0

Należało mu się za ten rok. Jako jedyny z trójki kandydatów prezentował świetną formę przez cały rok i (co najważniejsze, i !!) dokumentował to bramkami oraz asystami! Jeśli ktoś mówi, że Leo nie powinien być posiadaczem zeszłorocznej nagrody, i tej z przed 2 lat, itd. to jest zwykłym hipokrytą i idiotą. Pozdrowienia dla obiektywnych kibiców. VeB

0

Podliczyłem sobie ile warte były wczoraj wyjściowe jedenastki i trochę mi brakło do tych rzekomych 400 milionów. Mianowicie różnica wyniosła 161.5 mln, a sama wartość 11 Blaugrany była ponad 2 razy więcej od Rojiblancos.
Natomiast ławki rezerwowych były warte odpowiednio Barcy 211.8 mln a Atletico 51.5 mln. Ale wczoraj przekonaliśmy się , że pieniądze nie grają.

0

Czyli już "wsio" jasne.

0

12 latkom się zdarza. Nie przejmuj się. W gimnazjum na polskim się nauczysz ortografii.

0

Wygląda na oryginalną. Może ktoś chce się jej pozbyć za wszelką cenę? Poproś go o zdjęcia rękawów czy aby posiadają logo LFP...Wtedy będziesz wiedział czy fejk czy nie:)

0

Ręka mnie świerzbi żeby mu przypier.....!

0

Sraczka komentarzy ustała więc się z chęcią wypowiem na temat meczu. Wszyscy podkreślają, że była to partia szachów i rzeczywiście mają rację. Prawie bezbłędnie zrealizowany mecz pod względem taktycznym drużyny z Madrytu. W obronie zostawili nam bardzo mało miejsca, do tego zagrali bardzo agresywnie w odbiorze. Dużo problemów sprawiło nam wykonywanie rzutów z autu czy wznawianie piłki przez bramkarza gdyż przy tych momentach Rojiblancos podchodzili bardzo wysoko. Dlatego nie zgodzę się, z osobami mówiącymi, że Barcelona zagrała słaby mecz. Jak wszyscy dobrze wiemy nie było to spotkanie przesądzające o zwycięstwie w La Liga tylko spotkanie lidera z wiceliderem, w dodatku na Vicente Calderon czyli obiekcie ostatnio dla nas trudnym. Zagraliśmy przede wszystkim dobrze w obronie co cieszy, a po drugie zachowawczość w ataku nie powinna być negowana gdyż wczorajszym meczem nie przegraliśmy żadnego trofeum. Mecz mógł się wydawać nudny ale dla prawdziwego kibica Blaugrany było to strasznie emocjonalne przeżycie! Wynik jest zadowalający, choć odważę się powiedzieć, że gdyby wczorajszy mecz był rozgrywany na Camp Nou Duma Katalonii sięgnęła by po 3 punkty, biorąc pod uwagę obecną formę Barcy w meczach u siebie i formę Atleti na wyjazdach. Pozdrawiam

0

Jakby ci to powiedzieć... Rzadki jest:)

0

Najefektywniejszy skład ostatnich tygodni! Do boju panowie!

0

Jako, że jutro kto zdobędzie środek pola ten wygra spotkanie wieć obstawiam, stety, niestety(?), że w pomocy zagra Busquets, Xavi, Iniesta, z kolei w roli fałszywej 9 wcieli się Fabregas wspomagających kolegów ze środka boiska. Wydaje mi się, żę na skrzydłach zobaczymy Neymara i Alexisa. Po zwycięstwo panowie!

0

Fajnie skonstruowane odpowiedzi na pytania, nie unika ciężkich pytań i nie udziela wymijających odpowiedzi. Taka postawa jest bardzo pozytywna dla kibica!

0

Szkoda mi chłopaka mimo wszystko, w mojej opinii ma w sobie pierwiastek bardzo dobrego piłkarza i stawiałem go wyżej w hierarchii niż Tello, ale jak widać kontuzje robią swoje i nie dane nam oceniać prawdziwą wartość tego zawodnika.

0

Szkoda by było jeśli taki transfer doszedłby do skutku. Chciałbym widzieć naszego generała kończącego , jakże wspaniałą karierę w klubie ze stolicy Katalonii!

0

To już jest Incepcja, scenariusz prosto z Hollywood!

0

Jak ja uwielbiam sytuacje kiedy któryś z obrońców łamię linie spalonego i zostaje w tyle, co wykorzystuje napastnik strzelając bramkę (trzecia bramka Messiego) po czym defensor który zawinił jako pierwszy podnosi rękę w stronę liniowego sygnalizując mu, że była pozycja spalona!

0

Z taką grą Królewscy mogą się bić o najwyższe cele! Myślę, że uda im się awansować do przyszłorocznej Ligi Mistrzów!

0

Osasuna tak jak i Getafe na wyjeździe nie stanowi wielkiego zagrożenia dla wielkiej trójki hiszpańskiej piłki, dlatego nie dziwota że Real sobie z nimi radzi. Schody mogą się zacząć dopiero na wyjeździe.

0

Zagrał solidnie, bez większych fajerwerków. Ciężko go wyróżnić za jakieś akcje ale robił to co do niego należało, aktywny na skrzydle jak zawsze, mogło być lepiej a tak jest "tylko" dobrze.:)

0

Żyjemy w epoce Króla Leo Messiego I !!

0

Ja wiem co by się działo...Wina sędziego by była, to co zawsze.

0

Piękne zwycięstwo! Guardiola uczestniczył w dwóch wielkich manitach przeciwko Królewskim! To jest super sprawa!:)

0

Wartość rynkowa 20 000 000 Euro, Real wykłada 40!

0

Griezman ma fajne statystyki. Prawdziwa gwiazda w Sociedad! Pewnie już Perez szykuje transfer...

0

Przeczytałem to pół godziny temu i dalej się śmieje!

0

Bartra forever alone

0

Mam nadzieję, że Tono stojąc w bramce przeciwko nam nie będzie miał tak udanego dnia jak sezon wcześniej w barwach jeszcze Granady:)

0

A co 10 potrafi wymienić innych zawodników niż tych z Brazylii i Messiego.

0

Jeśli Mashe ma odejść i klub wie o tym, że się z nim pożegnamy to musimy ściągnąć dwóch obrońców i jednego już w tym okienku transferowym. Puyol wiadomo , że (z całym szacunkiem do niego, nie przyda nam się) już jedną nogą jest na emeryturze, dlatego też nowy środkowy defensor już w połowie sezonu to dobra sprawa gdyż będzie miał dużo czasu na proces adaptacji. Wyobraźmy sobie, że przychodzi do nas latem dwóch nowych obrońców i każdy musi pojąć nasz styl, więc zanim by to się stało popełnionych zostałoby w defensywie mnóstwo błędów a kolektywem nasza obrona stałaby się dopiero pewnie w Listopadzie.

0

0

A co ci się w nim nie podoba?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?