gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagłosowałem "znakomicie".
Trzeba przy ocenie brać pod uwagę w jakiej dupie byliśmy jeszcze poł roku temu.
Wisienką na torcie byłaby sprzedaż Pijanica i wejście w to miejsce Pablo Torre oraz obniżenie przynajmniej o 50% kontraktów Piqué i Alba (niestety to są pozostałości po tym jak klubem rządzili piłkarze).
Przedłużenie kontraktu Gaviego uznaje za pewne.
0
Pjanic zrobi mu miejsce i będzie git.
0
@johny11 no alba gra w obronie nie w ataku. Chłop nie potrafi się wrócić po stracie piłki i nie pilnuję swojej pozycji. Nie pojedzie na MŚ ani nie będzie grał w pierwszym składzie Barcy ponieważ jest słaby. Masz argument dlaczego go warto wymienić.
2
@johny11 zdecydowanie nie masz po co tu wchodzić jak uważasz że Barca przez ostatnie 2 lata grała super piłkę w obronie.
1
@johny11 może naucz się pisać po polsku. nie wiadomo o co ci chodzi
1
@jasiu20 benzema dozna kontuzji i też realowi wyjdzie bokiem. Nie stać nas aby utrzymywać w kadrze 7 napastników który każdy zarabia dużo pieniędzy.
1
@Szogi pewnie ma duży kontrakt. Taki nasz Martin który też umie grać w piłkę i nikt go nie chce nawet za darmo.
1
@jasiu20 tutaj nie chodzi o umiejętności gry w piłkę tylko o kasę i o tym że Alba nie daję rady na lewej obronie tak już kilku dobrych lat.
0
Okienko trwa do 1 września do godziny 23:59? Czy do 31 sierpnia do godziny 23:59?
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@RichardWinters przeczytaj Damodaran "Ryzyko strategiczne" bo nie będę ci całej książki tu tłumaczył. Ryzyko zawsze będzie większe przy większej kwocie bazowej ponieważ sprawa w sądzie to zdarzenie losowe gdzie można przegrać lub wygrać więc szansa będzie 50% na 50%. Twój mózg nie pojmuję że "ryzyko przegrania" to nie szansa na przegranie. To są podstawowe pojęcia statystyki. Co wy się tam w tych szkołach dzieciaczki uczycie?
0
@RichardWinters Kwota bazowa zawsze będzie maiła znaczenia przy podejmowaniu ryzyka. Od kwoty bazowej są koszty sadowe. Prowizję dla prawników. Jak i kwoty odszkodowań. Jak nie widzisz różnicy 10% z 20 baniek a 10% z 2 baniek to ja tu raczej nie pomogę:)
0
@JimMorrisonFCB Nie będę niczego zmieniać. znajdź mi prawnika który ci powiem że wygra sprawę w 100%. żyjesz w jakiejś utopi. Taki kontrak nawet na 300 stron ma bardzo dużo luk prawnych i wszytsko zależy w dużym stopniu od interpretacji. Zobacz sobie proces odnośnie transferu Neymar już piąty rok się ciągnie i pewnie jeszcze z 10 lat. Idź do sądu zaobacz jak wyglądają sprawy. Może czegoś się nauczysz w życiu.
0
@JimMorrisonFCB człowieku ty byłeś kiedyś w sądzie? Żadna firma nie ma pewności zwycięstwa. W sądzie nie wygrywa ten kto ma rację tylko ten kto ma lepszych prawników. W jakim ty świecie żyjesz? Jak dostajesz pozew to zawsze bierzesz ryzyko przegrania i wyliczasz maksymalne koszty. Chłopie weź się ogarnij.
0
@JimMorrisonFCB jak nie ma znaczenia? Dla firmy nie ma znaczenia czy starci 20 baniek czy 2 bańki. O czym ty piszesz?
