gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Istnieje w telefonie Sony z5. Nie jesteś na tyle inteligentny abyś zrozumiał to co do ciebie pisze więc nie czytam i nie poprawiam tego co napisałem debilu.
0
No debila. Cytuję mnie i pyta się kiedy on takiego coś napisał. Ty się dobrze czujesz? Czy już tak się pogubiłes że kumasz o co chodzi?
0
Po pierwsze potencjale Messiego i Ronaldo są podobne. Również ich gra jest na zbliżonym poziomie. Messi jest lepszy ale Ronaldo to też kawał kocur. Jest silniejszy szybszy, lepiej gra głową oraz jest wstanie biegać. Widać twoja głupotę jak piszesz ze Messi ma 2 razy większy potencjał. Klapy na oczy i do przodu. Idiotyczne są twoje argumentu i sposób myślenia. Dałem Ci przykład Pedro ale ty prostej rzeczy nie jesteś wstanie pojąć.
0
Zegarze się i cały czas do mnie piszesz co świadczy o Twojej zachwianej psychice.
0
Nie znasz się na piłce. Anglicy nie grają piłka po przekątnej tylko wrzuta w pole karne. I jak tu z tobą dyskutować?
0
Ty mi wygodę nie odpowiadasz tylko żyjesz we własnym świecie.
0
Ja to debilu napisalem
0
Podałeś przykład z Ronaldo i lidze ngielskiej. Ten z Pedro jest tak samo idiotyczny jak twój. Wątpię abyś zrozumiał:-)
0
Ja się z tobą nie żegnam. Jesteś taki fajny że nie skończę z tobą pisać.
0
Domyślam się ponieważ jesteś zbyt tępy aby cokolwiek konstruktywnego napisać.
0
To przyznajemy że Pedro jest lepszy od Messiego ponieważ Pedro ma mistrzostwo świata a Messi nie.
0
Tylko zrobiłem to dlatego abyś zrozumiał jaki jesteś tępy. Ale ograniczenia twojego mózgu nie pozwalają wyciągnąć bardzo prostych wniosków.
0
Piszę z telefony debilu.
0
Zaczynasz bełkotac. Chyba zaczyna do ciebie docierać jak bardzo jesteś tępy.
0
No w Twoim rozumowania tak ponieważ ty taki jesteś tępy i takie argumenty wyciągasz. Przecież sam to napisałeś że Messi jest lepszy od Ronaldo więc sobie poradzi w Anglii. To ja podałem przykład Pedro abyś sam zobaczył jakim jesteś debilem.
0
Z Pedro to był przykład. Ale ty jesteś tępy. Masakra.
0
Czemu twierdzisz idioto że to ty napisałeś?
0
Napisałeś właśnie to. Messi jest lepszy od Ronaldo to sobie poradzi. Messi jest najlepszy na świecie ale nie radzi sobie w reprezentacji Argentyny. Natomiast Pedro wygrał z Hiszpania mistrzostwo świata. To znaczy że Pedro jest lepszy od Messiego. Jesteś tak głupi że nawet sobie nie zdajesz z tego sprawy.
0
Człowieku giełdę to ty widziałeś na YouTube.
0
Tylko debila może wyciągnąć taki wniosek. Ronaldo poradził sobie w Anglii to Messi też sobie poradzi. Kompletny idiota.
0
Jesteś mało inteligentny więc rizjevslbym Cie w 30 sekund. Do tego dziecko więc słabo cie widzę.
0
Nie ty jesteś gorszyla pipa. Która nie zna się kompletnie na piłce. Wiedzę czerpie z tego co inni napisali w internecie. Jesteś żenujący.
0
Ale chociaż nie jestem głupia pipa jak ty. To może się umówimy w realu i obgadamy to? Jestem z Wawy. Podaj adres to mogę do Ciebie wpaść.
0
Nie nic nie robię. Nie ma plakatu.
0
Od Ciebie napewno jestem lepszy ponieważ ty jesteś kompletnym idiota który pewnie robi różne dziwne rzeczy przy plakacie Messiego. Dawno już nie spotkałem takiego debila.
0
Uniwersalny to uniwersalny. Zaraz wymyślisz że ktoś jest uniwersalny na ławce rezerwowej ponieważ idealnie podaje wodę do picia.
0
Nie było w ofensywie ale nie jest uniwersalny. Jest inteligentny ale nie uniwersalny. Inteligencja mu nie pozwoliła iść np. Do Anglii gdzie się gra box to box a on po 5 km nie jest wstanie oddechu złapać. Zawdzięcza tyle Barcy co Barca jemu. Nie jest Bogiem:-) Ma wady ale umie tak pokierować swoją kariera aby ludzie Twojego pokroju tego nie dostrzegli.
0
I dlatego jest uniwersalny? Zawodnik uniwersalny powinien jeszcze biegać i pomagać kolega w defensywie?
0
Gra w napadzie. Cofa się i rozgrywa ale nie czyni go to pomocnikiem. W pomocy się biega i na skrzydle. On jest typowym ofensywny zawodnikiem gdzie nie ma żadnych poleceń defensywnych. Ma jak poczekać w maśle i suknia się tylko na ofensywie.
0
Messi też gra tylko w roli napastnika. W pomocy i na skrzydle się biega. Tylko w Barcy może sobie pozwolić na to aby 9 chłopa biegalo za niego w obronie. Jakby przyszło mu wystąpić w lidze angielskiej w pomocy to by go znosił po 15 min. Taki z niego uniwersalny piłkarz który może grać na kilku pozycjach.