0

Jak przedłuży kontrakt z Barca stanie się niekwestionowaną Legenda Barcelony. Jego statystyki jeszcze długo nie będą pobite.

0

Byłby jednym z najlepszych stoperów dla Barcy żeby nie kontuzje. Dobry w powietrzu, szybki i do tego z bardzo dobra technika. Niestety...

0

Najgorszy jest Bayern. Nie jest dobrze na tym etapie grać z tak mocnym przeciwnikiem. Lepiej zagrać że słabym aby móc szykować optymalna forme na maj.

2

Według mnie naklepszy to Umtiti. Chłopak mi imponuje. W pierwszy sezonie tak grać i to jeszcze na tak trudnej pozycji jak stoper w Barcelonie.

0

Gra się tak jak przeciwnik pozwala. W losowaniu trafimy oczywiście na Bayern.

8

Szkoda ze to juz końcówka złotej ery Barcy. Mieliśmy przyjemność oglądać najlepsza Barce w historii. Xavi, Puyol, Iniesta czy Messi.

0

My też ostatnio nie mamy zbyt dobrej passy. 3 remisy i jedno zwycięstwo w 4 meczach to jak na Barce głęboki kryzys;-)

1

MD może trafić że składem:-)

8

Dostaje kartki za protesty lub chce się odegrać i głupio fauluje co nie daje wyboru sędziemu który nie chcąc zaostrza gry musi takie zachowanie karać. Jeżeli chce kiedyś być najlepszy musi trochę nad psycha popracować.

3

I będzie kolejny mecz pełny emocji. Zwłaszcza że gramy u siebie;-)

0

Patrząc na zmiany z Realem pomijając Inieste to mu się nie dziwię;-)

2

Mógł w sobotę zamknąć mecz strzelając na 2:0...

0

Próbki strojów wyglądają o wiele lepiej niż przedstawione na grafice w artykule. Będzie trzeba kupić aby wspomóc klub.

2

Jeżeli zaczniemy wygrywać to przegonimy Real. Należy tylko skupić się na sobie i co mecz zbierać 3 punkty.

2

Piach będzie jak Iniesta skończy karierę.

0

Dzisiaj Liverpool udowodnił że można gorzej zagrać końcówkę niż Barca;-)

0

Przesadziłes z tymi 95%. Jak ktoś przez 90 minut nie drze ryja to nie znaczy że jest piknikiem.

0

Dzisiaj było widać różnice Gomez-Rakitic to nie to samo co Xavi-Iniesta. Niestety. Jeszcze wchodzi Turan który zamiast uspokoić robi głupi faul gdzie było zero zagrożenia. Dzisiaj było tyle stałych fragmentów że w końcu musieli coś strzelić.

0

Wszystko przed nim i do zrealizowania tylko musi zacząć grać o 2 razy lepiej.

7

Będzie wielki mecze i wielkie zwycięstwo. Czuję to w kościach:-)

0

Na Anoeta nie wygraliśmy już 6 lat. W tym czasie zdobyliśmy 4 razy mistrzostwo Hiszpanii. Po co ta panika?

0

Trafi z Realem. I to 2 razy:-)

1

Wyglądało to o wiele lepiej. Mogliśmy wtedy zostać mistrzami. Mieliśmy 1:0 u siebie z Atletico i kontuzje Ardy który był ich liderem w ofensywie. Jak nam bramkę strzelili z różnego to ich cisnelismy aż do samego końca. Wczoraj to była jakaś katastrofa.

23

Problem nie w tych 6 punktach tylko w grze jaka Barca zaprezentowała w niedzielę. Wczoraj graliśmy tylko akcjami indywidualnymi. Zespołu nie było co strasznie martwi. Najgorszy mecz jaki widziałem od 3 lat Barcy. A widziałem wszystkie.

0

Trzeba wygrać 2 razy z realem i jesteśmy liderem. Liga nie jest przegrana.

0

Nie za dużo ćpunów wychodzi. Dopalacze i inne rzeczy dzieciakom mózg wypalają...

0

Jednak dobrze że te gimnazjum likwidują...

2

Z Isco mają ten sam problem co z Ozilem. Obaj to zagorzali kibice FcB. Prędzej czy później Isco będzie naszym zawodnikiem.

0

Ile Neymar kosztował? 29 milionów? Reszta to wynagrodzenie dla piłkarza i zakup pierwszeństwa w zakupie piłkarzy Santos. DIS chcieli wydawać bo miała udział od kwoty transferu. Ot cała prawda:-)

0

No właśnie nie koniecznie. Osobiście trzymam dietę i mam około 6% tłuszczu. Również uprawiam wyczynowo sport wytrzymałościowe. Przykład. Aspartan . Jest szkodliwy czy nie? Jest rakotworczy ale ludzki organizm go nie wchłania tylko w całości wydała. Pełno go w izotonikach który jest pity przez każdego prawie sportowca. Czy słodziki są szkodliwe? Twoja odpowiedź ze po składzie można to zdefiniować tylko uświadamia mnie w fakcie że nie masz pojęcia o czym piszesz:-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?