gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blaugrana158
To są negocjacje. Pamiętaj jedno dla niektórych gra w piłkę to praca.
0
troche dziwnt ruch bo juz teraz jest lepszy od cesca ktorego mozna sprzedac za 25 mln
0
nie wiem czy mi sie tylko zdaje ale oni maja wiecej wolnego niz trenuja
0
Suavemente
Za co bana? Chłopak ma 12 lat i też może kibicować Barcelonie.
0
Gramy z PSG w srode.
0
Pierwsza kartka to po prostu żal.
Nie wiem w jakim to celu robił.
Akcja 40 metrów od bramki.
Po prostu głupota.
0
Jeżeli chcemy coś wygrać w tym sezonie VV nie może już bronić.
Nie chce grać w Barcy i mówi to 1,5 roku przed końcem kontraktu to po co go wystawiać w pierwszej 11.
0
sędzia wydrukował
0
Będzie bardzo ciężko wrócić do formy z przed operacji.
Fakt brakuje mu masy mięśniowej.
Mam nadzieję że bardzo szybko odbuduję i wróci do gry.
0
Drużyna jest w gazie, taktyka też raczej już jest ustalona.
Przeciwnik rozpracowany. Schematy wszystkie zna.
Wszystko zależy czy w meczu będzie potrzebna reakcja trenera ale nie spodziewam się problemów.
Na pewno motywować już nie musi bo wszyscy zagrają na 100%.
0
@Hen
nie napisałem że gramy bez def pomocnika
może na tej pozycji zagrać np. Xavi
uważam że może to być ustawienie nawet bardziej ofensywne niż system 3-4-3
0
nie zdziwię się wcale jak para stoperów to Mascherano-Busquets
0
nasi stoperzy to dzisiaj zaszaleli...
alba nowy nabytek najlepszy obrońca w kadrze?
0
Supwr ze to nic powznego.
0
zna ktos skłądy?
0
prawdziwy dramat. szkoda chłopaka.
0
Alves pewnie już sprzedany...
0
Mnie tylko jedno zastanawia. Czemu przy 2:0 nie przechodzimy na 4-3-3? Dajemy sobie strzelić frajersko bramkę. Tak naprawdę nie jestem sobie w stanie teraz tego wytłumaczyć. Jedno co mi przychodzi do głowy to zdecydowany błąd trenera. Nie rozumiem takie postępowania. Może dlatego że nie siedzę na ławce Barcy i jestem tylko kibicem:)
0
Prawda jest taka że trzeba szukać środkowego obrońcy.
Piqué sam sobie jest winien. Zamiast zastawiać napastnika zachował się jak leszcz. Zresztą bramka dla Chelsea na 2:1 to jakiś żart naszej obrony. Zresztą tak samo jak na 2:1 dla realu. Tak się nie da grać. Nasz główny problem w tym sezonie to gra z 3 obrońcami która nam nie wychodzi i doprowadziła że przegraliśmy La Liga i Ligę Mistrzów.
0
Ostatnie 3 bramki które straciliśmy były do obrony.
Nie pisze ze VV zawaliły ale że były do wyciągnięcia.
0
obawiam się że niestety Chelsea wygra...
0
trzymaj się Abi.! Aby to opóźnienie nie było powodem jakiś komplikacji.
0
dobry skład... właśnie taki chciałem
0
pique-abidal nie widzę tego kompletnie. Ostatnio najgorzej grający zawodnicy FCB.
0
iniesta rusza się jakby ważył ze 100 kg...
0
ciekawe o czym myślał w sobotę jak 3 bramki zawalił...
0
ostatnia podróż w tym roku do Niemiec?
0
Najbardziej chyba boli że przegraliśmy dzisiaj bo byliśmy drużyną gorszą a nie dlatego że nie mieliśmy szczęścia lub sędzia dał dupy. To jest przykre ale sezon jest już skończony tak jak w lidze jak i w Lidze Mistrzów. Bayer nas niestety rozbiję we wtorek. Nie ma się co łudzić:( Można wierzyć ale również trzeba realnie patrzeć na sytuację.
0
waka waka można powiedzieć:)
0
pep dał dupy w czasie przygotowań do sezonu. dał zawodnikom wole tak długo że ledwo wygraliśmy superpuchar z realem. real co mecz gra takim samymi zawodnikami i jest dobrze a nasi są zmęczeni. nie wiem o co chodzi ponieważ 3 lata z rzędu wygralismy mistrza tym samym ustawieniem i tym samym składem a teraz musi grać roberto?