0

Powiem tak... Jak obejrzysz Dextera to później nie będziesz miał co zrobić z życiem.
Jeszcze od siebie dodam, że Shameless jest rewelacyjne.

17

Skończ waść wstydu oszczędź

1

A niech banują ja temu panu życzę...

0

Zaraz będzie esex. Ja jestem fanem final fantasy więc gram w VII, IX, X, XIII, gorąco polecam

0

U nas w Krakowie ceny za kawalerkę sięgają w zależności od dzielnicy mniej więcej 200 000 złotych, więc jest tutaj w miarę ok

0

Mówisz o rynku wtórnym?

1

Ooo tak, jak mogłem zapomnieć, rewelacja! Kiedy jesteś zdołowamy, to przybije Cie jeszcze bardziej!

1

To polecam jeszcze coś równie nostaligcznego...

4

46

To pytanie jest poniżej poziomu.

2

Oni narażają życie pod ziemią, a lekarze za marne pieniądze je ratują. Ot taka poprawność polityczna. A na pytanie czemu wszyscy im wchodzą w dupe, odpowiedź jest prosta- gornicy to najprostszy do kupienia elektorat.

0

No ja też na ps4 mam, stąd też pytanie jak się gra online, nie brakuje przeciwników bo słyszałem głosu, że ktoś czeka po pół godziny na grę, a wyniki są iście hokejowe, jak twoje wrażenia?

1

Panowie gra ktoś online w nowego PES, przetestowałem dwie gry, widzę, że większość jest zajawiona Fifa, natomiast w tym roku dla mnie jest tylko jeden zwycięzca i jest to produkcja firmy KONAMI? Wiadomo, że gra z kimś to najlepsza zabawa stąd też szukam ludzi do gry...

0

Gra o tron podobała mi się bardzo natomiast serial po którym nie wiedziałem co zrobić z życiem to "dexter". Mistrzostwo!

1

Trudno się nie zgodzić. Zresztą na każdą platformę są patche które nam dają licencje nowe ligi itp. W tym roku PES króluje w prawie każdym aspekcie gry, a jedyną rzeczą która wyróżnia Fifę to wyżej wspomniany Fut

2

Ale ja się z Tobą zgodzę. Trzon drużyny powinni stanowić wychowankowie natomiast zarówno zarząd jak i trener muszą mieć koncepcję jak tych chłopaków do drużyny wprowadzać bo jak widzimy wypożyczenia przynoszą raczej wymierny efekt. Fajnie gdyby nam się rodziło kolejne złote pokolenie natomiast gdy nie mamy w szkółce np. rasowej "9", chciałbym żeby najlepsi zawodnicy na świecie kuszeni przez wielkie kluby chętniej wybierali Barcę. Popatrz na to z innej strony. Fajnie, że mamy świetną szkółkę i system trenowania młodzieży lecz ilu ostatnio pojawiło się grajków na pierwszą jedenastkę. Athletic Bilbao ma w składzie samych Basków i są solidną hiszpańską drużyną. Nie chce aby Barcelona była jedynie solidna.

0

Przynajmniej *

1

Rzekłbym jeszcze, że Śródziemie- Cień Mordoru. Bardzo tania, za chwilę wychodzi druga część.

0

Panowie, szukam osób do zagrania w PES 2018 na ps4 online, gra ktoś, chętni?

0

Panowie, gra ktoś w PES 2018 na ps4 online?

11

Nie zgodzę się, Thiago prezentował wyższy poziom niż Rafa. Faktycznie chłopak strata się na boisku ale Barcelona powinna stać się klubem do którego przychodzą najlepsi zawodnicy, a nie szpitalem czy ośrodkiem rehabilitacyjnym.

0

Gdyby Barcelonę nie dopuścili do La Ligi wówczas zarząd mógłby przebierać w propozycjach od innych federacji. Byłoby to precedens ale Barca dałaby radę, a inne kluby z Hiszpania jak i sama federacja bardzo by na tym ucierpiały.

0

Przy tym całym pieprzeniu władz ligi o niedopuszczeniu Barcy do LA liga w momencie odłączenia się Katalonii od Hiszpanii trzeba sobie zdać sprawę, że byłaby to strata kilkudziesięciu milionów więc nie dojdzie do tego. Tebas musi tak mówić gdyż nie może powiedzieć, że spoko niech Katalonia stanie się niepodlegla a Barcelona będzie grać dalej. Groźby będą ale koniec końców LA liga nie pozwoli sobotę na stratę takiego gracza. Wyobrażacie sobie sytuację gdzie Bawarczycy odłączają się od Niemiec i Bayern grać w Bundeslidze już nie może? Bo ja nie...

1

To Braida jeszcze żyje?

1

Panowie, gra ktoś w PES 2018 na ps4? Jak wrażenia?

1

Siostry Magdalenki, Przełęcz ocalonych, Blow.

4

Chyba 52 numerki...

0

Może było to ogniwo zapalne, który uzewnętrzniło to co szatnia myślała.

3

Podziękować i sprzedać...

3

Grałem i w tym roku PES jest piekielnie dobry,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?