3

A tak dobrze się zapowiadał. Pamiętam jak nie przetrwał pierwszego okresu przygotowawczego z LE. Za słaby w obronie i do tego odporny na przyswajanie wiedzy.

2

Jak Dybala chce kiedyś grać na podobnym poziomie co Messi to nie może mu przeszkadzać presją na poziomie reprezentacji Paragwaju.

8

Zawodnik rozwija się grając a nie siedząc na ławce. Zwłaszcza w tak młodym wieku i na poziomie reprezentacji.

0

Coś czuję że czeka nas półtora z rozrywki czyli Polska - Armenia:-)

2

Piłka się rozwija i każdy chce ją oglądać. Od Azji po Amerykę. Tylko się cieszyć. Będzie więcej kasy na transfery:-)

0

Jestem w szoku.

3

Wniosek wyciągam z tego że nazywasz trenra Hiszpanii bez jaj dlatego że w takim kraju z taką historia nie nazwał czegoś po imieniu. Mało kto piastujac takie stanowisko zdecydowały się na tak radykalna wypowiedź. Uważam natomiast ze postąpił bardzo inteligentnie. Jakby powiedziałby tak jak zaproponowałes to rozpocząłby polemikę na następne 2-3 miesiące. Totalnie bez sensu.

3

Niestety nie rozumiesz sytuacji w Hiszpanii. Ten kraj był zawsze podzielony. Wynika to z historii. Wypowiedzi tak radykalne nie są zbyt dobrze przyjmowane a naciski z Madrytu były, są i będą dopóki np. Katalonia nie wyjdzie z pod flagi Hiszpanii co może zresztą się wydarzyć na przestrzeni kilku następnych lat.

22

Ten koleś za dużo gada.

0

I teraz Neymar będzie musiał od 40 baniek podatek zapłacić i karę. Jak się nie chciało Santosowi płacić to się w Hiszpanii zapłaci.

0

Powtarza się sytuacja jak z Arda. Teraz wszyscy będą krytykować a na koniec sezonu chwalić za bramki w finale Ligi Mistrzów:-)

0

Podobna sytuacja jaka doświadczył Iniesta. Też przegrywał rywalizację z Deco ale zacisnąć zęby i w końcu przebił się do pierwszej 11.

0

Luis widzę że znowu ciśnienia nie wytrzymuje. Zaraz znowu coś odpali. Po prostu tykajaca bomba.

0

Szacunek za dzisiejszy mecz dla Abelardo oraz piłkarzy Sporting.

0

A wszyscy płaczą że nie ma wychowanków z La Masia.

0

Liga długa i jeszcze sporo punktów do zdobycia i do stracenia. Możliwe że ten punkt da nam mistrzostwo.

0

Nikt już tego nie pamięta ale to samo zrobił Wenger z Arsenalem. Teraz na nim wieszaja psy że nie potrafi nic wygrać poważnego. Odnośnie Simeone to lepszy na ten moment wydaje się tylko Pep który gdzie pójdzie to jego zespół gra magię.

0

Super asysta Bartry. Szkoda chłopaka że odszedł z FcB.

0

Franco ich nie dojechał więc taka UEFA może naskoczyc i ten regulamin sobie w dupe wsadzić.

0

Faktycznie nie miał najlepszego dnia. Bramkę zawinił. Również parę razy zrobił akcje dla United ale jedno trzeba przyznać. Chłop ma jaja. Na Old Trafford w derbach podczas swojego debiutu i po takim błędzie był konsekwentny i wywiązał się z założeń taktycznych nakreslonych przez Pepa. Będą z niego ludzie;-)

11

Dobrze gada. W sporcie zawsze trzeba być przygotowanym na zwycięstwo. Dzisiaj zagrali dobry mecz i zasłużenie wygrali.

0

Bardzo fajna sytuacja ze każda gazeta i każdy kibic ma spory wybór jak chce się pobawić w przewidzenie tego co wymyśli LE.

0

Typowa opozycja. Wszystko źle. Niestety mamy najlepsza drużynę w historii. O też sporo wychowanków. Nie zawsze bedz epoka Xaviego, Messiego czy Iniesty.

0

Grubo w dobie autokorekty;-)

0

Zapomniałem o Alvesie. Faktycznie miał poukładane w głowie dlatego był najlepszym prawym obrońca na świecie;-)

2

Chyba najmadrzejszy Brazylijczyk w dziejach piłki nożnej;-)

2

To nie hipokryzja tylko brak obiektywizmu. Wiadomo że gazety z Madrytu będą za Realem oraz Atletico a gazety z Katalolonii za FCB. Jest to dość logiczne:-)

0

Nie ma sensu ryzykować zdrowia Iniesty. Niech jeszcze trochę odpocznie;-)

24

Akurat nazwa Camp Nou pasuje do nowego stadionu:-)

1

Jego kariera skończyła się jak odszedł z Barcy do Milanu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?