greg13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry jesteś-jebniesz wulgaryzmem,napiszesz o piłce,dalej jebniesz wulgaryzmem a jak ktoś ci puści sztapel to piszesz że nie umie rozmawiać o piłce i nie ma argumentów.Ale ty sztaplować możesz nie?
Myślę że argumenty by się znalazły gdybyś w pierwszym swoim poście uszanował rozmówcę.Skoro ostro atakujesz to nie dziw się że dostajesz kontrę.A przekonanie że wszyscy tu piszący to zakompleksione małolaty-masakra. Ale żyj sobie w tym przekonaniu,może to cię dowartościowuje.
Ps:makówką ruszyć potrafię i mogę ale raczej nie w tej atmosferze,pryszczy nie mam i nigdy nie miałem w ilości większej niż śladowa,a co do mojego taty-cóż raczej nie pójdę ponieważ już parę latek nie żyje i odwiedzam go tylko na cmentarzu.
Nara
0
Ojciec naprawdę musiał ci wyrządzić krzywdę w dzieciństwie skoro cały czas o tym piszesz.Nie każdy miał tak przejebane jak ty parówo że spółkował ze starym.W twoim przypadku zły dotyk boli przez całe życie.
Ps:nie piszę o piłce bo dyskusja z tobą jest bez sensu omnibusie.
0
Ssij knage prostytutko
0
A właśnie,jeszcze jedno-zajebiste ty masz argumenty-Abidal jest słaby go nie gra tak ofensywnie jak Alves-hahahahaha
twój argument brzmi jakbyś ty właśnie miał 10-15 lat debilku
0
Dobra frajerze.
Niech ci będzie że mam 5 lat.
Do Suwałk raczej nie przyjadę,z Gdańska trochę kawał.No chyba że miałbym wtedy tam jakąś sprawę w okolicy,bo inaczej dla ciebie specjalnie tam jechać nie będę.Bo gwarancji żadnej nie mam że się nie zesrasz i się ujawnisz a wycieczek do nie mam ochoty sobie robić.Naprawdę nie interesuje mnie to czy zapierdalasz u angoli na zmywaku czy ciągniesz łacha w tureckim burdelu w niemcowni.
Swoim rynsztokowym angielskim nie musisz się chwalić-sądzę że tak się do ciebie odnosi twój pracodawca jak chce cie stuknąć w kitniaka.
Wydaje ci się że tylko ty jesteś rozgarnięty a reszta to zakompleksione pryszczole- to byś się porządnie zdziwił.
Następnym razem zanim coś napiszesz proponuję rozbieg i baranek w ścianę oszołomie.
0
Takie teksty możesz walić do tej swojej laski(już zmienił się w kobietę?),widać po twoich wpisach że jesteś mega internetowy spinacz.
W internecie jesteś bezpieczny,możesz ubliżyć komu chcesz i tak dalej jesteś anonimowy.
Ciekawe czy na co dzień masz tak samo wyszczekany bardach?
Ciągnij się ruro.
0
A argumentów mi nie brakuje,tylko że ty jesteś tak zapatrzony w tego swojego Alvesa że byś mu chyba kabel zrobił z połykiem...
0
c.de.f.b
Słuchaj pętaku synu amerykańskiego żołnierza i wietnamskiej cichodajki-gamoń to ciebie wystrugał wspólnie z pawianem.
Internet daje tobie tą możliwość że jesteś anonimowy i możesz ludziom wrzucać takie gówniarskie teksty.
Ciekawe czy jesteś taki mocny w realnym świecie pomiocie?
0
c.de.f.b
Te manchestery i chelsea to były tylko przykłady,chodzi o to że jego klasę uznają kibice innych klubów.Jeżeli ty nigdy nie widziałeś Abidala w ofensywnym wejściu to gratuluję,kilka razy w każdym meczu obiegał Henrego.Ale co ty możesz o tym wiedzieć jeżeli widziałeś go tylko w półfinale z Chelsea gdzie zarobił czerwień.
Jeszcze raz powtarzam z tymi klubami to były tylko przykłady,bo jest tak że uważają go za dobrego gracz a kibice innych drużyn a nie doceniają zoskapryszone bachory uważające się za fanów Barcy którym w dupach się poprzewracało po potrójnej koronie.
0
Jakbyś mule czytał artykuły na tej stronie to byś wiedział.
Abidal w którymś wypowiadał się że Pep go strofuje od gry bardziej ofensywnej.Ale co tam.Graj dalej w fife fachowcu.
