0

0

Masz rację. Przegiąłem.

0

Źle. Wróć. Nie w następnym ale w sezonie 2014/2015.

0

Cavani jest od Lewego lepszy bez dwóch zdań. Czy to w reprezentacji czy w klubie, na jakiej pozycji by nie grał zawsze facet daje z siebie wszystko, strzela bramki , nie marudzi. Lewy zagrał mecz życia z Realem, ma taką świetną pakę za sobą, żę grzechem jest nie strzelać dostając magiczne podanie od Reusa czy Goetzego. Cavani, podobnie jak Suarez ciągnie w pojedynkę klub. Wiadomo są inni zawodnicy, ale te dwie postacie to absolutne gwiazdy.

0

Jeśli jest cule to powinien zostać, każdy czekał na swoją szansę. Tak było z Xavim, tak było z Iniestą. Wszyscy widzimy jaki potencjał ma ten chłopak i wydaje mi się, że może nie w tym, ale w następnym sezonie będzie stałym bywalcem pierwszego składu.

0

Odpowiedź bez spiny. Twoje IQ plasuje się gdzieś pewnie między popielniczką a słoikiem.

0

I Bogu dzięki.

0

Niech się wiedzie facetowi. W końcu jedna z legend Barcy.

0

Powie , że to bzdura i Andres nie chciał z nim grać.

0

A kto by się po Pedro zgłosił? Limanovia Limanowa? Nikt na tyle głupi nie jest żeby inwestować w kapitał "spalony".

0

Stanowcze nie!

0

Przyznam, żę jeszcze w styczniu byłem za tym żeby Chilijczyk opuścił Camp Nou. Wówczas wydawało mi się , że wszystkie szanse zmarnował a tu miła niespodzianka pod koniec sezonu. Dopiero teraz dostrzegłem, że ten potencjał który widział Guardiola, uwidacznia się. To bardzo dobra informacja, która może przyczyni się do tego, aby status Pedro w zespole zmiejszył się. Szkoda Villi ale on tak naprawdę nic wielkiego nam nie da. Życzmy mu powodzenia. VeB!

0

Wypożyczenie jak najbardziej a jeśli chodzi o sprzedaż to pasuje się zastanowić bo wg mnie nie ma on w sobie takiej iskry po której jest widać, że będzie stanowił o sile Barcy.

0

Jeśli tak to chwalmy Pana!

0

A to przepraszam. Mój błąd.

0

Czytając twoje komentarze mam wrażenie jakby to "mówił " Michał Żewłakow gdy komentuje mecze w telewizji publicznej. Broń Boże nie jest to obraza czy coś negatywnego ale takie mam wrażenie.

0

Dokładnie o tym samym miałem pisać. Skoro zawodziła cała druga linia to sam Iniesta nie był w stanie rozłożyć rywala na łopatki. Skoro nie pracowały ze sobą inne tryby Katalońskiej maszyny to sam też nie mogł zaprezentować 100% umiejętności. Jednakże wg mnie Adres zagrał bardzo dobry sezon i do niego jak i do Messiego czy Alby nie można mieć żadnych pretensji.

0

No nas zarząd też sie z Abidalem nie popisał, no ale fakt faktem on wychowankiem nie był. Po prostu Perez zostawił plan budowania drużyny Mou i ten zrobił to co uznał za konieczne.

0

Ja bym chętnie zobaczył ankietę kto według nas " fanów" był najlepszym zawodnikiem Barcelony w tym sezonie, oprócze Leo oczywiście.

0

Skoro Neymar w Brazylii a może nawet w Ameryce południowej ma równie wielu zwolenników i fanów co Messi, a klub ma 100% praw do tego zawodnika to w najbliższym roku za wizerunek Neymara ( sprzedaż koszulek, udostępnianie jego wizerunku, pewnie klub zarobi też część kasy jaką on dostanie z reklam) powinno się zwrócić 3/4 kwoty. A jeśli ten transfer wypali to po sezonie gwarantowany jest zwrot wydatku na tego piłkarza.

0

Pierwsze zalążki projektów... będzie z ciebie dobry strateg w przyszłości!:D

0

Z całym szacunkiem ale jeśli Thiago zgodzi się na przejście do Realu to dla mnie będzie zerem. Wychował się w Barcelonie, a myślę że na jego regularne występy przyjdzie czas. Xavi również musiał czekać na regularną grę ale cierpliwość się opłaciła i zobaczmy gdzie teraz jest. Poczekamy zobaczymy

0

Chciałbym kiedyś usłyszeć jak Szpakowski się będzie pocił żeby wypowiedzieć dobrze nazwisko Gerarda:)

0

Ktoś tu pisał pół żartem, pół serio o tym, że jeśli Barca wypożyczy Bartrę to ŚO zostanie Adriano. Wolę Brazylijczyka niż Marca. Jest tak napalony na piłkę, że czasami kilka razy zderzy się z Pique bo nie widzi co się dzieje wokół niego, i tu nie chodzi o to, że chłopak nie dostaje dużo szans. Stoper z prawdziwego zdarzenia czy młody czy nie, taką cechę powinien posiadać.

0

Albo mam Deja Vu albo ty pod każdym newsem związanym z Thiago piszesz to samo.

0

Niech idzie może coś się rozwinię, to czy zawodnik jest dobry i czy będzie z niego światowej klasy gracz widać gołym okiem, u Bartry czegoś takiego nie zauważyłem.

0

Nie musi dostać opaski najstarszy na boisku... Dostał bo był najbardziej doświadczonym zawodnikiem wyjśćiowego składu.

0

A najlepsze jest to, że Pedro będąc zawodnikiem 1 składu grał gorzej aniżeli kilku zawodników Barcy B.

0

OFICJALNIE: Song zjada Sergio na śniadanie. Klasa.

0

Z kolei zobacz co do gry wnosi Xavi gdy nie gra właśnie ryzykownych podań. Odpowiedź brzmi: spokój i kontrolę. A w piłce chodzi o to żeby strzelać bramki i jeśli Generał gra dobre spotkanie gdzie powiedzmy asystuje, robi to zazwyczaj z kimś z La Liga. Thiago to świetna alternatywa, chłopak musi się jeszcze trochę utemperować bo widać, że zawsze chciałby grać ładnie dla oka, mnóstwo tricków robić itp, ale ta jego młodzieńcza fantazja wiele daje zespołowi. Jeśli by mu dać więcej swobody taktycznej na boisku, oczywiście zaraz po tym jak dostanie więcej minut, to będą z niego większe korzyści niż do tej pory.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?