gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wydaję się to bardzo dobre posunięcie Barcy. Gündoğan jest bardzo dobry w kreowaniu sytuacji ale beznadziejny w defensywie. Wynika to ze statystyk. Dani Olmo jest wstanie grać jako drugi pivot a Gündoğan nie. Również jako ofensywny zawonik za Lewandowskim daje o wiele mniej bramek na rozegrne spotkania niż Fermin Lopez. Lopez jest 12 lat młodszy i pewnie zarabia z 10 razy mniej. Do tego dochodzi spotkanie w pólfinale Euro gdzie Olmo zgasił Gündoğan jak peta. Daje to do myślenia.
1
Flick go odbuduję i będziemy mieć dwa najlepsze skrzydła na świecie. Za rok dojdzie Roque i napad na kolejną dekade.
0
Chyba od stycznia już MLS
0
Dzienikarze to jednak debile. Oni myślą że jak do la ligi nie wysłali umowy z opcją wykupu to jej faktycznie nie ma.
5
Mistrzostwo świata! Wydał tylko 25 baniek a skład mamy na finał Ligi Mistrzów.
1
Fermín López z rezerw do pomocy plus miejsce w FFP w styczniu dla Vitor Roque i kadra powinna być skompletowana. Niestety trzba mocno szyć księgowo ale to konsekwencja zarządzania poprzedniego zarządu. Ogólnie kolejne okienka trasferowe na wielki plus patzrąc jakie Barca ma w tym momencie możliwości.
0
@Dario47 w Biedronce na kasie:)
1
Ludzie to juz takie głupoty piszą że się czytać nie chce odnośnie sprzedaży przez Barce zawodników. To tak jakby ktoś zarabiał 10k na rękę i miał gwarancję przez 3 lata pracy. Miał gdzieś iść pracować za 3k na rękę aby pracodawcą który się go pozbywa zarobił na jego odejściu.
1
@Mavcin1980 on nie ma żadnych oczekiwań. Ma kontrakt i chce go wypełnić. To Barca chce go sprzedać więc musi sie poświęcić.
0
@varosso argument z dupy:) W Barcy jest zawsze rywalizacja i nikt nikomu nie da miejsca w składzie za darmo. Jak jest dobry to będzie grał.
0
@xoran na jakiej podstawie twierdzisz że są bonusy do kontraktów i to nie małe?
0
@FCBach liczę przynajmniej na wyjście z grupy Ligi Mistrzów. Już nie mówię o dojściu do półfinału lub finału.
0
To może być opcja na teraz aby nie było komedii na prawej obronie. Za rok będą większe możliwości ekonomiczne i będzie można ściągnąć topowego obronice, a Maffeo będzie rezerwowym.
0
@varosso Lewy musi czuć rywalizację. Alba przez wiele lat był sam na lewej obronie i zaczął dobrze grać jak się pojawił Balde. Jeżeli ktoś w wieku 18 lat nie da jakości w Barcelonie to nie da go tez jak będzie miał 20 lat. W Brazyli jest inny poziom. Napastnicy mają dużo miejsca. 1 mecz Europie jest bardziej wartościowy niż 10 w Brazyli.
7
Jutro jeszcze Dembuś jedzie do Neymara i wszystko się prostuje:)
7
On może być gotowy ale nie wiadomo czy Laporta z rejestracjami jest gotowy.
4
@against_modern_football nie rozumiesz ze ten zarząd nic nie chce mieć wspólnego z takimi ludźmi jak Boixos Nois. I bardzo dobrze. Nie ma co się dogadywać z bandytami. Jak ktoś chce obejrzeć mecz niech kupuje bilet za normalna cenę. Zero zniżek dla idiotów!
0
„wydają się traktować priorytetowo zagraniczną publiczność, okazjonalnych turystów, a nie lokalną społeczność, która czuje kolory”.
Oni czują, że mogą kupić bilet ze zniżką za to, że kochają bardziej klub niż inny. Mogą normalnie kupić bilet za normalną cene i w ten sposób pomóc klubowi w FFP.
0
Chyba to jest kluczowe do odejścia piłkarzy. Kluby z którymi negocjuje Barca czekają tylko aby coś kupić taniej bo nie spełnimy FFP i będziemy musieli sprzedawać aby rejestrować zawodników.
15
Trochę szkoda, że nie przyjdzie teraz ponieważ jeden dzień w Barcelonie to tyle samo co miesiąc w Brazyli. Jeszcze miesiac temu 99% ludzi na tym portalu nie wiedziała kto to jest Fermín López. Dzisiaj każdy zachwycony. Młodzi piłkarze mogą bardzo szybko się rozwijać tylko trzeba im dać odpowiedznie możliwości do tego. Gavi czy Balde to kolejne przykłądy potwierdzające moją teze.
1
Też mogę się z nim pożegnać. Miał 12 miesięcy aby pokazać co umie. Nie pasuję do Barcy.
0
Jest problem z rejestracją zawodników.
15
Retoryka się zmieniła z nie będzie problemu z rejestracją na postaramy się zarejestrować jak najwięcej piłkarzy przed niedziela.
0
Mbappé zdecydowanie najlepszy. Co do reszty wypowiedzi można polemizować.
1
Liczę na to że strzeli dzisiaj kilka bramek i zakończy spekulacje jego odejścia.
26
Atrakcją dla kibiców byłaby rejestracja wszystkich zawodników do LaLigi.
1
Chłopak ma 19 lat w tym wieku rok czasu to bardzo dużo. W Brazyli się już nic nie nauczy. Trzeba go ściągnąć już. Może to być ten sam efekt który mamy z Balde. Jeszcze rok temu klub wysyłał go na wypożyczenie. Teraz media spekulują że może to być najlepszy lewy obrońca na świecie.
1
@luka1995 tak tylko Kounde na prawej obronie
0
Chyba mamy odpowiedź dotyczące zdjęcia do artukułu i podbiegnięcia Ansu do Dembusia po zdobytum golu z Milanem. Chłopaki jadą na tym samy wózku i zarząd jednego i drugiego wypycha nogą z klubu.
8
Nie rozumiem tych wszystkich komentarzy że Barca nie potrafi sprzedawać. Problemem są wysokie pensje zawodników których Barca się chce pozbyć. Jeżeli kogoś sprzedamy za 5 mln i zaoszedzimy 9 mln na pensji za 3 lata to całkowita oszczędność wyniesie 32 mln. Niestety to są problemy pandemi oraz poprzedniego zarządu.