0

Dobra decyzję podjął. W Borussi może się rozwinąć o zostać jednym z najlepszych stoperów na świecie. Papiery na grę ma. Szkoda że nie dostał prawdziwej szansy.

9

Akurat ta firma nie musi się reklamować...

0

Już widać że zaczyna cenę podbijać kasy jaką ma dostać za transfer free. Ach Ci agenci... w sumie taka praca...

0

Coś mi tu śmierdzi transferem Pogby ;-)

0

Wynika z Twojej wypowiedzi że Javier przyznanie parę męczy sprzedał;-)

0

Ach ten Juventus same dobre transfery robi.

0

W tym oknie tylko transfery do obrony. Jak przyjdzie D.Suarez to ofensywa jest kompletna jak nikt nie odejdzie. Potrzebujemy stopera - najlepszy T.Silva ponieważ tylko on z miejsca jest wstanie wskoczyć do pierwszej 11. Prawy i lewy obrońca za Alvesa który lepszy już nie będzie oraz do konkurencji dla Alby. Ale pewnie przyjdzie napastnik i Pogba;-).

0

Alves to jak nie patrzeć ostatni poważny zakup za większe pieniądze do obrony. Świadczy to o tym jak formacja jest zaniedbana. Potrzebujemy kupić stoper, prawego i lewego obrońcę. Każdy to wie a kupimy napastnika plus Pogbe;-)

6

Szacunek za takie podejście do sprawy. Widać na czym polega siła Atletico. Będę całym sercem za nimi w sobotę.

0

Bartomeu może przejść do historii klubu jako jeden z najlepszych prezesów. Zapewnił już finnansowanie na długie lata a jeszcze coś czuję podpisze podobny kontrakt na koszulki. Tym samym będziemy mogli wybudować nowe Camp Nou i zapewnić gigantyczne dochody na długie lata.

6

Może być tak jak w sierpniu... Wygraliśmy a o to chyba chodzi...

4

W takim klubie to normalne. Jak ktoś chce grać w podstawowym składzie musi wykazać wyższość nad kolega w zespole.

0

Niestety również mają najwięcej rozegranych minut co się odbiło w LM:-(

0

To chyba marketingowy zabieg. W sumie genialny aby kibice szybko kupowali koszulki bo zaraz będzie sponsor.

2

Jeszcze odpali! Dajmy mu czas. Następny sezon będzie jego!

0

Jak nie przyjdzie Thiago Silva to w następnym sezonie znowu zobaczymy duet Masche-Pique na środku obrony.

0

Dobrze piszesz tylko nie realne rzeczy. LE MSN nie zmienia nawet jak prowadzimy kilkoma bramkami i to nie dlatego że nie ma kogo wpuścić. To się nie zmieni również w następnym sezonie. Dalej uważam że jakikolwiek napastnik jest nam zbędny.

0

Czplapie w tlenie ale na VO2MAX to już jest rakieta:-)

0

Nie za bardzo ogarniam po co nam napastnik jak przedłużony kontrakt z Munirem. Będzie D.Suarez. Mamy Rafinhe oraz Turana którzy mogą grać na skrzydłach. Do tego MSN chce grać wszystko i to się raczej nie zmieni.

0

Jeżeli by przyszedł Thiago Silva to dla mnie może być koniec transferów w nadchodzącym okienku. Wiem że starty ale jeszcze 2-3 lata pogra na bardzo wysokim poziomie. Obecnie nie ma lepszego stoper. Do tego Mustafi na 3 stoper i można walczyć o kolejny tryplet.

3

Trzeba obecnie kupować młodych jak się zaniedbało szkolenie. Szkoda bo nasze sukcesy to wychowankowie. Bez nich stajemy się drugim realem.

0

To już wiem czemu taki wkurzony chodzi;-)

0

Mecz się skończył nie ma się co spisać:-)

1

Bo światem żądza pieniądze. Real jest mega medialny i musi jak najdłużej grać w Lidze Mistrzów.

8

Wczoraj przegraliśmy przygotowaniem fizycznym. Rakitic wyglądał 2 razy gorzej po 60 min gry niż Koke po 90 min.

0

Tak jest piłka. Atletico zasłużyło na wygraną. Gratulację dla Simeone że w końcu wygrał z Barcą.

1

Zdaje sobie sprawę że Atletico na ten moment jest faworytem a my jesteśmy pod kreska jeżeli chodzi o formę. Będzie bardzo ciężko awansować.

1

Więcej niż klub to jest hasło marketingowe. Piłka rządzi kasa. Koniec i kropka.

27

5,5 dla napastnika który w ćwierćfinale Ligi Mistrzów strzela 2 bramki...

0

Już wiem dlaczego Pep nie chce Fernando;-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?