0

Zamiast Cesca Iniesta. Ten mecz należy wygrać.

0

Dobry skład oprócz Pedro>Neymar

0

Dobrze gada. Do tego Neymar nie broni. City i Real Atakowały tylko lewą stroną gdzie właśnie był Neymar.

0

Oglądałeś mecz?

0

Sell

0

Po co znim przedłużać kontrakt? Jest to najgorszą barca od 10 lat.

0

Przyjdzie ter stegen, rafinha oraz stoper. I to na co będzie stać nasz sztab techniczny.

0

Thiago nam nikt nie sprzątnął tylko go oddaliśmy....Thiago czekał do ostatniej chwili na ruch naszego wspaniałego dyrektora sportowego...

0

Nic z niego nie będzie:(

0

Nie ma jak kupić przed sezonem stopera?

0

Niech się lepiej zajmie treningi drużyny ponieważ z tej rotacji jaką przeprowadza wynika że piłkarze nie mają siły biegać.

0

Nich powie czego nie wiem. Mecz przecież oglądałem.

0

Ja mogę mu pogratulować doboru sztabu szkoleniowego i transferu stopera w tym sezonie. Transer villa też był niczego sobie. Brawo!

0

Zawsze wypowiadają się gracze co coś chociaż grali? Ciekawe co powiedział Song. Niech wypierdala do United jak ma chodzic i cigle mówić że mało gra. Gra tyle na ile pozwala mu talentu czyli mało.

0

Za takie wypowiedzi przynajmniej dwa mecze na trybunach.

0

Pewnie że jest sprawiedliwe. Jeden jak nie najlepszy w tym sezonie mecz pod względem taktycznym Barcy.

0

Trochę przesadza. Jest to niewłaściwe tak się zachowywać. Nie patrzy na siebie. Uważam że on jest ojcem porażki i on źle dobrał taktykę. Kazał zawodników o preferencjach ofensywnych ustawić autobus. Tak City nie gra.

0

100% się zgadza!

0

szkoda ze nie ma Songa

0

Kiedyś był taki przepis i nie było wyjścia.

0

Trochę dramatyczny ten wpis. To co pokazał real to trudno nazwać grą. Murowanie bramki przez 180 min i nieudolne kontrataki. W 100% zasłużony awans Barcy do finału.

0

już kilka krotnie pisałem że Song przewyższa Sergio "beton" Busi ale za każdym razem dostawałem minusy. Nie ma się jak znać dobrze na piłce?

0

jest wykorzystanych kilka luk prawnych ale to nie przestepstwo i według prawa transfer jest czysty

0

Nie wiem kto oddał głos na Sergio Busquets jako zawodnik meczu.
Koleś wchodzi na boisko i z 5 podań ma 4 niecelne.
Istny beton - szkoda, że Martino dopiero teraz przejrzał na oczy że Song obecnie przerasta Sergio Busquets o klasę. Szkoda straconych punktów i utraconej przewagi nad Realem.

0

w końcu nie ma tego betona

0

wierze w Busquets

0

Każdy ma lepszą formę niż busi. Nawet Murawski:-)

0

Smuda 2

0

Dobry mecz i ważne 3 punkty. Trzeba utrzymać się w lidze ponieważ młodzi muszą się ogrywać w II lidze.

0

Fakt. Niektórzy jak coś napiszą to jest po prostu masakra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?