0

Van der Wiela jest opcją dla realu jak nie wypali maicon wiec raczej nie bedzie zminikiem maicoan

0

chyba 1 lipca...

0

Laporta już nigdy nie będzie mógł być prezydentem Barcelony chyba że zostanie zmieniony status klubu.

Myślę, że wyniki wstępne poznamy już dzisiaj wieczorem.

0

mamt pedro i bojana

po co nam silva?

0

Zdecydowanie przeciw!

Po co nam koleś który jest słabszy od Bojana czy Pedro?

0

nie

0

uwazam ze troche za mocn sie napibany i nie powinismy dawac wiecj niz 40 baniek

0

Chyba nam nie potrzebny taki grajek jak Mata.

Mamy Pedro i Bojana.

Jak przyjdzie Vila to będzie i tak bardzo ciasno z przodu.

0

ciekawe ile jeszcze takich żałosnych newsów przeczytam?

0

myślę że to najlepsze rozwiązanie ze wszystkich

0

boże jaki głupi news

0

jak tu wygrac lige jak wszyscy za madrytem...?

0

co decyduję o kolejności miejsc w tabeli?

bezpośredni pojedynek czy bilans bramkowy z całego sezonu?

0

po tak długiej kontuzji to i tak prezentuje fenomenalna formę

mam nadzieje ze nie pokazał jeszcze 100%

0

ciekawy skład

mam nadziej ze Alves zagra jednak na ataku

0

nie lubię kolesia ale zdziwiłbym się jak by powiedział inaczej

każdy chce wygrać i do tego dążyć

dla Ronaldo mam tylko tyle że może spróbować w następnym sezonie...

0

iniesta nie prezentuje sie ostatnio za dobrze

moze to i dobrze ze odpocznie przed meczem z realem bo z arsenalem nie przewiduje zadnych problemów a w madrycie bedzie trzeba wygrac

0

poproszę Lyon:)

0

"henry" z małej napisane

0

nie jest nam potrzebny

0

Ronadlo płakał że go nie ma?

Pójdzie na solarkę i mu pewnie przejdzie.

Jak to mówia w Madrycie żel na włos i do przodu:-)

0

niech sobie odpuści

nie ma szans

0

chyba keita na lewym zagra

dla mnie optymalne rozwiazanie na ta chwile

0

dobre

za 35 baniek to my go kupiliśmy

sprzedać oczywiście ale za 70:-)

ogólnie angielski media to maja bujną wyobraźnie

0

agent jest po to aby gadać takie rzeczy

wtedy cena rośnie za zawodnika i tym samym jego prowizja oraz zarobki zawodnika jak się starają 3 wielkie kluby

osobiście jednak sądze że sprawa jest już przesądzona i Ribéry zagra w madrycie a Fabregas w Barcelonie.

0

http://zapodaj.net/210377d1431a.jpg.html

11 na boisku + bramkarz

ale to i tak faktu nie zmienia że spalonego nie było

0

17

0

Wolę Defoe niż Robinho.

Bojan to wogole jakas porazka.

Predzej czy pozniej odejdzie z Barcelony.

0

W pierwszym na bank nie wyjdzie ale przy dobrym obrocie sprawy możemy wkoncu ujrzec go na boisku.

0

pachnie mi tu transferem Mascherano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?