goldenboy
Dołączył/a: sierpień 2012
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Ancelotti brał chyba korki od Mou skoro tak mówi:)
0
Właśnie, a propos komentowania, jak facet na tym stanowisku choćby jak subiektywny w ocenie mógł powiedzieć, a raczej wykrzyczeć: " Ten kto wyszedł z tego stadionu wcześniej jest skończonym idiotą". Ludzie emocje emocjami no ale to przesada lekka.
0
I niech zwycięży futbol wówczas! Swoją drogą chciałbym zobaczyć mecz Barca vs BVB.
0
Dziękuje ślicznie:) Czyli jeśli teoria spiskowa się sprawdzi to w półfinale powinien Real zagrać z BVB.
0
Może to pytanie już padło, więc wybaczcie ale po rozstrzygnięciu dzisiejszych meczów będzie losowanie czy jest drabinka? A jeśli jest proszę abyście podali ewentualne pary półfinałowe:)
0
@dezkrit
Nie nazwał bym tego formą, a wyjątkiem od reguły. Przypomnij sobie inne mecze w wykonaniu tych 2 zawodników, były przeciętne, nawet bardzo przeciętne. Mallorca w 20% to nie PSG.
0
Szkoda Malagi:/
0
Gdyby klub mu zaproponował nowy kontrakt byłby to trochę pstryczek w nos Realu, gdyż myśle , że Abi chce grać, podobnie jak chciał Raul , a jak wiemy tego drugiego w Madrycie już nie ma. Oczywiście inne okoliczności ale problem podobny:)
0
@Ciuus
Tego czy Bayern czy BVB powalczyłoby dość solidnie w środku pola z Barceloną i zdobyło tą część boiska nie wiemy bo ostatnio z nimi nie graliśmy. Zgadza się Real obnażył nasze słabości, wyłączył z gry Leo i to już obniżyło wydajność tego teamu o jakieś 40%. Z kolei ja uważam, że największe zagrożenie dla nas to własnie kontry, bo z takim zaangażowaniem w gre w ataku a raczej dominacje nawet przy polu bramkowym rywala, przeciwnik nie musi mieć świetnej linii pomocy żeby stworzył mega zagrożenie.
0
@Ciuus
Zgadzam się, każda drużyna która jest nastawiona na kontrataki, w meczu z Barca jest niebezpieczna, więc równie dobrze możnaby Rayo uznać za silną drużynę tylko nie budowaną za petrodolary:)
0
Byle by nie gwizdał źle, reszte zweryfikuje murawa.
0
I zapiszą się na kartach historii, tylko mam nadzieję , że w zakładce z największa liczbą straconych goli w fazie ćwierćfinałowej LM.
0
Mój Boże, mam nadzieję, że to nie prawda i w tym nie będą trenować.
0
Chodzi o to żeby Barca strzeliła i była pewna swego, a wiadomo jak w tym sezonie rozkładaja się siły jeśli chodzi o zdobyte bramki.
0
go*
0
Fajnie by było do zobaczyć znowu na boisku.
0
Trzeba niestety siegnąć po zawodników którzy są rezerwowymi rezerwowych.
0
@Justine92
Pewnie by zebrali delegacje i pojechali strajk urządzać przed siedzibą UEFA
0
Ja nie mówię,że nam nie dawały, bo faktycznie np. czerwona kartka dla Busiego w meczu z Interem, była podyktowana po ewidentnym błędzie arbitra. Tylko,że zdarzały się decyzje nieprawidłowe, również na wyższym szczeblu rozgrywek, które zmieniały oblicze meczu. Najprościej było wtedy posądzać Barce za oszustwo bo była na szczycie, więc takiej drużynie się wówczas najbardziej zazdrości i wyszukuje często rzeczy niezgodne z prawdą.
0
@Pablo
Bo nie rozmawiała aż do tej pory. Kiedy takie głupie decyzje kilka razy w krótkim odcinku czas pozbawiają Dume Katalonii cennych punktów/ rezulatów.
0
Wydaje mi się, że arbitrzy to zwykłe cioty. Jakoś kilka lat temu nikt się nie bał gwizdnąć dać 2 żółte kartki i w konsekwencji czerwoną. Teraz sedziuje się ewidentnie pod gospodarzy, choć nie tylko. Wystarczy raz, że kibice wygwiżdża decyzje sędziego a ten na raz następny zacchowuje się jak Cezar i ułaskawia kogoś. Sędzie to ma być kurwa facet, a nie jakaś ciota co sie kogoś boi i daje się zastraszyć.
0
Paradoksalnie ta skarga może podziałac na niekorzyść Barcelony. Szczerze wątpie w to, że ktoś chce Barce wyrzucić z LM, ale co do pracy sędziów na tym etapie to mam ogromne zastrzeżenia.
0
http://www.fcbarcelona.com/football/first-team/detail/article/messi-to-miss-mallorca-game
0
@Lew
Skąd ta informacja?
0
@Unique
0
No k*rwa, nie da się. Co za debil z ciebie jest to już przechodzi ludzkie pojęcie. Nie chodzi mi o wynik ale o sam fakt jak wasi "wspaniali" kibice się zachowali po porażce. Jak ty tego nie potrafisz odróznic to ide się pomodlić za ciebie.
0
@kapi892
Ja wiem, że on ma IQ równe swojemu wiekowi, ale może coś dotrze nawet do takiego goscia.
0
Widac, że z toba się na poważnie nie da. Ale coż, mówisz, że mamy najgorszych kibiców na świecie, ale przypomnij sobie, jak po przegranym meczu z Barcą 5:0 kibice wyzywali zawodników z Madrytu i już nie pamiętam czy tylko na słowach sie skończyło ( incydent na parkingu). Zauważ, że w Katalonii czegoś takiego nie ma, mimo porażki kibice są z drużyną a to dlatego, że zawodnicy starają sie prezentować styl godny Dumy Katalonii, i nie ważne czy wygrają czy przegrają, ważne,że są wierni temu co klub ich nauczył.
0
Cr7 najlepszy
Powiedz mi szczerze ile masz lat? Pytam bez żadnej złośliwości.
0
Przez chyba kilka sekund dało się słyszeć hymn Barcelony. Więc to mówi samo za siebie jeśli chodzi o kibicowanie.