona B vs Polska
0
Sam się wybieram ale nie na Derby. Nie wiem czy nie bardziej opłacałoby ci się zostać tam na cały weekend, bo zapłacisz 200 zł więcej a wrażenia super.