gooooraj
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
1:2
0
Robertfrbdg
Nie zrozumiałeś. Przecież jest wyraźnie napisane, że zgodził się na obniżkę wynagrodzenia. To są właśnie te 3 miliony.
0
Gdy piłkarz strzela te bodajże 46 bramek w sezonie, bramek nie zdobywa poprzez dołożenie nogi do pustej bramki, tylko zdecydowaną większość wypracowuje sam, ośmieszając przy tym rywali i nie zdobywa nagrody dla najlepszego piłkarza to jak dla mnie to śmiech. Co do jego występów na MŚ to czy Messi był odpowiedzialny za bramki? Był Higuain, był Tevez, był Milito, był Aguero. To są piłkarze, których rozlicza się za strzelanie bramek - szczególnie tych dwóch pierwszych. Gdyby Messiego zabrakłby w reprezentacji napewno różnica w ich grze byłaby zauważalna i duzo mniej poukładana. Zrobił to co do niego należało, widocznie takie były załorzenia trenera. Do bramki zabrakło tylko szczęścia.
W moim odczuciu, żadnemu z tej trójki nagrda się nie należy.
0
Dodam, że ten szalik dostępny był tylko na osób zrzeszonych w FCBP, a że nic o tym nie wiedziałeś wnioskuje, że w ich szergach nie jesteś :)
0
Arson
Nie masz racji, tytul jest jak najbardziej prawidłowy. Napierw pomyśl, potem pisz bzdury :) pozdro
0
Michaelinio
Koleś, takie komentarze zachowaj dla siebie, bo brak mi - myśle, że nie tylko mi - słów, żeby wyrazić Twoją głupote. Okaż trochę szacunku albo wyjdz i nie wracaj ...
0
no ja jestem wniebowzięty - oczywiście jeśli dojdzie do tego transferu. Senna mając 34 lata wie, że zakończyć karierę w Barcelonie jest czymś wielkim, nieosiągalnym dla wielu. Pomóc może nie tylko jako doskonały zmienik, ale także jako nauczyciel, mentor Busquetsa. Wprowadzi sporo doświadczenia i opanowania. Za te pieniądze to zdecydowanie najlepsza opcja. Oby ten transfer doszedł do skutku. Senna Blaugrana!
0
Jin Sensei
Tytuł jest jak najbardziej poprawny, a jeśli nurtuje Cie dlaczego.. sam to przeanalizuj :)
0
Messi: Jesteś legendą :)
0
INIESTA = Specjalista od strzelania ważnych bramek! Czekamy na więcej! Visca el Andres!
0
"Do swoich klubów mogą już wracać Alex (Real Madryt) ..."
"FC Barcelona: Alex, ..."
:P
0
przecież na filmiku wyraźnie widać, że do flagi Hiszpani miała bliżej:D
0
pelc14
Ja - jak i wielu, wielu innych użytkowników - w wieku 14 lat znałem poprawną pisownie słowa "stąd". Długa droga przed Tobą, jesli chodzi o poznawanie tajników języka polskiego.. wróć za pare lat.
0
Co do opasek: Jakoś ponad rok temu na allegro można było kupić opaske granatową z napisem Barcelona. Bardzo mało ofert kupna, a sprzedający wystawiał je dość długo, żeby sprzedać wszystko. Inna sprawa jeśli byłyby to te opaski podwójne i wyraźny napis nawiązujacy do Barcy. Myśle, że jeśli ktoś się tego podejmie to zainteresowanie będzie naprawde duże.
0
Dzięki za pozdrowienia, też pozdrawiam.
0
"Asturyjczyk w Barcelonie będzie zarabiał 5,5 mln plus ewentualne premie za rok gry."
Taka płaca, takiemu piłkarzowi.. ekonomicznie, co cieszy :)
0
Jeśli transfer nie dojdzie do skutku, Cesc za jakiś czas sam zrozumie - chyba, że decyzja należy TYLKO do klubu i Fabregas nie ma kopletnie na nią wpływu -, że zostając w Arsenalu popełnił błąd, który że tak powiem: zniszczy jego kariere, bo tej klasy piłkarz nie odnoszący sukcesów, sporo traci na swej wartości.
Najlepsi piłkarze, powinni grać w najlepszych zespołach! Tym bardziej, jeśli jest to klub, w którym stawiało się swoje pierwsze kroki. Ciągle wierze w ten transfer!
0
W temacie prawdopodobnie wystąpił błąd. Droga Redakcjo, apeluję o zmianę tematu na:
Manchester United zaoferuje 14 mln euro za buty Bojana?
0
oj widze, że dzieci fma wiedzą najlepiej, jak to wszystko uporządkować ;)
0
azloe
Podaj JEDEN powód, jeśli oczywiście nie zajmie Ci zbyt dużo czasu znalezienie go, co nie bedzie łatwe ;)
0
Brak świeżości w postaci transferów jest prawie jednoznaczny z brakiem trofeów w kolejnym sezonie. Napewno zostaną wyciagnięte wnioski z błędów popełnionych przed laty, więc wzmocnienia będą z pewnością.
Villa i Fabregas, czekamy! Visca el Barça y Visca Catalunya!
0
Mourinho przejdzie do realu :) niestety..
0
ogarnijcie się ludzie! Nie zdziwiłbym się, gdyby włodarze Barcy ustalili z Realem już jakieś szczegóły co do tego transferu. Kto wie, wraz z Ronaldo byliby fenomenalni! Całej kariery w Barcelonie nie spędzi, a myśle że to najodpowiedniejszy moment żeby wyciagnąć za niego największe pieniadze, bo nie oszukujmy się to one w piłke są ważniejsze niż gra! Powodzenia Messi, dzięki za te kilka lat pięknej gry! hehe
0
oj jest co wspominać, jest :)
0
Warto zaznaczyć, że średni wiek naszej kadry: 23.17, a Sant Andreu prawie 30 :) Pod tym względem nie mamy sobie równych ;p
0
barcelonista07
w 100% się z tobą zgadzam, ale już wystarczy, spadaj stąd :)
0
Kolego: messsi10
Jeśli uważasz, że zawsze zwycięża zespoł, który gra najpiękniejszy football i ma najlepszych zawodników, to nasuwa mi się pytanie:
Czy oglądałeś rewanż z Interem? Czy uważasz, że Inter ma lepszych piłkarzy i gra lepszą piłkę? NIE, NIE MA!
Co nie znaczy, że nie mamy wierzyć w zwycięstwo w lidze!
0
zioom, wracaj na alkopoligamia kom :)
0
To jest conajmniej chore! Z takim zachowaniem niestety mamy również doczynienia w kręgu naszych znajomych - kibiców Realu. Uszczypliwe komentarze typu: no i jak tam Barca w lm? Jaki wynik z Interem? z pewnością nie jednego cule mogą wyprowadzić z równowagi. Ludzie ogarnijcie się, bo gdy Wasz żałosny Real nie potrafi przejść Alcorcón w 1/16 pucharu króla, a wyśmiewacie się z Barcy, która poprzez brak szczęscia nie strzela bramki z dobrze zorganizowanym zespołem, to naprawde nie macie powodów do zadowolenia. Trochę szacunku!
0
to będzie wieczór BLAUGRANA! wiara..