goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Moj Boże Rakitic, kończ waść dzisiaj.
0
Wybory takie jak w Korei Północnej
1
Dajcie mi adres tego dziennikarza, zaraz mu to wyślę...
https://www.google.pl/search?q=ma%C5%9B%C4%87+na+b%C3%B3l+dupy&tbm=isch&imgil=XR1LCm90oL7Y3M%253A%253BVMEUZWAXLfIMQM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fallegro.pl%25252Fmasc-na-bol-dupy-lek-na-wszystkie-problemy-swiata-i4839051203.html&source=iu&pf=m&fir=XR1LCm90oL7Y3M%253A%252CVMEUZWAXLfIMQM%252C_&usg=__BnR9BFG9HOJ0EUuhVkfiPY8wYv8%3D&biw=1366&bih=613&ved=0ahUKEwjd_p2-isfTAhXEJSwKHWoRCF0QyjcIPQ&ei=GywDWZ2FIsTLsAHqoqDoBQ
1
Lubi czasami za dużo powiedzieć ale w tym przypadku ma całkowita rację.
0
Fajnie się oglądało ten mecz, szkoda, że nie udało się wygrać na otarcie łez ale i tak widać było mega zaangażowanie ze strony zespołu i to cieszy. Jak widać Juve wygrało ten dwumecz głową i świetnym zorganizowaniem dla tego chapeau bas dla nich.
15
Sorry za porównanie ale Gomes dla Enrique jest jak taką samą osobą jak Misiewicz dla Macierewicza.
0
No to z tym Umtitim wyjechał nieźle, zawsze facet gra na 200%, wczoraj wyróżniał się na tle zespołu, a Gerrard mówi, że go Samuel nie przekonuje.. No jaja
0
Tyle pytań, tak mało odpowiedzi...
0
Trzeba odpaść z honorem, strzelić bramkę bo na więcej Barce nie stać.
2
Jak ktoś ma szybkiego neta to polecam się zarejestrować na weeb.tv. i kupić smsem pakiet na 1 dzień wychodzi chyba koło 2 złotych. Polecam!
0
W tej dyspozycji, z tym składem chce bramkowegk remisu, byłoby super, najlepiej 2:2.
0
Irytuje mnie zwalanie winy na sędziego, pomylił się w dwóch kierunkach, trzeba wyjść zagrać swoje strzelić o jedną bramkę więcej od przeciwnika, to co się działo jest niewyobrażalne. Powinni się zapaść pod ziemię z trenerem na czele. Zaraz po Sociedad i Vigo nasz najtrudniejszy wyjazd ,a w linii pomocy perełka w postaci Denisa i Gomesa, którzy tylko wachaja piłkę od czasu do czasu w 1 składzie, czego się tu więcej spodziewać? Jeśli przegraja majster w tym sezonie to nie wybaczenie im tej porażki,.
3
Nie mam żadnego żalu do trenera, odchodzi po sezonie więc postaram się jeszcze coś wygrać ale jedno mnie tak irytuje,że żyłka mi pęka! Tyle razy dostajemy szansę od Realu, mamy wielu nieprzyjemnych przeciwników, malaga, sociedad, celta i każdy mecz na wyjeździe z tymi rywalami gramy 2 garniturem, nosz kuźwa ileż można tak dawać dupy. Chcecie odpoczynku to zmiencie naszych na mecz na Camp No u, a nie na najtrudniejszych wyjazdach, ehhh...
0
Karny na Suarezie jest mega dyskusyjny i pewnie 1 na 3 sędziów by to gwizdnął, jednak trzeba przyznać, że wygraliśmy zasłużenie i bez pieprzenia, że sędzia pomógł. PSG wyszło ze złym nastawieniem, tylko na obronę zaliczki i to się zemściło. Pozdro
0
Oni gwizdza na drużynę, nie tylko na Ciebie bo to co się tu odpier...a to jest niewyobrażalne. Takie jaja to były jak Jordi Roura siedział za sterami...
3
Nawet żona go ograła...
9
Po takim meczu czuje się jak kibice Realu za Beniteza.
0
Coś w tym na pewno jest, możliwe, że Luis gdzieś zatracił się w swoich pomysłach i tym samym wszystko się poplątało i wyszło absolutne nic. Brak stylu boli, wiadomo, że trener weźmie winę na siebie, przecież nie powie, że Messi był mało skuteczny , nie biegał podobnie jak jego koledzy. Mam tylko nadzieję, że jeszcze ma jaja i w szatni powie to co powinien powiedzieć. Jeśli tego nie zrobi to faktycznie zawodnicy mogą już mu nie ufać gdyż każdy myśli swoje.
