greg13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A niech nie podpisuje gwiazdor.
Niech idzie do MU i niech tam walczy o 9 baniek i o pierwszy skład a tam nie będzie faworyzowany.
Uważam go za przeciętnego bramkarza a takiego samego sprowadzimy sobie za grosze z pensją nie wyższą niż 2 bańki rocznie.
0
samochody,samochody i co z tego że samochody i tak się rozbiją ;/
0
Nie no przesadził.
Jak tak świruje to nie przedłużać z nim kontraktu.
Niech znajdzie sobie innych jeleni którzy dadzą taką kasę takiej bramkarzynie.Adios.
0
Za niego to bym dał nawet 50+Hleb
0
jak mu zależy na takich pieniądzach to do widzewa...
w FCB takiego siana nie dostanie i słusznie
0
gorzkie żale-tyle
tylko że z dnia na dzień wypowiedzi Laporty stają się coraz bardziej nudne i niedorzeczne
0
Leci też na słoweńskiej dwójce,kanał331 na cyfrze
0
Grunt nam się nie pali pod nogami,kasa jest więc na pewno go nie sprzedamy w celach zarobkowych.Chyba że Rafa sam uzna że chce odejść,szuka nowych wyzwań-to wtedy trzeba będzie spełnić jego marzenie.
0
Grywali na tej samej pozycji więc o co ci chodzi jasiek?
0
paws-ostatnie zdanie-konkret
0
rdam
Nie wiem ale w tych newsach które czytamy o transferach w Madrycie wypowiedzi Laporty brzmią jak gorzkie żale.
Lepiej by chyba zrobił gdyby nie rozwodził się za bardzo o tej sytuacji ponieważ czy Real da nam radę czy nie okaże się w sezonie.
A ostatnie 5 lat było cudowne w wykonaniu jego prezydentury.Nie dawał się prowokować,nie wypowiadał się o naszych przeciwnikach i ich kłopotach,robił swoje a jakie to przyniosło efekty wszyscy wiedzą.
0
rdam
Dla mnie ten styl wypowiadania się o odwiecznym rywalu,dzień w dzień krytykowanie ich poczynań transferowych zajeżdża mi bardziej Mourinho niż naszym starym dobrym poczciwym Laportą.
0
Mnie już zaczyna nudzić te jego czepianie się Realu.
Im częściej to powtarza tym bardziej wydaje mi się to żałosne.
Pokaż trochę klasy panie Laporta,klasy dzięki której wzbudziłeś pan szacunek i sympatie moją i innych fanów FCB.
0
Zastrzyk świeżej krwi i to w dodatku takiej jak Franck na pewno by się przydał zespołowi.
0
Tak ,tylko że miejsce w składzie trzeba sobie wywalczyć.O klasie Hleba niech świadczy to że nawet w razie jakiś kontuzji Guardiola kombinuje z Iniestą na skrzydle bądź nawet zdarzały się przypadki że Eto,o grał po prawej stronie.Widać że Pep zorientował się że Białorusin nie jest w stanie zagwarantować mu tego co nasi zawodnicy klasy światowej i nawet woli ich poprzestawiać niż wpuścić Hleba.Co prawda nieraz w meczach już nic nie znaczących posyłał go na boisko ale ten tylko potwierdzał że Barca dla niego to za wysokie progi.
Dla mnie ten transfer w ogóle był nieporozumieniem,a prognozy przed sezonem że ma zastąpić Ronaldinho to był dla mnie naprawdę kiepski żart.O jego grze w środku pola proszę nawet nie wspominać,bo przy graczach których mamy wstawienie tam Hleba za jednego z nich byłoby jawnym sabotażem i osłabianiem drużyny.
Hleb odejdź-nie chce mi się na ciebie patrzeć.
0
Dla mnie on zawsze był przereklamowany.Chociaż oglądałem go w barwach Arsenalu(w Stuttgarcie nie bo nie lubię niemcownia liga)to naprawdę nie wiem co wszyscy w nim widzą.A już na pewno w Arsenalu było więcej innych dobrych piłkarzy którzy mogliby przywdziać koszulkę Barcelony niż ta białoruska gwiazdeczka.
0
Porównanie go do Henrego to trochę nieporozumienie.
Co najmniej klasę niżej jak nie dwie.
0
Niech walczą o niego lepiej dla nas.
Bo w to że on u nas zostanie przestałem już wierzyć.
0
barcasa-co to znaczy mondrzy?
0
Wiecie co?
Powoli mi wygląda na to jakbyśmy w tym roku wszystko przegrali na boisku.Jakby nikt nie chciał u nas grać.Trochę wkurza mnie asekuracyjne podejście do sprawy naszego zarządu,a z drugiej strony cierpliwość niektórych piłkarzy Barcelony też mnie szokuje.Wierzę że w porę się te cyrki skończą.
0
Ciekawe jak się będą czuły madryckie super gwiazdy podczas najbliższych GD jak będą biegały za piłką podczas prowadzenia ataku pozycyjnego przez piłkarzy Barcelony?
0
Rewelacja.
Przesłanie nie trzeba tłumaczyć na pewno nikomu.
0
KamboL uważam bardzo podobnie:)
0
Boisko i tak zweryfikuje wszystkie te miliony ojro.
Mam miłe przeczucie że mimo wszystkiego Madryt za naszymi plecami.
0
Nie wiedzą co zrobić żeby zdetronizować kopalnię talentów w Barcelonie.
0
Myślę że będzie miał u nas status podobny do Henrego p-czyli wielkiej gwiazdy.
Bo bogów jest trzech:Messi,Xavi,Iniesta.
0
Kamil -dokładnie -nie ma ludzi niezastąpionych.
Uważam że nasz zarząd jest bliżej drużyny od zwykłych polskich kibiców,i raczej dobrze wiedzą czy należy przedłużyć kontrakt z Eto'o czy go wymienić na kogoś innego.
0
Jeśli to prawda to dobrze wynegocjowali.Z 30 zjechać na 10 super.Jeszcze na jakiegoś grajka zostanie.
0
Pep by go na pewno ułożył.
A co najważniejsze na Madryt by się spinał szczególnie.
0
Szkoda że madryckie piętno odcisnęło się na jego karierze.Każdy były zawodnik Realu tak ma -nie może się odnaleźć.