gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Munir musi zrozumieć gdzie jest i o co chodzi. Ile ta bramka znaczyła jakby ja zdobył Pique.
0
Oni wiedzą co robią wychowali już sporo dobrych piłkarzy. Może Nie chodzi tylko o umiejętności piłkarskie... Ale też jestem wielkim fanem jego talentu;-)
0
Szkoda ze nie gra Bartra. Tak to skład bardzo dobry.
0
Właśnie takich ludzi potrzebujemy. Oddanych w 100% dla klubu.
0
Ach ten marketing. No cóż jak mają być transfery to niech graj i na fioletowo;-)
2
Brak Busquesta irytuje najbardziej. Obecnie najlepszy pomocnik na świecie. No nic będzie trzeba na DM postawić na Grzegorza;-)
21
Oby chodziło o Gundogana. Koleś gra coraz lepiej i będzie mega tani ponieważ kontrakt kończy mu się w 2017. Niby wyceniony na 25 baniek ale myślę że do wyjścia w czerwcu za 10-15;-)
0
Bartka musi zagrać!
0
Dobrze gada! Polać mu;-)
0
Dać mu odpocząć. Awans z pierwszego miejsca mamy już prawie w banku. Może niech w końcu Samper zagra cały mecz i pokaże co umie?
0
Budować zespół na 30 letnim piłkarzu jakim jest Modrić. Dobrze że niektórzy kibice zostają tylko kibicami:)
0
Atletico już na 2 miejscu w tabeli. Coś czuje że w tym sezonie będziemy z nimi rywalizować o mistrzostwo...
1
Wydaję mi się że nie można ocenić przydatności danego zawodnika poprzez jedno zagranie... np. Suarez gryzie ludzi i gra w Barcy:)
2
Isco zachował się bardzo źle ale obecnie to jedyny zawodnik którego widzę w Barcy. Ma 23 lata i doskonałą technikę. Trochę już mu na mózg madryt siadł ale jest jeszcze do odzyskania:) Szkoda że nie na sprzedaż ale kto wie co przyniesie czas? Może być kolejnym LE:)
0
Trudno uwierzyć że Busquets ma dopiero 27 lat:) Jest najlepszy na swojej pozycji na świecie!
0
Wielkich zawodników poznaję się, że grają bardzo dobrze Wielkie mecze. Dzisiaj Rakitić zagrał na 10 i był kluczowy w powstrzymaniu ofensywy realu.
1
LS jest piekielnie groźny w polu karnym. Nie ma takiego drugiego na świecie. Maszynka do zdobywania goli.
10
Bravo>Valdes
Niestety Victor kilka razy zrobił babola w El Clasico.
0
Z jednym się nie zgodzę z LE. Zagraliśmy bardzo dobrze ale real zagrał piach i dlatego było to jedno z najlepszych moich El Clasico!
23
Pozdrawiam wszystkich którzy jadą na Munira. Oby się tak pomylili jak przy S.Roberto.
4
Ten Danielo to jest gorszy od naszego Duglasa...:)
1
Jak będą dostępni od stycznia Arda oraz Vidal to nie potrzebne nam żadne transfery.
35
To jedyny minus tego meczu. Rudy zagrał dobrze i mamy 4 zdrowych stoperów więc wszystko pod kontrolą.
1
Trzeba być cierpliwym tak samo jak z S.Roberto. On ma dopiero 20 lat.
0
Ładna asysta Modrića przy drugiej bramce:)
2
Rakitić > Modrić
0
Dobry skład. Można zacząć mecz spokojniej. Nich się Real otworzy.
1
Jak to prawda to trochę dziwne zachowanie. Nawet jak nie zagra to chyba chce aby Barca wygrała w sobotę?
0
Jest to logiczne że rywalizacja wzmacnia obie strony. Tak samo Braca nie byłaby tak mocna jakby nie było Realu. Każdy się zbroi po zęby aby pokonać konkurencję. Zawsze zdrowa rywalizacja jest najlepsza i to nie dotyczy tylko sportu.
4
Po co nam ten transfer? Ściągamy kolesia który nie gra w PSG i będzie zarabiać 5 mln. Maskara. Od stycznie będzie Arda który może grać z przodu w razie kontuzji. Jest jeszcze Munir który musi się ogrywać. Za rok mogą wrócić Halilović czy Deulofeu który z dnia na dzień radzi sobie coraz lepiej.