gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podziękowania dla Zidane za taktykę antyMessi:)
4
Messi to Barcelona. Barcelona to Messi.
0
Tylko Wenger jest wstanie robić takie rzeczy:)
26
Trochę z dupy rozmowa. Zawodnik ma klauzulę wykupu i żeby ją uruchomić trzeba porozmawiać z graczem. Jak mają się dwie strony dogadać telepatycznie? Barca też mogła złożyć wniosek na PSG że rozmawiała z Neymarem jak miał ważny kontrakt.
1
Jak chce odejść to niech wykupuje klauzulę. Ma ważny kontrakt i niech się weźmie do pracy!
1
Dziwne rzeczy. Chiński klub chce zapłacić 6 baniek za jednego z lepszych stoperow na świecie:) Ciekawe ile kasy pójdzie bokiem?
1
Fakt. Ivan zagrał zawody sezonu:)
1
Lepiej w niego z 30 baniek niż w Coutinho 150
2
Ściągać zawodnika który szczerze ostatnio gra tak sobie za 150 baniek mając D. Suareza oraz na horyzoncie Alenie. Gruby temat. Ktoś już chyba wydal kasę z prowizji i mu teraz brakuje na koncie.
1
Uważasz że nie jest tyle warty?
0
Bramkarz to gra w ataku:)
2
Patrząc ci teraz dzieje się na rynku to tylko 160 baniek. Myślę że spokojnie się zwróci:)
0
Niech w końcu ten Liverpool sprzeda nam Coutinho i za te pieniądze kupi jakiegoś bramkarza:)
1
Mamy takiego fajnego piłkarza jak Carlos Alena. Po co wydawać kasę na Ozil? Może postawić na wychowanka. W okienku zimowym powinniśmy skupić się na sprzedaży piłkarzy.
2
To jednak nie ma podpisu pod kontraktem? :)
0
Robią lige ciekawsza. Nasza wygrana na Mestalla daje nam coraz większą przewagę a tu się liczy aby liga była konkurencyjna ponieważ ludzie chcą oglądać rywalizację.
21
Poszedłby do Arsenalu i zrobił tam porządek.
0
Pozycja Messiego. Gra bardzo podobnie tylko 2 poziomy niżej. Dybala nie może się przebić w Argentynie a co taki Fekir. Gracz bardzo dobry i z dużym potencjałem ale obawiam że może się zmarnować w Barcy:(
0
Z tym defensywy pomocnikiem to lekka przesada:) Lepiej Ozil za 10-15 baniek niż kolejny Brazylijczyk za 150!
6
Do tej pory boli mnie jak potraktowali Pepa jak odchodził jako piłkarz. Już przy Xavi zachowali się lepiej. Teraz z Iniesta jest ok. Z Messim powinno być jeszcze lepiej. Oni plus jeszcze Tarzan to Barca. Wychowani od dziecka. To oni tworzą ten klub.
2
Vermalen jeżeli nie złapie kontuzji może dostać minuty. To jest bardzo dobry stoper tylko że szklanka:(
0
Nie dziwia mnie taki informacje. Borussia to jeden wielki szpital. Dembele musi się wzmocnić i popracować na mięśniami aby kontuzje się nie powtarzalny a to wymaga czasu.
42
Może powinien najpierw kontrakt podpisać!
2
Niech przyjdzie zima. Jeżeli jest taka opcja niech się ogra w Barcy B. Pozna miasto, język, obyczaje. Będzie gotowy w czerwcu 2018 aby walczyć o miejsce w składzie.
2
Wynik nie jest najważniejszy. I tak czas gra na naszą korzyść. Pod koniec sezonu będziemy orac wszystkich w tej lidze. Trzymać się tej strategii rozwoju a punkty przyjdą na bank.
0
Przykład o interpretacji mieliśmy w sobote:)
0
Będą to 2 mega ciężkie kolejki. Będzie się działo.
3
Dwa karne ewidentne. Tak się nie trzyma rąk jak ktoś strzela ponieważ można dostac piłka.
0
Może dla mnie nie strzelić nic do końca sezonu ale chciałbym aby Barca z nim w składzie wygrała Ligę Mistrzów, La Ligę oraz Puchar króla.
4
Gramy nie najlepiej ale wygrywamy. To zawsze lepiej niż grać słabo i przegrywać jak real:)