0

Messi z Afryki... Co oni jeszcze wymyśla?

0

O czymś trzeba pisać a to się sprzedaje...

0

Pojawia się pytanie jak by w takiej Nicei grał D.Suarez czy Rafinha? Nie wydaje mi się aby miał szansę na grę w Barcy.

3

Wielki bramkarz!

0

Pedro pozamiatał:-)

0

Może koleś będzie grał w środku obrony. Jest młody i może się jeszcze ogarnąć. Zobaczymy. Jak wydają na niego tyle kasy to coś w tym musi być. Jeżeli oczywiście to prawda:-)

2

A podobno u nas idą po bandzie?

9

Messiego interesuje projekt sportowy. Pewnie chce wiedzieć kto będzie trenerem i kto przyjdzie. Kasę wiadomo że będzie mieć największą bo jest najlepszy:-)

0

Nie ma się co podniecać. Takich sytuacji w meczu jest mnóstwo. Pewnie z jednej i drugiej strony. Ale wniosek jest taki że biały dał się przyłapac co nie świadczy o jego inteligencji.

0

Gra defensywa Paragwaju nie powala lekko ujmując temat;-)

0

Cała sprawa strasznie śmierdzi. Nie daje się zawieszenia na 4 mecze że ktoś nie wytrzymał ciśnienia i kogoś obraził. Komuś mocno zależy aby Argentyny nir było w Mistrzostwach Świata.

1

Na pewno lepsza opcja niż Veratti.

17

Statystyki to jedna strona medalu. Niestety jest jeszcze gra która wygląda jeszcze gorzej niż statystyki:-) Brak woli walki i zamulenie na boisku przekraslaja tego chłopaka w wielkim klubie.

0

To jest właśnie mega profesjonalne aby zaplanować odpoczynek i wypocząć psychicznie. To nie są maszyny a rege jest bardzo ważne.

1

A Tobie nigdy nie przydarzyło się wziąć urlopu na rządanie? Po meczu z PSG zasłużył aby urodziny siostry spędzić w Barcelonie.

0

Koleś ma problem psychiczny. Może Messi nie zagrał najlepszego meczu z PSG ale piłka do Suareza przy karnym palce lizać;-)

8

Messi nie jest królem tylko Bogiem który zszedł na ziemię aby pograć w piłkę:-)

0

Tak na szybko to wydaje się że zagramy 3 ustawieniem.

22

Bardzo dobra decyzja. Nowy trener, nowe spojrzenie na zespół i pewnie nowi zawodnicy pasujący do koncepcji. W lato będzie można kogoś kupić porządnego.

12

18 baniek:-) Pewnie. Koleś pójdzie po sezonie za 40-50. Teraz 20 milionów kosztują zawodnicy którzy ledwo piłkę kopna a on jest liderem drużyny która gra na bardzo wysokim poziomie w Bundeslidze. Do tego jego zespół ma kasy jak lodu więc nie chcę nikogo sprzedawać a wręcz jeszcze się wzmocnić.

0

W końcu coś się dzieje. LE pokazuję że ma jaja. To może być przełom tego sezonu.

0

To co w LE mi się nie podobało a innych wręcz podniecalo to stosunek do dziennikarzy. To jego praca a rozmowa z dziennikarzami i szacunek do nich w wypowiedziach to również do nas. Dzięki nim kibice mają kontakt i mogą się dowiedzieć coś o zespole. Jestem ciekawy czy tym razem też był taki niegrzeczny?

4

Nawet na nic nie liczyłem. Już piach zagraliśmy z Atletico. Jak napisałem że gramy słabo to każdy mnie zjechał że jak to przecież wygraliśmy dwumecz z Atletico jedną z najlepszych drużyn na świecie. Tylko w tym problem że Atletico gra w tym sezonie przeciętnie. Koniec pewnej ery. LE się pogubił. Chce obronić transfer Gomeza za wszelką cenę a koleś nie umie piłki kopnąć.

0

W tej Hiszpanii co roku ten sam problem. Jak z sędziemi. Czy oni się nie uczą na błędach?

2

Nie wydaje mi się aby to była prawda:-)

1

Jaki gruz. Jakby było Atletico z 2015/16 to byśmy dzisiaj przegrali z 4:1.

0

Po prostu kosmos. Statystyki dla niektórych nie realne przez cała karierę, a on robi to z jedną najtrudniejszych zespołów jeżeli chodzi o defensywe.

1

Może być ustawienie z 3 obrońcami.

0

Sympatyk Franco? Jak tak napisali to grubo. Chyba że ktoś popłynąć z tłumaczeniem.

0

Liczę, że Rafinha zagra na pozycji Iniesty i w końcu odpali. Końcówkę z Atletico miał bardzo dobra. Super panowanie nad piłka i bardzo dobry drybling.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?