0

Panowie, to jak w tym roku wybieracie? Fifa czy PES?

1

CIekawa analiza, za niedługo usłyszymy ją pewnie w NC+.

0

Czyli ktoś tam w Brazylii ma koszulkę ŁKS-u.

0

Gooooooooool!!!!!!!

1

Polecam Ci jeść łyżeczka mało a często aniżeli raz a dobrze bo możesz przegrać. Postaw za 100 zł 3 mecze, później rozbij na 3 kupony lub dalej graj 1. A co do typów to najwięcej dorobiłem się na " poniżej 1,5" do połowy na 2 lidze francuskiej.

2

Deulofeu jest cienki jak sik pająka...

1

Dla mnie żaden, ja jestem biały,a oni są czarni. Tyle w temacie

4

Nie dziwię się,że myślał o odejściu skoro Neymar zachowywał się tak egoistycznie w stosunku do Alby. Wytrwales stąd uszanowanie!

6

Najlepszy był wczorajszy komentarz jednego z komentatorów gdy zaczął porównywać Semedo i Dembele:
- (parafrazuje) bardzo podobni do siebie gracze , obaj są yyy...(chwila ciszy), no mlodzi i chudzi ..
Ktoś mu chyba szepnął żeby nie mówił - czarni:)
Ah ta poprawność polityczna

19

Zadanie trudniejsze niż się wydaje, nadal wierzę w obalenie Bartka, vamos!

0

Ja korzystam z weeb.tv , kupilem za 2,5 zł pakiet na 1 dzień i oglądam w HD, jedyna słuszna opcja.

1

Ludzie nie oszukujmy się, TVN ma kapitał zagraniczny, więc wiadomo w którą stronę będzie naginana rzeczywistość ALE TVP jako telewizja kontrolowana przez PIS, która zwolniła absolutnie wszystkich dziennikarzy niesympatyzujących się z nimi,telewizja która manipuluje umysłami milionów ślepo wierzących w ich słowa Polaków dla których informacje podane w internetach przez niezależne źródła nic nie znaczą, telewizja, która bagatelizuje i obraca każdy news, który mógłby rzucić cień na ich politykę. Wybaczcie ale telewizję oglądałem dość często, pamiętam jak to wyglądało za rządów PO, też naginali rzeczywistość ale takich cyrków jak PiS to nie wyprawiali dlatego uważam, że nawet Telewizja z Wypizdowa podaje rzetelniejsze informację od nich. Tyle ode mnie, czuwaj cześć!

1

Żadna stacja nie jest obiektywna ale takiej propagandy jaką prowadzi TVP to Polska od czasów komunizmu nie widziała. Szczególnie podoba mi się określenie , notabene, używane w co drugim zdaniu - totalna opozycja.

1

Ale Antonella, petarda! Niebywale piękna kobieta!

4

Islam religia pokoju....ta. Większego bydła niż radykalni muzułmanie na tym świecie nie ma.

0

A licznik Andre Gomesa dobil do 70?

1

My tu się zachwycamy Barca, a w Vigo, Celta pod wodzą naszego ex-stratega Unzue mocno rozpoczęła zmagania ligowe

0

My tu się zachwycamy Barca, a w Vigo, Celta pod wodzą naszego ex-stratega Unzue mocno rozpoczęła zmagania ligowe

0

A nie prościej cała ligę przenieść do Chin?

7

Z przykrością trzeba się pożegnać, wbrew pozorom Barca to nie instytucja charytatywna, przetrwają najsiilniejsu

42

To byłby precedens, jeszcze w taki sposób żadnego prezydenta nie odwołano, przypominam,że za zwolnieniem Bartka musi zagłosować 66% +1 głos! Niech historia pisze się na naszych oczach.

1

Wygląda jak wstęp do porno...

0

Szkoda zdrowia ale plus dla nas:)

0

To chapeau bas.

0

Żenada ale wieje wiatr zmian i bardzo dobrze. Mnóstwo rzeczy do poprawy i mało która można zmienić od tak. Po pierwsze szatnia do przewietrzenia, po drugie odmładzanie składu, po trzecie kontrakty piłkarzy którzy zarabiają za dużo. Kiedyś do Barcy przychodzili zawodnicy dla samej chęci gry z Roonim, Messim ,a teraz hajs. Ciekawe który kopacz zgodziłby się na obniżenie zarobków, przypuszczam że mało który lub żaden.
#Beneditomusisz

10

Oddechu mi brakło

0

Ja bym nie bagatelizowal tego, ile razy gazety pisaly,że Neymar odejdzie, a większość się zaklinala, że nikt za niego takiej kasy nie da, a tu proszę! Trzeba chuchac na zimne, Andres ma swoje lata ale w Barcy jest instytucją, taka jak Messi , o autorytecie nie do podrażnienia!

1

Na wariackich papierach lata `80,

1

Dexter / Forrest Gump

1

Jak widać my kibice patrzymy najczęściej zero-jedynkowo, każde działanie ma za sobą historię i takie sytuację jak ta dopiero nam odsłaniają karty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?