0

Najgorsze: "Szmata" Valdesa moim zdaniem nie miał za dużo do roboty a jak przyszło co do czego to stracił piłkę może to przez wiatr ale moim zdaniem nie powinno to mieć miejsca.

0

poproszę o stronkę do oglądania

0

ma ktoś sronke żeby oglądąc??

0

wyobraźcie sobie real przegrywa 1:0 a barca wygrywa 3:1 to bylo by coś :)) i tak ma dzisiaj być VeB!

0

Mam pytanie nie na temat czy bedzie nowa tapeta barcelony bo ta z poprzedniego sezonu troche nieaktualna z góry dzieki za odpowiedź a najlepiej za tapetę :))

0

Toure*

przepraszam za literówkę

0

Nie wolno go sprzedawać zwlaszcza wtedy kiedy zespół gra bardzo dobrze Visca el Ture

0

po tym meczu powiem jedno Visca el Barça

0

strasznie mało...... dziwne ale ok :/

0

Visca el Puyol !!! :)) :;

0

moim bardzo skromnym zdaniem Barca znów wygra wynikiem 2 - 1

Messi 13 '

Ibra 33 '

jakiś ziomek z Bilbao 68 ' :)

0

super film BRAWO !!

0

''FIFA to sztuczne gowno, PES is the best. ''

Myslalem tak przez 2 lata ale w koncu pes mi sie znudzil teraz wole fifę :)

ale to kwestia gustu

0

Ten puchar byl dziwny Barcelona nie miala szans pokazać sie z celticem Bez sensu pfff

0

Ludzie piszę jeszcze raz

Na polsacie sport o 14.10 w niedziele jest na żywo z Al Ahly

Na polsacie sport extra o 20.55 dziś jest z Tootenhamem na żywo

0

Ludzie!!

Na polsacie sport o 14.10 w niedziele jest na żywo z Al Ahly

Na polsacie sport extra o 20.55 dziś jest z Tootenhamem na żywo

0

Z góry przepraszam ale jest tam napisane ,,od Racingu to Barcy''

a powinno być Od Racingu ,,do'' Barcy

0

"juz jest tylko 58 -42 dla barcelonek "

obszan

hmmm chyba nie wiesz na kogo patrzeć xD

my wygrywamy ponad 90%

0

eee tam nie potrzebny nam Ribery lepiej Villa albo Forlan

0

wow takie rzeczy to na filmach tylko można zobaczyć xD

0

ale ona musi być malutka xD

0

Eto jest najlepszym środkowym napastnikiem !!!

Ibrahimovic to poprostu koleś który atakuje ale żaden piłkarz nawet za 100 mln nie jest wstanie zastąpić Eto

0

I love Messi xD hihi Visca el Messi i takie tam :)

0

Pep jest doskonałym trenerem, ale doskonały trener nie zrobił by niec bez swojego "Dream Teamu" wiec właściwy czlowiek we właściwym miejscu :)

0

skoro Kun lubi Messiego, a Messi lubi Kuna to nic nie stoi na przeszkodzie :)

0

tupac888 Dobry przykład :)

Tak poza tym to Eto'o jest za dobry żeby go oddać. Popatrzcie sobie na bramki w lidze :) :) :)

0

Maradona był wielki ale messi jest jeszcze młody może będzie lepszy a na pewno skromniejszy :) Visca el Barca

0

tak, to właśnie jest Barca :)

0

"Márquez: Mówią, że nasz gra wygląda jak na PlayStation"

jest błąd powinno być ''nasza''

z góry przepraszam za taki hmmmm wywyższanie się ale jak widzę błąd to go poprawiam xD

0

Hmmm ciekawe czy Forlan błyszczał by tak samo w Barsie

mam nadzieje że Kaka nie przejdzie do Realu bo to świetny piłkarz nawet jak ma słabą formę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?