4

Zgadzam się w 100%. Najlepsza forma to lata 2008-2012. Poźniej było już tylko gorzej.

3

You made my day!

1

Ilekroć patrzę na to zdjęcie, widzę na nim Trybsona -.-

1

Zarabia gigantyczne pieniądze, mają świetny skład, do klubu przyszedł właśnie jego najlepszy przyjaciel a on miałby zmienić barwy? Prędzej uwierzę w latającego potwora spaghetti niż w jego przejście do nas.

0

A ja wolę gdy odejdzie.

1

Nie wspominałem nic o obsadzie ataku, ale jeśli chodzi o Aguero, to proszę nie mówcie, że jest słaby fizycznie bo takiego Pedro czy Neymara zjada na śniadanie, ale jeśli uwzględnić wzrost to jest nikim w porównaniu do wymienionych przez Ciebie zawodników. Dodałbym jeszcze Dżeko oraz Bone`go do tej listy.

4

Lucho stawia sprawę jasno, potrzebuje silnych facetów w swoim składzie. Nie ukrywajmy, Fabregas choć świetny technicznie, walorami fizycznymi odbiegał znacznie, z kolei taki Rakitic potrafi zrobić użytek ze swojej postury. Myślę, że Rakitić byłby idealnym wzmocnieniem w środku pola, zaraz obok, powiedzmy: Toure, Pogby czy Koke, na których transfer nie ma najmniejszych szans. Nowa wizja trenera wymaga poświęcenia kilku graczy.

0

No to mnie zaszokował...

1

Dziękuje Pinto, z przymrużeniem oka, gdyż sądzę, że gdyby Valdes bronił do końca sezonu, wszystko mogło się inaczej potoczyć. Nie od dziś wiadomo, że gdy "tyły" masz pewne, to i w napadzie idzie lepiej.

1

Widocznie Alba nie w pełni sił, szkoda, z pewnością dałby drużynie więcej niż Brazylijczyk.

1

Zawsze stawiałem go wyżej od Cristiana Tello. Dobry gracz, ale klasą nie na Barcelonę.

0

No nie dadzą Ci spokoju w internetach, jeśli nie znasz poprawnej polszczyzny! :(

1

Najbardziej boję się chyba o Pinto, nie jest to bramkarz klasy Valdesa, i w każdym meczu drżę gdy tylko on ma się "popisać". Jeśli Alba jest zdrowy, i jest choćby w 50% tak dobry jak przed kontuzją to wg. mnie powinien zastąpić Adriano, który nie zachwyca w ogóle. O resztę się nie nie pokoje, gdyż potencjał ofensywny mamy, i fajnie by się stało gdyby eksplodował w meczu z Rojiblancos.

41

"Wkładał głowę tam, gdzie inni bali się włożyć nogi"

1

Ja chciałbym mu życzyć powodzenia! ale już w nowym klubie...

0

Czy on wygląda na gościa która ma plan?

0

Do lat 23, to z pewnością najlepszy piłkarz na świecie.

0

"Wielka i potężna Barcelona" - ty to powiedziałeś. W mojej opinii zasługiwali bardziej gdyż to oni przeważali w całym meczu, dużo więcej razy zagrozili bramce Getafe i graczy z Madrytu uratowała (znowu) nasza nieskuteczność.

0

A ja się zgadzam z Bartą. Jak ktoś zasługiwał na wygraną to tylko Barcelona.

0

Tak na dobrą sprawe Barcelona bez Messiego, była druzyna która wg. mnie grała najładniejszy dla oka futbol od może 3 lat. Tylko ślepy by tego nie dostrzegł.

9

Z całym szacunkiem do Tito Vilanovy, w szczególności teraz gdy pojawiają się jakieś niepokojące informacje na jego temat... powiedzcie mi czy poprzedni trener poradziłby sobie ponad 3 miesiące bez Messiego? szczerze wątpie, wg mnie Martino z tym poradził sobie bardzo dobrze.

0

Bardzo dobrze! Tata będzie mógl wtrącić swoje trzy grosze przy transferach potrzebnych do jego koncepcji drużyny. Słuszna decyzja, czy jesteśmy jakąś Chelsea czy PSG żeby zwalniać trenera po roku?

1

Tak na dobrą sprawę to nie mamy żadnego porządnego kandydata na stanowisko trenera. Z czwórki kandydatów: Valverde, Luis Enrique, Paco Jemez i Frank De Boer to może tylko ten ostatni ma kwalifikacje na posadę szkoleniowca dumy Katalonii, reszcie brakuje doświadczenia i prawdopodobnie dobrego warsztatu. Skoro Klopp kategorycznie stwierdził, że Barcy nie poprowadzi a taki Bielsa przejmuje OM to aż strach myśleć kogo zarząd zatrudni.

0

Ciekawe ile dalej osób jest za zatrudnieniem Valverde...

0

Guardiola próbował rozwiązania z trójką obrońców i diamentem w środku pola ale w tym założeniu kluczowy był bardzo wysoki pressing i pełna kontrola nad piłka, dzisiaj na dobrą sprawę mógłby na DM zagrać Mascherano, ale w obecnej formie zespołu byłby to raczej strzał w kolano.

0

To jak u Martino typowanie wyjściowej jedynastki jest bezproblemowe, to u Tito dziennikarze powinni przewidzieć podstawowy skład na mecz z półrocznych wyprzedzeniem.

0

Valverde wydaję się dużo lepszą opcją niż w mojej skromnej opinii Luis Enrique. Fakt, Celta nie jest gigantem, ale już w Romie mógł poradzić sobie znacznie lepiej, Rudi Garcia świetnie tam wykonuje swoje zadanie. Ciężko teraz szukać trenera idealnie pasującego do stylu gry, którego ja jako kibic nie chciałbym zmieniać! Jedyne co mi się marzy to wysoki napastnik, klasyczna "9". Zmiany kadrowe to oczywista oczywistość, musimy się pożegnać z kilkoma graczami. Jeśli byłbym przekonany, że zawodnicy wracający z wypożyczeń i ci grający w Barcelonie B, przez kolejny sezon szlifowali się już w pierwszym zespole, i ta drużyna trofeów nie zdobyła ale za to w 2015/2016 święciła by podobne triumfy co za Guradioli, to chciałbym takiego poświęcenia i oszczędności w klubowej kasie.

1

"wybrali drużynę z Paryża, ponieważ bardzo wierzyli w ten projekt". Hmm, dziwny sposób żeby powiedzieć ze wybrali kasę...

13

Wydawało mi się ze wczoraj Alves myślami był już PSG bo wrzucal na wysokość Ibry czy Cavaniego.

1

Jeśli miałbym szukać winowajcow to wskazalbym jako pierwszych: Pinto i alvesa, później cesca. Real wiedział jak ma grać, my nie. Chetnie pokusiłbym się o analizę ale nie czas na to. Bywają lata tłuste i chude, mam nadzieje, ze zmiany w strukturze klubu które zostaną przeprowadzone po sezonie odbija się pozytywnie na drużynie.
P.S dla sezonowcow: nie można zawsze wszystkiego wygrywać. VeB!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?