0
Alegri, Sampaoli.
0
U naszych graczy od kilkunastu spotkań widać brak zaangażowania, może problem tkwi gdzie indziej, może to już zmęczenie materiału i powinien powiać wiatr zmian? Może ten mecz będzie impulsem do tego właśnie.
5
Enrique stawia na Gomesa bo jest to transfer o który sam prosił, nie chce żeby się powtórzyła z Vidalem o którego również prosił a później sukcesywnie odstawiał od składu, chce udowodnić ludziom swoją rację w tej kwestii. Jak jest każdy dobrze widzi, trzeba dać szansę takiemu Denisowi czy Rafinhi, młodzi gracze, którzy się dopiero uczą. Ktoś kiedyś dał szansę Inieście i Xaviemu, teraz pora na nowe pokolenie. Skoro i tak już będziemy grać o pietruszkę bo marzenie o LM i La Lidze jest już raczej pogrzebane, dajmy im szansę.
6
Pamiętam jeszcze za czasów Pepa kiedy Barca dominowała w środku pola i to była absolutna konieczność do rozpoczynania czegokolwiek, każdy mecz to totalna dominacja, gdy dołączył do nas Cesc próbowaliśmy taktyki z trzema obrońcami i diamentem w środku. Centrum boiska było kluczem, obowiązywała zasada 6 sekund po stracie piłki tyle trener dawał zawodnikom na jej odebranie. A teraz? Bez dobrych pomocników nie zdziałamy nic, bo niby kto ma podać piłkę MSN, to oni mają wygrywać sami mecze? Może z Alaves to wystarcza, czy choćby z Sociedad ale nie w LM z topowymi drużynami. Moglibyśmy wystawić nawet piątkę pomocników ale i tak tej jakości nie byłoby za wiele, Andre Gomes, Denis Suarez, Rafinha, Rakitić, każdy ma coś w sobie, coś unikalnego ale nie są to geniusze na swoich pozycjach, niestety Iniesta już młodszy nie będzie a Busi zdaje sobię sprawę z tego, że jest nie do zastąpienia i już od jakiegoś czasu jest pod formą. Mówcie co chcecie ale kojejny nasz transfer to powinno być rozbicie banku na kogoś takiego jak Coutinho. Innej opcji nie widzę.
0
Skala powinna zostać ograniczona od 0-1.
0
O la Boga, marzenie!
0
Jak to tak dalej będzie wyglądać to oczy będą bolały bardziej niż po Greyu w kinie...
0
Veratti to kocur, nie ma co każdy z psg gra świetnie i jest na fali, u nas to samo od kilkunastu spotkań czyli brak pomocy. Dobry zespół to weryfikuje, niech chłopaki coś strzela żeby mieć jakieś szanse w rewanżu, Visca !
2
Sędziowanie w Hiszpanii to jest jedna wielka pomyłka, tylko dlatego, że Barca to wielki klub, podobnie jak Real te sprawy są nagłośniane. Pozwolę sobie zacytować twoja wypowiedź, "Ale wy tylko widzicie na waszą niekorzyść i później jest pompowanie Perez zapłacił itp itd ludzie zacznijcie normalnie kibicować nauczać się przegrywać bo jak Real nad wami to już sędziowie..." hmm, może mi się źle wydaje ale śmierdzi tu na kilometr hipokryzja bo o ile ten sezon jest w wykonaniu Królewskich bardzo dobry o tyle ostatnich 8-9 lat w głównej mierze dominacja Barcelony i idać twoim tropem nie wiem kto się bardziej żałił na sędziów my, czy wy przez ostatnie lata. Więc ludzie, nie siejcie zamętu, zacznij kibicować swojej drużynie i nie ośmieszaj reszty kibiców Realu twoimi wypowiedziami.
0
Bardzo dobrze, że zagra Vidal, jest chłopak w formie czego nie można powiedzieć o Roberto. Najbardziej będzie brakować polotu w środku pola chyba, że Busi zagra super mecz, liczymy na MSN i na Iniestę w drugiej połówce, Vamos!
1
Ale dupa boli! Mam coś dla tego pana...
https://7.allegroimg.com/s400/019fc6/a6b3ac0a4fa1b13dca32db67b8a7
0
W wieku 18 czy 19 bo tamtego okresu ten proces dotyczył - myślę, że nic nie wiedział.