gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zamiast Cesca Iniesta. Ten mecz należy wygrać.
0
Dobry skład oprócz Pedro>Neymar
0
Dobrze gada. Do tego Neymar nie broni. City i Real Atakowały tylko lewą stroną gdzie właśnie był Neymar.
0
Oglądałeś mecz?
0
Sell
0
Po co znim przedłużać kontrakt? Jest to najgorszą barca od 10 lat.
0
Przyjdzie ter stegen, rafinha oraz stoper. I to na co będzie stać nasz sztab techniczny.
0
Thiago nam nikt nie sprzątnął tylko go oddaliśmy....Thiago czekał do ostatniej chwili na ruch naszego wspaniałego dyrektora sportowego...
0
Nic z niego nie będzie:(
0
Nie ma jak kupić przed sezonem stopera?
0
Niech się lepiej zajmie treningi drużyny ponieważ z tej rotacji jaką przeprowadza wynika że piłkarze nie mają siły biegać.
0
Nich powie czego nie wiem. Mecz przecież oglądałem.
0
Ja mogę mu pogratulować doboru sztabu szkoleniowego i transferu stopera w tym sezonie. Transer villa też był niczego sobie. Brawo!
0
Zawsze wypowiadają się gracze co coś chociaż grali? Ciekawe co powiedział Song. Niech wypierdala do United jak ma chodzic i cigle mówić że mało gra. Gra tyle na ile pozwala mu talentu czyli mało.
0
Za takie wypowiedzi przynajmniej dwa mecze na trybunach.
0
Pewnie że jest sprawiedliwe. Jeden jak nie najlepszy w tym sezonie mecz pod względem taktycznym Barcy.
0
Trochę przesadza. Jest to niewłaściwe tak się zachowywać. Nie patrzy na siebie. Uważam że on jest ojcem porażki i on źle dobrał taktykę. Kazał zawodników o preferencjach ofensywnych ustawić autobus. Tak City nie gra.
0
100% się zgadza!
0
szkoda ze nie ma Songa
0
Kiedyś był taki przepis i nie było wyjścia.
0
Trochę dramatyczny ten wpis. To co pokazał real to trudno nazwać grą. Murowanie bramki przez 180 min i nieudolne kontrataki. W 100% zasłużony awans Barcy do finału.
0
już kilka krotnie pisałem że Song przewyższa Sergio "beton" Busi ale za każdym razem dostawałem minusy. Nie ma się jak znać dobrze na piłce?
0
jest wykorzystanych kilka luk prawnych ale to nie przestepstwo i według prawa transfer jest czysty
0
Nie wiem kto oddał głos na Sergio Busquets jako zawodnik meczu.
Koleś wchodzi na boisko i z 5 podań ma 4 niecelne.
Istny beton - szkoda, że Martino dopiero teraz przejrzał na oczy że Song obecnie przerasta Sergio Busquets o klasę. Szkoda straconych punktów i utraconej przewagi nad Realem.
0
w końcu nie ma tego betona
0
wierze w Busquets
0
Każdy ma lepszą formę niż busi. Nawet Murawski:-)
0
Smuda 2
0
Dobry mecz i ważne 3 punkty. Trzeba utrzymać się w lidze ponieważ młodzi muszą się ogrywać w II lidze.
0
Fakt. Niektórzy jak coś napiszą to jest po prostu masakra.