gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra decyzję podjął. W Borussi może się rozwinąć o zostać jednym z najlepszych stoperów na świecie. Papiery na grę ma. Szkoda że nie dostał prawdziwej szansy.
9
Akurat ta firma nie musi się reklamować...
0
Już widać że zaczyna cenę podbijać kasy jaką ma dostać za transfer free. Ach Ci agenci... w sumie taka praca...
0
Coś mi tu śmierdzi transferem Pogby ;-)
0
Wynika z Twojej wypowiedzi że Javier przyznanie parę męczy sprzedał;-)
0
Ach ten Juventus same dobre transfery robi.
0
W tym oknie tylko transfery do obrony. Jak przyjdzie D.Suarez to ofensywa jest kompletna jak nikt nie odejdzie. Potrzebujemy stopera - najlepszy T.Silva ponieważ tylko on z miejsca jest wstanie wskoczyć do pierwszej 11. Prawy i lewy obrońca za Alvesa który lepszy już nie będzie oraz do konkurencji dla Alby. Ale pewnie przyjdzie napastnik i Pogba;-).
0
Alves to jak nie patrzeć ostatni poważny zakup za większe pieniądze do obrony. Świadczy to o tym jak formacja jest zaniedbana. Potrzebujemy kupić stoper, prawego i lewego obrońcę. Każdy to wie a kupimy napastnika plus Pogbe;-)
6
Szacunek za takie podejście do sprawy. Widać na czym polega siła Atletico. Będę całym sercem za nimi w sobotę.
0
Bartomeu może przejść do historii klubu jako jeden z najlepszych prezesów. Zapewnił już finnansowanie na długie lata a jeszcze coś czuję podpisze podobny kontrakt na koszulki. Tym samym będziemy mogli wybudować nowe Camp Nou i zapewnić gigantyczne dochody na długie lata.
6
Może być tak jak w sierpniu... Wygraliśmy a o to chyba chodzi...
4
W takim klubie to normalne. Jak ktoś chce grać w podstawowym składzie musi wykazać wyższość nad kolega w zespole.
0
Niestety również mają najwięcej rozegranych minut co się odbiło w LM:-(
0
To chyba marketingowy zabieg. W sumie genialny aby kibice szybko kupowali koszulki bo zaraz będzie sponsor.
2
Jeszcze odpali! Dajmy mu czas. Następny sezon będzie jego!
0
Jak nie przyjdzie Thiago Silva to w następnym sezonie znowu zobaczymy duet Masche-Pique na środku obrony.
0
Dobrze piszesz tylko nie realne rzeczy. LE MSN nie zmienia nawet jak prowadzimy kilkoma bramkami i to nie dlatego że nie ma kogo wpuścić. To się nie zmieni również w następnym sezonie. Dalej uważam że jakikolwiek napastnik jest nam zbędny.
0
Czplapie w tlenie ale na VO2MAX to już jest rakieta:-)
0
Nie za bardzo ogarniam po co nam napastnik jak przedłużony kontrakt z Munirem. Będzie D.Suarez. Mamy Rafinhe oraz Turana którzy mogą grać na skrzydłach. Do tego MSN chce grać wszystko i to się raczej nie zmieni.
0
Jeżeli by przyszedł Thiago Silva to dla mnie może być koniec transferów w nadchodzącym okienku. Wiem że starty ale jeszcze 2-3 lata pogra na bardzo wysokim poziomie. Obecnie nie ma lepszego stoper. Do tego Mustafi na 3 stoper i można walczyć o kolejny tryplet.
3
Trzeba obecnie kupować młodych jak się zaniedbało szkolenie. Szkoda bo nasze sukcesy to wychowankowie. Bez nich stajemy się drugim realem.
0
To już wiem czemu taki wkurzony chodzi;-)
0
Mecz się skończył nie ma się co spisać:-)
1
Bo światem żądza pieniądze. Real jest mega medialny i musi jak najdłużej grać w Lidze Mistrzów.
8
Wczoraj przegraliśmy przygotowaniem fizycznym. Rakitic wyglądał 2 razy gorzej po 60 min gry niż Koke po 90 min.
0
Tak jest piłka. Atletico zasłużyło na wygraną. Gratulację dla Simeone że w końcu wygrał z Barcą.
1
Zdaje sobie sprawę że Atletico na ten moment jest faworytem a my jesteśmy pod kreska jeżeli chodzi o formę. Będzie bardzo ciężko awansować.
1
Więcej niż klub to jest hasło marketingowe. Piłka rządzi kasa. Koniec i kropka.
27
5,5 dla napastnika który w ćwierćfinale Ligi Mistrzów strzela 2 bramki...
0
Już wiem dlaczego Pep nie chce Fernando;-)