goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
No i ku*wa bardzo dobrze. Już miałem litanię odmawiać żeby do nas nie trafił, jest tylu fajnych graczy a pismaki tylko o nim, mam nadzieje, że to wszystko prawda i do nas nie trafi! Panowie, do boju dzisiaj!
42
Najgorsza rzecz w świecie futbolu, ojciec-agent z przerosnietym ego.
0
Świetnie, ogłaszam wszem i wobec na tym forum,że w momencie wygranej Malagi osoby chętne na gratyfikacje robią zrzute na karton sliwowicy i upominek z naszego kraju.
67
Jeśli dasz Barcelonie majstra to robimy na forum zrzute i kupujemy Ci karton śliwowicy
2
Prawda jest taka, że Ligę przegrał trener, nie chce go krytykować ale jego błędy co do doboru składu na niektóre mecze znacząco wpłynęły na obecną sytuację. Najbardziej bolało to, że w najtrudniejszych dla nas wyjazdach czyli na La Rosaleda, El Riazor oraz Balaidos wystawialiśmy drugi skład, eksperymentowaliśmy z taktyką itp. U siebie z Las Palmas, Gijon czy Osasuną graliśmy prawie Once de Gala a tam grali Andre Gomes, Paco, Arda, Rafinha, Digne i tak dalej, no nie mogło się to udać.
1
Brać go jak rolnik dotacje!
3
O ironio, każdy z was tak ślepo wierzy,że Barcelona zdobędzie jeszcze ligę jest szansa itd. Gowno prawda, nic nie zdobędzie, dawno jest po emocjach i proszę Cie facet nie pisz mi żebym przestał brać co biorę bo to jest tekst godny gimnazjalisty, trochę dystansu do siebie i do świata.
13
Ale bym się śmiał gdyby w ostatnim meczu realu na la rosaleda, biali zagrali na remis,a w ostatniej minucie Sandro na pełnej pizdzie odstawil rajd i posłał ich na drugie miejsce w tabeli. Ten szejki by z nim chyba kontrakt rozwiazal
3
Mundo pojechała z tym składem po calosci
20
Kozacki wąs ...
40
Przesrane.
0
Uważam, że w chwili obecnej jest jeszcze większą różnica jakości między Messim,a Cristiano. Ronaldo "odpalil" w raptem 3 meczach, świetny występ ale na przestrzeni sezonu prezentuje się jak na niego średnio. Wcześniej wiadomo było, ze ZP będzie należeć do Messiego bo cała drużyna to była maszynka do wykrywania a Leo był jej liderem, teraz gdy pomoc nie istnieje i Messi bierze na siebie więcej obowiązków jego magia i geniusz nie jest aż tak widoczny. Czy to La Pulga czy CR, żaden z nich sam meczu nie wygra,a swoje wygrali głównie dzięki swoim zespołom.
2
Wierzyć można ale realnie patrzeć też trzeba
1
Spoko spoko, nie musiał upubliczniac prywatnego listu ale godne zachowanie szefostwa klubu
0
Ciekawe zdjęcie...czekam na news o zainteresowaniu Sławkiem Peszko oraz Wawrzyniakiem
0
Czyli Unzue adios, made my Day!
64
Za 3500 to on śniadanie je
12
Marcelo na 2, w pełni zasłużenie, nie ma co, sezon rewelacyjny.
0
Nie wiem jakimi kryteriami się kierowali Ci panowie, TOP 10 adekwatne a co do reszty pytanie co brali pod uwagę robiąc to zestawienie.
7
Ja rozumiem, że Rafinha jest wychowankiem i poniekąd "trzeba" na niego stawiać ale kurde, facet nie jest na miarę Barcelony, jeśli chce zostać i wchodzić z ławki to ok bo gra z zaangażowaniem i solidnie ale uważam, że po pierwsze gość w jego wieku chce grać więc niech idzie w świat za dobrą cenę.
Albo dajemy szansę innym, a nóż się sprawdzą albo kupujemy kogoś wartościowego. Jeśli mamy stawiać na młodych z La Masii to musimy się pogodzić z tym, że przez dwa sezony może być posucha w gablotach klubu gdyż ciężko jest pogodzić ogrywanie zawodników i gra o najwyższe trofea. Zarząd nie cieszy się takim zaufaniem i "nie stać" ich na taki scenariusz.
10
3 x nie, czuwaj, czesc!
4
Chwila, chwila Amigo, wyjaśnijmy sobie jedną rzecz. Gdyby nie te 50 bramek Messiego w tym roku to by nas nie było ani na 2 miejscu w La Liga ani w ćwierćfinale LM. Więc wybacz ale nie uważam, że ktoś kto stawia wisienkę na torcie zasługuje na Złotą Piłkę. Żeby było jasne, nie mam i nie będę miał bólu dupy gdy zdobędzie ją Ronaldo, takiego gracza wybierają ludzie znający się na piłce, a nie kibice tacy jak my.
7
Na chwilę obecną każdy obiektywny kibic widzi, że Messi jest na topie, nie ma dwóch zdań, koniec i kropka. Ronaldo w tym sezonie to powinien być zadowolony gdyby zamknął pierwszą 6 tego plebiscytu. Tylu świetnych graczy jak Hazard, Lewandowski, Higuain czy Dybala, Neymar, już nie mówię o cichych bohaterach jak np. Buffon, Chiellini powinni być przed nim. Ale jest jeden fakt, Real i jego zawodnicy są tak pchani we wszystkich rozgrywkach, w każdym plebiscycie, że tylko Stevie Wonder by tego nie zauważył.
2
Jak w ogóle ktoś może pisać, ze Coutinho się nie nadaje, nie rozumiem tego. Jeden z najlepszych pomocników na świecie, zagrywa świetne piłki, a drybling genialny. To rodzi się pytanie kogo my w takim razie potrzebujemy?
Co do Reusa to temat jest zamkniety, gość zostaje kapitanem Borussii, Vitolo nam niepotrzebny, a Di Maria a dobra cene to mógłby być ciekawy transfer.
0
To tylko dowodzi ,że Unzue nie ma pogłosu w szatni więc kto miałby go traktować poważnie jako pierwszego trenera skoro teraz są takie sytuacje.
4
Wielka strata dla całego Barcelonismo ale nie możemy blokować mu drogi kariery. Adieu Unzue :))
0
Owszem, niesmaczny pozostaje fakt, że wycenili go na 20 mln.
1
To Real sprzeda Modrica za 30 baniek, gdzie chłop jest po trzydziestce, a my mamy opchnac młodego i ambitnego napastnika za 20 milionów? Czyli za sezon gry straciliśmy 10 baniek + pensja brutto zawodnika, no cyrk kurwa.
2
Można go wpuścić przy wyniku 3-0 na ostatnie 5 minut gry.
0
Boją się zmian, przyjdzie nowy trener, będzie chciał kupić nowych grajków, Rakieta się obawia tego, że straci miejsce w Once de gala, co wg. powinno nastąpić gdyż zdecydowanie jest pod formą. Nie wiem co oni widzą w tym Unzue, niech to będzie coś wyjątkowego i gdyby się okazało, że zostanie następcą Enrique, mam nadzieje, że tą iskę dobrego trenera nam pokaże.