grochina
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gdynia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak dla mnie to gaurdiola jest lepszym trenerem niż ferguson ale to moje zdanie:)
0
super zapowiedź wielkie graty
0
licze na piękną akcje Messiego po której padnie gol
Visca el Messi
0
okropny mecz w wykonaniu dumy kataloni żal mi tego że Eto'o nie może sie odnaleźć na boisku
0
eh szkoda...znowu ten troszke nie fajny struj z 2006 roku . Pytam się tylko po jakiego zmieniamy co roku koszulki?? Nie da się ani nic kupić porządnego bo za rok będzie nowy ani się przyzwyczaić . Te koszulki w skali od 1 do 10 to według mnie mają 4 a te co teraz mamy 9
0
no niestety eto się nie popisał ale na pewno się popiszę w meczu z MU
0
ok powiem tak Eto'o grał fatalnie a taki skład nie pomagał .... mecz sie nie udal :(
0
pyszny pucharek :))
0
ciekawe jak będzie z tą egipską hehe
0
Elo ty się nie wypowiadaj bo się nie znasz . Proszę administrację o usynięcie konta tego EloElo
0
hehe ale fajnie zareagował :)
0
to będzie ciężka przeprawa, ale uda nam się :)
0
Dobrze może wreszcie docenią tego bramkarza światowe rankingi. VeB
0
hmm. Fajne statystyki jednak i tak uważam że Barca nie będzie miała problemów VeB
0
hmmm Barcelona w niektórych statystykach jest nawet słabsza ale...tylko na papierze:)
Do boju Barca!!
0
Liczę na wysoką wygraną
VeB
0
Messi jest o wiele lepszy od Ronaldinho, więc nie ma co mówić
0
nie kłóćcie się świętujcie zwycięstwo Barcy
VeB
0
Troche za skromny xD szkoda ze nie wziął Eto'o
VeB
0
Fajne zdjęcie wygląda jakby puyol sam ze sobą rozmawiał xD
0
Oby lyon
VeB
0
ważne że jest szczery :)
0
Visca el Barca!!
0
ciesze się że Messi jest taki skromny
Nie jak ten laluś Ronaldo
0
jaki pedałek . Jakaś skromność by się przydała
0
Eh ile tych SMS trzeba razem wysłać taniej wyjdzie kupić tą czapkę
0
gdzie jest relacja radiowa??
0
czemu nie ma relacji radiowej ??
0
czemu pokazana jest już następna kolejka jak ta się nie skończyła???
0
o żal bez przesady