0

jak dla mnie to gaurdiola jest lepszym trenerem niż ferguson ale to moje zdanie:)

0

super zapowiedź wielkie graty

0

licze na piękną akcje Messiego po której padnie gol

Visca el Messi

0

okropny mecz w wykonaniu dumy kataloni żal mi tego że Eto'o nie może sie odnaleźć na boisku

0

eh szkoda...znowu ten troszke nie fajny struj z 2006 roku . Pytam się tylko po jakiego zmieniamy co roku koszulki?? Nie da się ani nic kupić porządnego bo za rok będzie nowy ani się przyzwyczaić . Te koszulki w skali od 1 do 10 to według mnie mają 4 a te co teraz mamy 9

0

no niestety eto się nie popisał ale na pewno się popiszę w meczu z MU

0

ok powiem tak Eto'o grał fatalnie a taki skład nie pomagał .... mecz sie nie udal :(

0

pyszny pucharek :))

0

ciekawe jak będzie z tą egipską hehe

0

Elo ty się nie wypowiadaj bo się nie znasz . Proszę administrację o usynięcie konta tego EloElo

0

hehe ale fajnie zareagował :)

0

to będzie ciężka przeprawa, ale uda nam się :)

0

Dobrze może wreszcie docenią tego bramkarza światowe rankingi. VeB

0

hmm. Fajne statystyki jednak i tak uważam że Barca nie będzie miała problemów VeB

0

hmmm Barcelona w niektórych statystykach jest nawet słabsza ale...tylko na papierze:)

Do boju Barca!!

0

Liczę na wysoką wygraną

VeB

0

Messi jest o wiele lepszy od Ronaldinho, więc nie ma co mówić

0

nie kłóćcie się świętujcie zwycięstwo Barcy

VeB

0

Troche za skromny xD szkoda ze nie wziął Eto'o

VeB

0

Fajne zdjęcie wygląda jakby puyol sam ze sobą rozmawiał xD

0

Oby lyon

VeB

0

ważne że jest szczery :)

0

Visca el Barca!!

0

ciesze się że Messi jest taki skromny

Nie jak ten laluś Ronaldo

0

jaki pedałek . Jakaś skromność by się przydała

0

Eh ile tych SMS trzeba razem wysłać taniej wyjdzie kupić tą czapkę

0

gdzie jest relacja radiowa??

0

czemu nie ma relacji radiowej ??

0

czemu pokazana jest już następna kolejka jak ta się nie skończyła???

0

o żal bez przesady

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?