gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi z Afryki... Co oni jeszcze wymyśla?
0
O czymś trzeba pisać a to się sprzedaje...
0
Pojawia się pytanie jak by w takiej Nicei grał D.Suarez czy Rafinha? Nie wydaje mi się aby miał szansę na grę w Barcy.
3
Wielki bramkarz!
0
Pedro pozamiatał:-)
0
Może koleś będzie grał w środku obrony. Jest młody i może się jeszcze ogarnąć. Zobaczymy. Jak wydają na niego tyle kasy to coś w tym musi być. Jeżeli oczywiście to prawda:-)
2
A podobno u nas idą po bandzie?
9
Messiego interesuje projekt sportowy. Pewnie chce wiedzieć kto będzie trenerem i kto przyjdzie. Kasę wiadomo że będzie mieć największą bo jest najlepszy:-)
0
Nie ma się co podniecać. Takich sytuacji w meczu jest mnóstwo. Pewnie z jednej i drugiej strony. Ale wniosek jest taki że biały dał się przyłapac co nie świadczy o jego inteligencji.
0
Gra defensywa Paragwaju nie powala lekko ujmując temat;-)
0
Cała sprawa strasznie śmierdzi. Nie daje się zawieszenia na 4 mecze że ktoś nie wytrzymał ciśnienia i kogoś obraził. Komuś mocno zależy aby Argentyny nir było w Mistrzostwach Świata.
1
Na pewno lepsza opcja niż Veratti.
17
Statystyki to jedna strona medalu. Niestety jest jeszcze gra która wygląda jeszcze gorzej niż statystyki:-) Brak woli walki i zamulenie na boisku przekraslaja tego chłopaka w wielkim klubie.
0
To jest właśnie mega profesjonalne aby zaplanować odpoczynek i wypocząć psychicznie. To nie są maszyny a rege jest bardzo ważne.
1
A Tobie nigdy nie przydarzyło się wziąć urlopu na rządanie? Po meczu z PSG zasłużył aby urodziny siostry spędzić w Barcelonie.
0
Koleś ma problem psychiczny. Może Messi nie zagrał najlepszego meczu z PSG ale piłka do Suareza przy karnym palce lizać;-)
8
Messi nie jest królem tylko Bogiem który zszedł na ziemię aby pograć w piłkę:-)
0
Tak na szybko to wydaje się że zagramy 3 ustawieniem.
22
Bardzo dobra decyzja. Nowy trener, nowe spojrzenie na zespół i pewnie nowi zawodnicy pasujący do koncepcji. W lato będzie można kogoś kupić porządnego.
12
18 baniek:-) Pewnie. Koleś pójdzie po sezonie za 40-50. Teraz 20 milionów kosztują zawodnicy którzy ledwo piłkę kopna a on jest liderem drużyny która gra na bardzo wysokim poziomie w Bundeslidze. Do tego jego zespół ma kasy jak lodu więc nie chcę nikogo sprzedawać a wręcz jeszcze się wzmocnić.
0
W końcu coś się dzieje. LE pokazuję że ma jaja. To może być przełom tego sezonu.
0
To co w LE mi się nie podobało a innych wręcz podniecalo to stosunek do dziennikarzy. To jego praca a rozmowa z dziennikarzami i szacunek do nich w wypowiedziach to również do nas. Dzięki nim kibice mają kontakt i mogą się dowiedzieć coś o zespole. Jestem ciekawy czy tym razem też był taki niegrzeczny?
4
Nawet na nic nie liczyłem. Już piach zagraliśmy z Atletico. Jak napisałem że gramy słabo to każdy mnie zjechał że jak to przecież wygraliśmy dwumecz z Atletico jedną z najlepszych drużyn na świecie. Tylko w tym problem że Atletico gra w tym sezonie przeciętnie. Koniec pewnej ery. LE się pogubił. Chce obronić transfer Gomeza za wszelką cenę a koleś nie umie piłki kopnąć.
0
W tej Hiszpanii co roku ten sam problem. Jak z sędziemi. Czy oni się nie uczą na błędach?
2
Nie wydaje mi się aby to była prawda:-)
1
Jaki gruz. Jakby było Atletico z 2015/16 to byśmy dzisiaj przegrali z 4:1.
0
Po prostu kosmos. Statystyki dla niektórych nie realne przez cała karierę, a on robi to z jedną najtrudniejszych zespołów jeżeli chodzi o defensywe.
1
Może być ustawienie z 3 obrońcami.
0
Sympatyk Franco? Jak tak napisali to grubo. Chyba że ktoś popłynąć z tłumaczeniem.
0
Liczę, że Rafinha zagra na pozycji Iniesty i w końcu odpali. Końcówkę z Atletico miał bardzo dobra. Super panowanie nad piłka i bardzo dobry drybling.