0

Ochłoń chłopcze

0

To już lepiej Guddiego zostawić.Dla mnie nieporozumienie.

0

Ale dałeś czadu,masakra

0

DJ6-czy to ma być alternatywa dla wysokiego i silnego fizycznie Zlatana.Jak tak to ja nie chcę dożyć jutra:(

0

Sam Kaka meczu nie wygra niestety-albo stety.

0

Zibiku-Hleb moim zdaniem to nie ta półka co Henry,a nawet w swoim pierwszym sezonie francuz kilka razy zachwycił swoją grą kibiców.Hleb natomiast wydaje mi się zawodnikiem z innej bajki,jakby ta liga nie była dla niego.

0

Też tak powoli myślę że raczej nie do nas przyjdzie w tym okienku.

0

Wolę VV i Pinto.Akurat myślę że w tym okienku transferowym powinniśmy odpuścić sobie szukanie bramkarza.

0

Z tymi 5 bańkami to się nie ośmieszajmy...

0

Niech idzie,nie dla niego primeradivision.

0

Jest jeszcze opcja sprzedać go teraz do MC,a za uzyskane pieniądze kogoś sprowadzić.

0

Nie ma co przeżywać bo klub nie powiedział jeszcze ostatniego słowa a ten sieje ferment.

0

Nadszedł kryzys,brakuje gotówki to walczą sępy jedne o jak największe kontrakty dla swoich piłkarzy aby przytulić jak najwięcej siana.

0

A mi coraz mniej się podoba szantaż agentów piłkarzy.Chce tak grać to niech gra-nie ma ludzi niezastąpionych.

0

A na stronie Milanu żałoba.Dla nich to tak jak by nam Perez Messiego zwinął.

0

no to fani "królewskich"szaleją

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?