0
@JimMorrisonFCB ale kwota wpływa na ryzyko oraz zysk. Mniejsze kwota mniejszy zysk przy mniejszym ryzyku. Większa kwota większe ryzyko przy większym zysku. Szansę to misiu kolorowy są 50/50 ponieważ to wynika ze statystki.
0
Chłop nie umie grać w defensywie. Tracił łatwo piłki. Jak na Barce dostał bardzo dużo minut aby się wykazać. Niestety nie dał rady do tego stopnia za nikt go nie chce juz w Europie.
0
@JimMorrisonFCB przecież kwota to jeden ze składników warunku kontraktu. Widzę że nie jest dobrze;)
0
@Emerald widać że nie jesteś zbyt inteligenty aby prowadzić rozmowę na poziomie więc bywaj:)
0
@RichardWinters nie rozumiesz prostych zasad tego świata. Jak prowadzisz firmę rozpatrujesz wszystko kwestiami zysku i ryzyka. Ryzyko w kwestii zerwania kontraktu jest ogromne w przypadku Bala ponieważ zarabiał gigantyczne pieniądze. Ryzyko przegrania w sądzie od 20 baniek jest większe niż w przypadku 2 milionów. Dzieciaku jeszcze musisz sporo nauczyć się w życiu aby cokolwiek wiedzieć.
0
@Emerald doskonale wiem o czy pisze w odróżnieniu do ciebie. Kontrakt jest to połączenie umowy o dzieło i umowy o pracę. Idź do szkoły, poczytaj jakieś książki wartościowe a następnie zacznij się publicznie wypowiadać.
0
@Firestone pozew to nie wygrana w sądzie. Trochę się odklejasz. Fakt jest taki że Matheus Fernandes nie ma kontraktu z Barcą ponieważ został rozwiązany jednostronie bez wypłacania odszkodowania. Teraz Matheus Fernandes musi przekonać sędziego że coś mu się z tego kontraktu należy. Byłeś kiedyś w sądzie? W sądzie nie wygrywa ten kto ma rację tylko ten kto ma lepszego prawnika.
0
@Firestone sam sobie zaprzeczyłeś. Czyli można rozwiązać kontrakt jednostronie i nie wypłacić odszkodowania? Matheus Fernandes pozwał klub bo nie dostał kasy.
0
@marcin62 pewnie że może klub podpisać kontrakt na jedno euro np. ze sprzątaczką. W klubie nie tylko pracują piłkarze:) Od kiedy wiadomo jakie płaci się kary jak nie od dzisiaj? Podeślij jakiś link do tych kar. Chętnie się zapoznam z ich wysokością:)
0
@marcin62 jakie to ma znaczenie czy kontrakt jest na miliony euro czy na 1 euro? Jak jest różnica?
0
@Emerald to o co mu chodzi? Jak twierdzisz że dostał kasę i rozwiązano z nim kontrakt? O co ten proces jest jak nie o kasę? Jest w ogóle sens iść do sądu nie o kasę jak koszty procesu są ogromnę.
0
@Firestone to jak nie wiesz to się dowiedz i wróć do rozmowy. Klub zdecydował się wejść na ścieżkę sądową z nieudacznikiem który nie potrafi odpowiednio pracować.
0
@Firestone misiu kolorowy Matheus Fernandes. Nasz piłkarz w poprzednim sezonie. Miał kontrakt. Nie ma kontraktu. Rozwiązanie jednostrone. @Emerald
1
@Firestone kontrakt to umowa o pracę. Wykonujesz odpowiednie zadania i może być rozwiązany. Również jednostronie. Barcelona to nie miejsce dla nieudaczników którzy nie potrafią zrobić prostych rzeczy jak wygrywanie meczy.
2
@Firestone teraz klub proponuję mu rozwiązanie umowy. Nie wykonał swojego zadanie w pracy czyli nie zdobył Ligi Mistrzów i Mistrzostwa Hiszpanii. Słaby pracownik więc trzeba go zwolnić. Nie wiem czego ty nie rozumiesz?