0

a tymczasem Ibra marnuje kolejną stówe :)

0

cules100pro

Kolego, MESSI moze sobie pozwolić na kilka rajdów. Tymbardziej, gdy gramy słabo. Ktoś gre na siebie wziaść musi!

0

Keita dno :(

0

Pamiętacie strzał Henryego po którym sie nie przewrócił i nie podał do bramkarza? ale brawa dla Jeffrena :)

0

Nie ma mowy o łatwym zwycięstwie, niestety..

0

No ostatnio Messi występuje bardziej w środku pomocy niż w ataku :) Z pewnością by się przydał. Miejsce znalazło by się napewno.

0

Madridista94 - przestań lamusie!

Visca el BARCA!

0

Trawa ze zdjęcia to murawa Ptasiego Gniazda? :D

0

szczerze.. popłakałem się :) Kocham Cie Messi!

0

"Realu Madryt w Lidze Mistrzów już nie ma, Real dla Barcelony nie istnieje. Żeby wygrać, taki sposób myślenia trzeba zachować do środy."

VAMOS!

0

Messi nie powiedział, że nie chce dostawać pieniędzy za gre! Poprostu, gdy klub jest w stanie zaoferować mu takie wynagrodzenie, a że w dzisiajszych czasach wszystko obraca się wokół pieniądza, to nic dziwnego, że lepiej mu się z nimi żyje. Grając nie myśli o tym ile dostanie za wygranie ligi czy ligi mistrzów. Żyje dla piłki!

Visca el Messi!

0

Mallorca gra nie dosc, że brzydko to aż hamsko. Wiedzial ze Milito ma zółtą karte, dotknął go ręką i odrazu że Gabi go uderzył.. Wymuszają, faulują i nie dziwie się, że tyle wygrywają. Niestety mamy takie czasy, że dobra gra to nie wszystko..

0

Jeffren odstaje, nie podoba mi się jego gra w tym meczu póki co..

0

oby się nie mylił...

0

Przy ilości sytuacji strzeleckich Ibrahimovicia - jeśli Zlatan do tego czasu zacznie je wykorzystywać - bardzo możliwe że w derbach sekcji piłkarskiej, nawrzucamy Realowi te 68 bramek :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?