0

@blaugrana158
To są negocjacje. Pamiętaj jedno dla niektórych gra w piłkę to praca.

0

troche dziwnt ruch bo juz teraz jest lepszy od cesca ktorego mozna sprzedac za 25 mln

0

nie wiem czy mi sie tylko zdaje ale oni maja wiecej wolnego niz trenuja

0

Suavemente
Za co bana? Chłopak ma 12 lat i też może kibicować Barcelonie.

0

Gramy z PSG w srode.

0

Pierwsza kartka to po prostu żal.
Nie wiem w jakim to celu robił.
Akcja 40 metrów od bramki.
Po prostu głupota.

0

Jeżeli chcemy coś wygrać w tym sezonie VV nie może już bronić.
Nie chce grać w Barcy i mówi to 1,5 roku przed końcem kontraktu to po co go wystawiać w pierwszej 11.

0

sędzia wydrukował

0

Będzie bardzo ciężko wrócić do formy z przed operacji.
Fakt brakuje mu masy mięśniowej.
Mam nadzieję że bardzo szybko odbuduję i wróci do gry.

0

Drużyna jest w gazie, taktyka też raczej już jest ustalona.
Przeciwnik rozpracowany. Schematy wszystkie zna.
Wszystko zależy czy w meczu będzie potrzebna reakcja trenera ale nie spodziewam się problemów.
Na pewno motywować już nie musi bo wszyscy zagrają na 100%.

0

@Hen
nie napisałem że gramy bez def pomocnika
może na tej pozycji zagrać np. Xavi
uważam że może to być ustawienie nawet bardziej ofensywne niż system 3-4-3

0

nie zdziwię się wcale jak para stoperów to Mascherano-Busquets

0

nasi stoperzy to dzisiaj zaszaleli...
alba nowy nabytek najlepszy obrońca w kadrze?

0

Supwr ze to nic powznego.

0

zna ktos skłądy?

0

prawdziwy dramat. szkoda chłopaka.

0

Alves pewnie już sprzedany...

0

Mnie tylko jedno zastanawia. Czemu przy 2:0 nie przechodzimy na 4-3-3? Dajemy sobie strzelić frajersko bramkę. Tak naprawdę nie jestem sobie w stanie teraz tego wytłumaczyć. Jedno co mi przychodzi do głowy to zdecydowany błąd trenera. Nie rozumiem takie postępowania. Może dlatego że nie siedzę na ławce Barcy i jestem tylko kibicem:)

0

Prawda jest taka że trzeba szukać środkowego obrońcy.
Piqué sam sobie jest winien. Zamiast zastawiać napastnika zachował się jak leszcz. Zresztą bramka dla Chelsea na 2:1 to jakiś żart naszej obrony. Zresztą tak samo jak na 2:1 dla realu. Tak się nie da grać. Nasz główny problem w tym sezonie to gra z 3 obrońcami która nam nie wychodzi i doprowadziła że przegraliśmy La Liga i Ligę Mistrzów.

0

Ostatnie 3 bramki które straciliśmy były do obrony.
Nie pisze ze VV zawaliły ale że były do wyciągnięcia.

0

obawiam się że niestety Chelsea wygra...

0

trzymaj się Abi.! Aby to opóźnienie nie było powodem jakiś komplikacji.

0

dobry skład... właśnie taki chciałem

0

pique-abidal nie widzę tego kompletnie. Ostatnio najgorzej grający zawodnicy FCB.

0

iniesta rusza się jakby ważył ze 100 kg...

0

ciekawe o czym myślał w sobotę jak 3 bramki zawalił...

0

ostatnia podróż w tym roku do Niemiec?

0

Najbardziej chyba boli że przegraliśmy dzisiaj bo byliśmy drużyną gorszą a nie dlatego że nie mieliśmy szczęścia lub sędzia dał dupy. To jest przykre ale sezon jest już skończony tak jak w lidze jak i w Lidze Mistrzów. Bayer nas niestety rozbiję we wtorek. Nie ma się co łudzić:( Można wierzyć ale również trzeba realnie patrzeć na sytuację.

0

waka waka można powiedzieć:)

0

pep dał dupy w czasie przygotowań do sezonu. dał zawodnikom wole tak długo że ledwo wygraliśmy superpuchar z realem. real co mecz gra takim samymi zawodnikami i jest dobrze a nasi są zmęczeni. nie wiem o co chodzi ponieważ 3 lata z rzędu wygralismy mistrza tym samym ustawieniem i tym samym składem a teraz musi grać roberto?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?