gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Praktycznie zgodzę się z Tobą tylko nie ma miękkiej gry zwłaszcza w takim klubie jak FCB. Tutaj nikt nikomu nie da szansy żeby dać szansę. Trzeba zacisnąć zęby i pokazać że umie się grać w piłkę. Wrócił po kontuzji ale tak naprawdę nikogo to nie obchodzi. Niech pokaże w Barcy B różnice. Od tego trzeba zacząć.
1
Najpierw niech zrobi dobra robotę i różnice w Barca B. Później może myśleć o rywalizacji z takimi zawodnikami jak Coutinho.
1
PSV może być czarnym koniem LM. Grają bardzo przyzwoitą piłkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Może przeczytaj artykuł tam jest wszystko napisane. Jaki % z transferu ma dostac Cury:)
0
Rozmowa jest o prawie hiszpańskim i o tym że nie było transferu. Nic nie pisałem o umowie między FCB, a Cury:) FCB tylko potwierdziła to o czym pisze w oficjalnym komunikacie i nie ma zamiaru płacić Cury ani centa.. Może musisz przestać studiować polski słownik i zacząć czytać ze zrozumieniem:)
3
Wygląda że będzie ciekawy mecz:)
0
Tu nie trzeba znać treści umowy tylko prawo hiszpańskie ponieważ ono reguluje wykup swojego kontraktu. Nie wiem tylko co do tego wszystkiego ma polski słownik:) :) :)
0
Klub wydał oficjalne oświadczenie że nie było transferu. Osobiście nie zwracał bym uwagi co jest napisane w słowniku tylko na podstawę prawną:)
0
Tutaj akurat szczegóły nie mają znaczenia. Każdy kontrakt z prawem hiszpańskim musi mieć opcję wykupu z której Neymar skorzystał. Nie zaszła tutaj opcja kupna i sprzedaży.
0
Nie wiem co było bardziej zaskakujące. Odsunięcie przez Pepa Deco i Ronaldinho czy pierwszy skład dla Sergio? Wtedy przyznam że po pierwszej kolejce myślałem że to długo nie potrwa. Całe szczęście nie miałem racji:)
1
Najbardziej niedoceniany gracz Barcy ostatnich lat.
1
Tak naprawdę każda z wymienionych drużyn jest faworytem. Ciężko powiedzieć jak to się wszystko ułoży pod koniec sezonu.
0
Przecież nie bylo transferu. Neymar wykupił swój kontrakt a później podpisał nowy z PSG. Gdzie tutaj jest transakcja kupna-sprzedaży?
1
Też tak oceniam. Jak to mówi klasyka. Kasa misiu, kasa:)
9
Chyba Argentyna ma większe problemy niż kto ma grać z 10.
20
Wart 150 baniek. Realne wzmocnienie środkowej lini który może wskoczyć do 11 na bardzo długi okres. Obecnie nie do wyjęcia zwłaszcza że jak gra w reprezentacji to nadgarstek ma obowiązany w barwy Atletico co świadczy o dużej lojalności.
2
Raiola zawsze będzie pracował nad transferem bo od każdego ma prowizję i to nie mało:)
0
Też mam taką nadzieję że stanie na czele La Masia:)
11
Jak Pep przychodził i podziękował Deco oraz Ronaldinho to też się każdy pukał w czoło. Jeszcze chciał dorzucić Eto i w sumie po roku mu się udało. Jak się to wszytko skończyło to chyba każdy pamięta. LE nie chce po prostu pracować z człowiekiem do którego nie ma zaufania. Gra w piłkę to nie tylko boisko ale też kwestie budowy drużyny, atmosfery itp.
3
Kupują karnet aby nie chodzić na mecze. Niech się cieszą że mają wogole system który zwraca im część kasy jak nie mogą się zjawić na imprezie. Zawsze mogą zrezygnować z karnetu. Kolejka oczekujących z tego co wiem jest dość spora.
0
Kto w tym roku w Polsce bedzie pokazywać lige francuzka?
1
Tu i tam będzie przyspawany lawki :)
14
Widać że ma porządek w głowie a to dużo jak na gracza z Brazylii :)
0
Same dobre informacje ostatnio. Niech ktoś jeszcze kupi Paco za 30 baniek i będzie git:)
22
Tak to powinno wyglądać! Coraz więcej dobrych decyzji w FCB. Oby tak dalej:)
0
Za 2 lata 60 baniek na nikim już wrażenia nie zrobi:)
0
Wiem że nikt nie chce kupić Gomes ale znowu te wypożyczenia...
3
14 w Barcy jest magiczna. Szkoda że zrezygnował.