gooooraj
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a tymczasem Ibra marnuje kolejną stówe :)
0
cules100pro
Kolego, MESSI moze sobie pozwolić na kilka rajdów. Tymbardziej, gdy gramy słabo. Ktoś gre na siebie wziaść musi!
0
Keita dno :(
0
Pamiętacie strzał Henryego po którym sie nie przewrócił i nie podał do bramkarza? ale brawa dla Jeffrena :)
0
Nie ma mowy o łatwym zwycięstwie, niestety..
0
No ostatnio Messi występuje bardziej w środku pomocy niż w ataku :) Z pewnością by się przydał. Miejsce znalazło by się napewno.
0
Madridista94 - przestań lamusie!
Visca el BARCA!
0
Trawa ze zdjęcia to murawa Ptasiego Gniazda? :D
0
szczerze.. popłakałem się :) Kocham Cie Messi!
0
"Realu Madryt w Lidze Mistrzów już nie ma, Real dla Barcelony nie istnieje. Żeby wygrać, taki sposób myślenia trzeba zachować do środy."
VAMOS!
0
Messi nie powiedział, że nie chce dostawać pieniędzy za gre! Poprostu, gdy klub jest w stanie zaoferować mu takie wynagrodzenie, a że w dzisiajszych czasach wszystko obraca się wokół pieniądza, to nic dziwnego, że lepiej mu się z nimi żyje. Grając nie myśli o tym ile dostanie za wygranie ligi czy ligi mistrzów. Żyje dla piłki!
Visca el Messi!
0
Mallorca gra nie dosc, że brzydko to aż hamsko. Wiedzial ze Milito ma zółtą karte, dotknął go ręką i odrazu że Gabi go uderzył.. Wymuszają, faulują i nie dziwie się, że tyle wygrywają. Niestety mamy takie czasy, że dobra gra to nie wszystko..
0
Jeffren odstaje, nie podoba mi się jego gra w tym meczu póki co..
0
oby się nie mylił...
0
Przy ilości sytuacji strzeleckich Ibrahimovicia - jeśli Zlatan do tego czasu zacznie je wykorzystywać - bardzo możliwe że w derbach sekcji piłkarskiej, nawrzucamy Realowi te 68 bramek :)