gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obecnie mamy solidną defensywę wiec nie potrzebujemy jakiegoś grajka za 40 baniek z opcją że może kiedyś będzie dobry...
0
Mamy solidną obronę. Mamy dwóch bardzo dobrych obrońców i do tego jednego z najlepszych DM na świecie. Jak tego nie widzisz to znaczy że nie znasz się na piłce. To są piłkarze którzy znaleźliby miejsce w każdym składzie drużyny topowej.
3
Patrząc na ten mecze widziałem drużynę Realu z 2-3 sezonu... Tak samo się kopali w czoło bo grą tego nie było można nazwać.
0
0
w 100% prawda gramy piach tylko że wszyscy w klubie w około mówią jacy oni są wspaniali po prostu jeden wielki dramat
0
to nie jego wina że ktoś dał mu szanse. jak mi by zaproponowali to też bym potrenował Barce może tylko z lepszym skutkiem bo bym wiecej młodzieży wprowadził
0
człowieku oni uważają że są najlepsi na świecei i nikt w tym klubie nie jest wstanie im tego powiedzieć że tak nie jest
1
Wydać grubo ponad 100 mln i nikogo nie kupić to jest dopiero umiejętność.
0
Średnio pozycje mozna kazdemu wyliczyć i nie ma znaczenia czy jest zawodnikiem Barcy, Realu czy Ruchu Chorzów.
1
Nie wiem czy autor ogladal mecz w niedziele ale to co on zrobil przy straconej bramce to jest tragedia. I wszyscy sie dziwią dlaczego Macherano gra na stoperze? Ja sie nie dziwie.
0
On powinien żyć w latach 70-80 w Polsce. Swietnie by sie odnalazl w tych realiach.
0
On jest idiota lub zlodziejem. Innego wyjścia nie widzę.
0
Tylko nie to... Taki dobry byl z niego...
0
Oby to byla jego ostatnia setka. Trzeba sprzedac jak jeszcze ktoś chce dać rozsądna cenę.
7
Tak to jest jak się od 3 lat nie potrafi trenera zatrudnić co ma własne zdanie.
0
Młodzi przychodzą, młodzi odchodzą. Życie...
2
Jest wychowankiem wiec powinien mieć pierwszeństwo gry. Obawiam się, że to nawet nie jest decyzja LE. Aby przeżyć do wyborów. Mam nadzieję, że w Katalonii się obudzą i zrobią wotum nieufności. Inaczej czeka mnie ciężkie 1,5 roku.
0
Nieźle:) W sumie ma dobre staty jak na 34 lata.
0
Widza ze jest nie wypsl i kazdy mówi ze tego nie widzial. Typowe w korpo.
0
W sezonie 2019/2020 to podstawowy obronca reprezentacji Brazyli. Niestety tylko i wyłącznie w FM15
0
Z chelsea mielismy duzo szczescia to fakt. Ale mielismy dużo pecha z interem. Taki jest football ale żeby epokę pepa porównywać tylko do tego to jest slabe. Również trzeba do tego polfinalu dojsc. Obecinie z taka gra to mozemy co najwyzej kopnąć sie w czolo.
4
U nas to by ten zarzad na taczce wywieźli. Oni jedna dobra decyzje poprzedzają 10 złymi. Jeszcze niech herb zminia bo jest malo marketingowy i będzie komplet fantastycznych decyzji.
6
Dla mnie co ten zarząd zrobił z tym klubem to jest żart. Piorą pieniądze na oczach całego świata.
0
Lekki piach gramy w tym sezonie...
0
Szkoda chlopaka. Żeby nie kontuzje to mialby potencjal na top5 na świecie na swojej pozycji.
0
Sfaulowano go. Zanurkowal i za to dostal kartke.
1
Idzie zima nic sie nie dzieje wiec dziennikarze sami musza wymyśleć temat aby o czymś napisać. O Messi, mogli pisać przez dwa dni.
0
Brak pieniędzy wydanych na Suareza...
0
Tez niestety jestem zdania ze CR7 na obecna chwile jest lepszy.
0
Dla mnie jest ok. On moze nie strzelać i kazdy mecz wygrywamy 5:1.