0

Obecnie mamy solidną defensywę wiec nie potrzebujemy jakiegoś grajka za 40 baniek z opcją że może kiedyś będzie dobry...

0

Mamy solidną obronę. Mamy dwóch bardzo dobrych obrońców i do tego jednego z najlepszych DM na świecie. Jak tego nie widzisz to znaczy że nie znasz się na piłce. To są piłkarze którzy znaleźliby miejsce w każdym składzie drużyny topowej.

3

Patrząc na ten mecze widziałem drużynę Realu z 2-3 sezonu... Tak samo się kopali w czoło bo grą tego nie było można nazwać.

0

0

w 100% prawda gramy piach tylko że wszyscy w klubie w około mówią jacy oni są wspaniali po prostu jeden wielki dramat

0

to nie jego wina że ktoś dał mu szanse. jak mi by zaproponowali to też bym potrenował Barce może tylko z lepszym skutkiem bo bym wiecej młodzieży wprowadził

0

człowieku oni uważają że są najlepsi na świecei i nikt w tym klubie nie jest wstanie im tego powiedzieć że tak nie jest

1

Wydać grubo ponad 100 mln i nikogo nie kupić to jest dopiero umiejętność.

0

Średnio pozycje mozna kazdemu wyliczyć i nie ma znaczenia czy jest zawodnikiem Barcy, Realu czy Ruchu Chorzów.

1

Nie wiem czy autor ogladal mecz w niedziele ale to co on zrobil przy straconej bramce to jest tragedia. I wszyscy sie dziwią dlaczego Macherano gra na stoperze? Ja sie nie dziwie.

0

On powinien żyć w latach 70-80 w Polsce. Swietnie by sie odnalazl w tych realiach.

0

On jest idiota lub zlodziejem. Innego wyjścia nie widzę.

0

Tylko nie to... Taki dobry byl z niego...

0

Oby to byla jego ostatnia setka. Trzeba sprzedac jak jeszcze ktoś chce dać rozsądna cenę.

7

Tak to jest jak się od 3 lat nie potrafi trenera zatrudnić co ma własne zdanie.

0

Młodzi przychodzą, młodzi odchodzą. Życie...

2

Jest wychowankiem wiec powinien mieć pierwszeństwo gry. Obawiam się, że to nawet nie jest decyzja LE. Aby przeżyć do wyborów. Mam nadzieję, że w Katalonii się obudzą i zrobią wotum nieufności. Inaczej czeka mnie ciężkie 1,5 roku.

0

Nieźle:) W sumie ma dobre staty jak na 34 lata.

0

Widza ze jest nie wypsl i kazdy mówi ze tego nie widzial. Typowe w korpo.

0

W sezonie 2019/2020 to podstawowy obronca reprezentacji Brazyli. Niestety tylko i wyłącznie w FM15

0

Z chelsea mielismy duzo szczescia to fakt. Ale mielismy dużo pecha z interem. Taki jest football ale żeby epokę pepa porównywać tylko do tego to jest slabe. Również trzeba do tego polfinalu dojsc. Obecinie z taka gra to mozemy co najwyzej kopnąć sie w czolo.

4

U nas to by ten zarzad na taczce wywieźli. Oni jedna dobra decyzje poprzedzają 10 złymi. Jeszcze niech herb zminia bo jest malo marketingowy i będzie komplet fantastycznych decyzji.

6

Dla mnie co ten zarząd zrobił z tym klubem to jest żart. Piorą pieniądze na oczach całego świata.

0

Lekki piach gramy w tym sezonie...

0

Szkoda chlopaka. Żeby nie kontuzje to mialby potencjal na top5 na świecie na swojej pozycji.

0

Sfaulowano go. Zanurkowal i za to dostal kartke.

1

Idzie zima nic sie nie dzieje wiec dziennikarze sami musza wymyśleć temat aby o czymś napisać. O Messi, mogli pisać przez dwa dni.

0

Brak pieniędzy wydanych na Suareza...

0

Tez niestety jestem zdania ze CR7 na obecna chwile jest lepszy.

0

Dla mnie jest ok. On moze nie strzelać i kazdy mecz wygrywamy 5:1.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?