0
abcdefgh-żałosny napinaczu,magistrze hahahahahahaha
0
abcdefgh-powiało grozą...
0
caps lock ci się wcisnął?
czy próbujesz na nas krzyczeć?
0
c.de.f.b
Jakoś w całej Europie bardzo go szanują,z pewnością jakby od nas odszedł to też trafiłby do Wielkiego Klubu.Kibice Manchesterów czy innych Czels pocichu liczą że Francuz trafi akurat do nich.
Ale co tam-liczy się zdanie rozkapryszonych bachorów,którym mimo wszystko że Barca wygrała w tym roku wszystko co możliwe są gotowi oddać swoich zawodników takich jak Abidal czy Eto'o i zamienić na Ibrahimoviców i innych A.Cole-ów bo dobrze się im nimi gra w fifie 09.
nie odpisuj-skończyłem
0
Barceloną kierują mądrzejsi ludzie niż niektórzy tu wypisujący i skoro uważają że 35 baniek starczy to ja im wierze a nie innym pseudoznawcą.
Po drugie po co mamy wydawać więcej na transfery skoro mamy bardzo dobrych piłkarzy i dobry skład?Na każdej pozycji mamy piłkarza jak nie najlepszego to jednego ze najlepszych na świecie więc?
0
Coś w tym jest FCB-kat,myślę że Eto'o swoją ambicją i chęcią bycia najlepszym może tylko pozytywnie wpłynąć na cały zespół.
A tak matematycznie to lepiej chyba jest Kameruńczykowi dać trochę więcej i mieć go u siebie niż sprowadzać jakąś gwiazdę za pnad 50 baniek i jeszcze płacić mu pieniądze może trochę mniejsze niż chce Samuel.Bo te pieniądze można przeznaczyć na inną pozycję.
0
Nasuwa się pytanie czy piłkarz który przyjdzie będzie lepszy od tego który jest w składzie.
Na moje nawet jakby Silva przyszedł-nie wygryzł by Henryka z pierwszej jedenastki.Jeszcze nie w tym roku.Chyba że rotacje czy kontuzje lub zmiana pozycji francuza na szpicę.
0
Jamal oficjalnego jeszcze chyba nie było bo kryśka jest na wakacjach
0
Przy zawrotnych ostatnio sumach wypisywanych w kontekście innych transferów suma za niego wydaję się malutka...
0
Potencjał na wielkiego piłkarza miał większy niż inni wymienieni łączeni z naszym klubem.Jednak jak to z Brazylijczykami na R i to jeszcze ofensywnymi kończy jak każdy z nich.
Chociaż ja go jeszcze nie skreślam,może jeszcze długo pograć na wysokim poziomie także u nas.
Tylko czy cena nie jest za wysoka?Dawno przecież wypadł z obiegu.
0
A i tak jak to mówi Andrzej Strejlau"wszystko zweryfikuje boisko"
0
Jak byłby sezon w pełni brukowce na pewno nie karmiły by nas takimi wiadomościami.Zgrzyty są zawsze,w każdej instytucji czy też drużynie,pracy,klasie itd.Tylko że teraz akurat jest okres kiedy futbol odpoczywa(może poza pucharem konfederacji)i dlatego codziennie raczą nas takimi wiadomościami.
0
Tak ,bo ważniejsze dla nich zamiast dekoracji było pokazywanie błaznów w studio którzy gryzmolą coś flamastrami na ekranie
0
mesiasz-taki okres niestety...
0
Czyżby też padł ofiarą dziennikarskich wymysłów?
0
zdjełano w CCCP
0
A ja bym do 40 baniek dorzucił Hleba.Nazwisko ma,może Valencia się skusi-a nam i tak na nic on się nie przyda.
0
No w tym roku to był skandal.Przecieraliśmy szlak Realowi.W każdym meczu mieli zmęczonego przeciwnika po potyczce z nami.
0
Świetny felieton.
Dobra odskocznia od szarej codzienności transferowej.
0
A mnie Silva nie przekonuje.
Nie wierzę że wygryzie Henryka ze składu.Obawiam się że jak by przyszedł byłby takim drugim Hlebem.Grałby tylko końcówki,Puchar Króla lub w razie kontuzji.Bo powiedzmy sobie szczerze,obojętnie gdzie miałby grać to jest słabszy od zawodników Barcelony grających na tych pozycjach.