grochina
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najgorsze: "Szmata" Valdesa moim zdaniem nie miał za dużo do roboty a jak przyszło co do czego to stracił piłkę może to przez wiatr ale moim zdaniem nie powinno to mieć miejsca.
0
poproszę o stronkę do oglądania
0
ma ktoś sronke żeby oglądąc??
0
wyobraźcie sobie real przegrywa 1:0 a barca wygrywa 3:1 to bylo by coś :)) i tak ma dzisiaj być VeB!
0
Mam pytanie nie na temat czy bedzie nowa tapeta barcelony bo ta z poprzedniego sezonu troche nieaktualna z góry dzieki za odpowiedź a najlepiej za tapetę :))
0
Toure*
przepraszam za literówkę
0
Nie wolno go sprzedawać zwlaszcza wtedy kiedy zespół gra bardzo dobrze Visca el Ture
0
po tym meczu powiem jedno Visca el Barça
0
strasznie mało...... dziwne ale ok :/
0
Visca el Puyol !!! :)) :;
0
moim bardzo skromnym zdaniem Barca znów wygra wynikiem 2 - 1
Messi 13 '
Ibra 33 '
jakiś ziomek z Bilbao 68 ' :)
0
super film BRAWO !!
0
''FIFA to sztuczne gowno, PES is the best. ''
Myslalem tak przez 2 lata ale w koncu pes mi sie znudzil teraz wole fifę :)
ale to kwestia gustu
0
Ten puchar byl dziwny Barcelona nie miala szans pokazać sie z celticem Bez sensu pfff
0
Ludzie piszę jeszcze raz
Na polsacie sport o 14.10 w niedziele jest na żywo z Al Ahly
Na polsacie sport extra o 20.55 dziś jest z Tootenhamem na żywo
0
Ludzie!!
Na polsacie sport o 14.10 w niedziele jest na żywo z Al Ahly
Na polsacie sport extra o 20.55 dziś jest z Tootenhamem na żywo
0
Z góry przepraszam ale jest tam napisane ,,od Racingu to Barcy''
a powinno być Od Racingu ,,do'' Barcy
0
"juz jest tylko 58 -42 dla barcelonek "
obszan
hmmm chyba nie wiesz na kogo patrzeć xD
my wygrywamy ponad 90%
0
eee tam nie potrzebny nam Ribery lepiej Villa albo Forlan
0
wow takie rzeczy to na filmach tylko można zobaczyć xD
0
ale ona musi być malutka xD
0
Eto jest najlepszym środkowym napastnikiem !!!
Ibrahimovic to poprostu koleś który atakuje ale żaden piłkarz nawet za 100 mln nie jest wstanie zastąpić Eto
0
I love Messi xD hihi Visca el Messi i takie tam :)
0
Pep jest doskonałym trenerem, ale doskonały trener nie zrobił by niec bez swojego "Dream Teamu" wiec właściwy czlowiek we właściwym miejscu :)
0
skoro Kun lubi Messiego, a Messi lubi Kuna to nic nie stoi na przeszkodzie :)
0
tupac888 Dobry przykład :)
Tak poza tym to Eto'o jest za dobry żeby go oddać. Popatrzcie sobie na bramki w lidze :) :) :)
0
Maradona był wielki ale messi jest jeszcze młody może będzie lepszy a na pewno skromniejszy :) Visca el Barca
0
tak, to właśnie jest Barca :)
0
"Márquez: Mówią, że nasz gra wygląda jak na PlayStation"
jest błąd powinno być ''nasza''
z góry przepraszam za taki hmmmm wywyższanie się ale jak widzę błąd to go poprawiam xD
0
Hmmm ciekawe czy Forlan błyszczał by tak samo w Barsie
mam nadzieje że Kaka nie przejdzie do Realu bo to świetny piłkarz nawet jak ma słabą formę