greg13
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ochłoń chłopcze
0
To już lepiej Guddiego zostawić.Dla mnie nieporozumienie.
0
Ale dałeś czadu,masakra
0
DJ6-czy to ma być alternatywa dla wysokiego i silnego fizycznie Zlatana.Jak tak to ja nie chcę dożyć jutra:(
0
Sam Kaka meczu nie wygra niestety-albo stety.
0
Zibiku-Hleb moim zdaniem to nie ta półka co Henry,a nawet w swoim pierwszym sezonie francuz kilka razy zachwycił swoją grą kibiców.Hleb natomiast wydaje mi się zawodnikiem z innej bajki,jakby ta liga nie była dla niego.
0
Też tak powoli myślę że raczej nie do nas przyjdzie w tym okienku.
0
Wolę VV i Pinto.Akurat myślę że w tym okienku transferowym powinniśmy odpuścić sobie szukanie bramkarza.
0
Z tymi 5 bańkami to się nie ośmieszajmy...
0
Niech idzie,nie dla niego primeradivision.
0
Jest jeszcze opcja sprzedać go teraz do MC,a za uzyskane pieniądze kogoś sprowadzić.
0
Nie ma co przeżywać bo klub nie powiedział jeszcze ostatniego słowa a ten sieje ferment.
0
Nadszedł kryzys,brakuje gotówki to walczą sępy jedne o jak największe kontrakty dla swoich piłkarzy aby przytulić jak najwięcej siana.
0
A mi coraz mniej się podoba szantaż agentów piłkarzy.Chce tak grać to niech gra-nie ma ludzi niezastąpionych.
0
A na stronie Milanu żałoba.Dla nich to tak jak by nam Perez Messiego zwinął.
0
no to fani "królewskich"szaleją