0

Podziękowania dla Zidane za taktykę antyMessi:)

4

Messi to Barcelona. Barcelona to Messi.

0

Tylko Wenger jest wstanie robić takie rzeczy:)

26

Trochę z dupy rozmowa. Zawodnik ma klauzulę wykupu i żeby ją uruchomić trzeba porozmawiać z graczem. Jak mają się dwie strony dogadać telepatycznie? Barca też mogła złożyć wniosek na PSG że rozmawiała z Neymarem jak miał ważny kontrakt.

1

Jak chce odejść to niech wykupuje klauzulę. Ma ważny kontrakt i niech się weźmie do pracy!

1

Dziwne rzeczy. Chiński klub chce zapłacić 6 baniek za jednego z lepszych stoperow na świecie:) Ciekawe ile kasy pójdzie bokiem?

1

Fakt. Ivan zagrał zawody sezonu:)

1

Lepiej w niego z 30 baniek niż w Coutinho 150

2

Ściągać zawodnika który szczerze ostatnio gra tak sobie za 150 baniek mając D. Suareza oraz na horyzoncie Alenie. Gruby temat. Ktoś już chyba wydal kasę z prowizji i mu teraz brakuje na koncie.

1

Uważasz że nie jest tyle warty?

0

Bramkarz to gra w ataku:)

2

Patrząc ci teraz dzieje się na rynku to tylko 160 baniek. Myślę że spokojnie się zwróci:)

0

Niech w końcu ten Liverpool sprzeda nam Coutinho i za te pieniądze kupi jakiegoś bramkarza:)

1

Mamy takiego fajnego piłkarza jak Carlos Alena. Po co wydawać kasę na Ozil? Może postawić na wychowanka. W okienku zimowym powinniśmy skupić się na sprzedaży piłkarzy.

2

To jednak nie ma podpisu pod kontraktem? :)

0

Robią lige ciekawsza. Nasza wygrana na Mestalla daje nam coraz większą przewagę a tu się liczy aby liga była konkurencyjna ponieważ ludzie chcą oglądać rywalizację.

21

Poszedłby do Arsenalu i zrobił tam porządek.

0

Pozycja Messiego. Gra bardzo podobnie tylko 2 poziomy niżej. Dybala nie może się przebić w Argentynie a co taki Fekir. Gracz bardzo dobry i z dużym potencjałem ale obawiam że może się zmarnować w Barcy:(

0

Z tym defensywy pomocnikiem to lekka przesada:) Lepiej Ozil za 10-15 baniek niż kolejny Brazylijczyk za 150!

6

Do tej pory boli mnie jak potraktowali Pepa jak odchodził jako piłkarz. Już przy Xavi zachowali się lepiej. Teraz z Iniesta jest ok. Z Messim powinno być jeszcze lepiej. Oni plus jeszcze Tarzan to Barca. Wychowani od dziecka. To oni tworzą ten klub.

2

Vermalen jeżeli nie złapie kontuzji może dostać minuty. To jest bardzo dobry stoper tylko że szklanka:(

0

Nie dziwia mnie taki informacje. Borussia to jeden wielki szpital. Dembele musi się wzmocnić i popracować na mięśniami aby kontuzje się nie powtarzalny a to wymaga czasu.

42

Może powinien najpierw kontrakt podpisać!

2

Niech przyjdzie zima. Jeżeli jest taka opcja niech się ogra w Barcy B. Pozna miasto, język, obyczaje. Będzie gotowy w czerwcu 2018 aby walczyć o miejsce w składzie.

2

Wynik nie jest najważniejszy. I tak czas gra na naszą korzyść. Pod koniec sezonu będziemy orac wszystkich w tej lidze. Trzymać się tej strategii rozwoju a punkty przyjdą na bank.

0

Przykład o interpretacji mieliśmy w sobote:)

0

Będą to 2 mega ciężkie kolejki. Będzie się działo.

3

Dwa karne ewidentne. Tak się nie trzyma rąk jak ktoś strzela ponieważ można dostac piłka.

0

Może dla mnie nie strzelić nic do końca sezonu ale chciałbym aby Barca z nim w składzie wygrała Ligę Mistrzów, La Ligę oraz Puchar króla.

4

Gramy nie najlepiej ale wygrywamy. To zawsze lepiej niż grać słabo i przegrywać jak real:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?