gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Eric Garcia nie ma problemów w pojedynkach. Autor nie potyrafi czytać statystyk. Oczywiście miał 3 pojedynki i nie wygrał żadnego ale to nie znaczy że przegrał 3:) ponieważ miał również 3 clearence. 100% w obronie przyciwko dryblingom i 2 bloki raz podania i raz strzału. Wygrane pojedynki należy czytać wtedy kiedy drużyna broniąca przejmuje piłkę. "Klasyczny" defensywny pomocnik wystraczy że powstrzyma akcję nie musi zawsze odzyskiwać piłki:) Ogólnie Eric bardzo dobrze broni oraz również ma 93,1% cenych podań co daje mu 3 pozycje w drużynie pomijając Torre który zagrał kilka minut i wykonał 3 podania. Również ma 3.33 na 90 min progresywnego podania co jest lepsze niż Bernal - 2,96. Można jeszcze dodać TKL+INT na 90 min to 6.67 przy 5 clearence. Napisze tak że to imponujące ststystyki gry defensywnej. Oczywiście próba jest mała i fajnie jakby pograł z 3-4 mecze przez 90 minut przy takiej skuteczności to byłaby bajka:)
1
Moze czas kupic dane? WhoScored to darmowy portal do statystyk. Jak was nie stac na dobre dane to po ptostu nie ma co powielać dzienikarzy hiszpańskich którzy stawiaja na ilość a nie na jakość.
5
Napewno jest opcja na kolejny sezon. Zobaczymy co Flick zrobi z Fatim bo obecnie to wszyscy piłkarze chodza jakby byli na sterydach.
4
Wychodzi na to że Deco&Laporta to geniusze strategi budowania zadpołu. Nie potrzebowali defensywnego pomocnika, lewego napastnika czy prawego obroncy. Odmłodzili skład. Postawili na Olmo który czuje sie od pierwszego dnia jakby grał tu 10 lat. Prawdziwi kibice wspieraja swoj klub, piłkarzy i prezydenta. Wierza w projekt i kibicuja w kazdym meczu. Niestety wiekszosc ma kij w dupie i mysli ze sie zna na prowadzeniu takiego klubu ktory jest wart pewnie z 10 mld€. Jedno co potrafia napisac to "Laporta do dymisji" opierajac swoja wypowiedz na danych wymyslonych przez dziennikarzy. Boisko was mocno weryfikuje:)
1
Polityka sprowadzania młodych perspektywicznych zawodników jest prowadzona od kilku dobrych lat. Pedri, Araujo, Pau Victor, Gerard Martin czy niedawno sprzedany Faye. Może nawet Pablo Torre odpali. Zobaczymy czy Flick cos z niego wyciśnie.
1
Ewidetnie nie ma zadnej informacji z klubu odnośnie F. De Jonga. Nawet jak trenuje z piłka razem z Gavim to tylko do social mediow trafiaja filmiki Hiszpana. To strasznie irytuje dziennikarzy i wymyślaja różne głupoty. Niestety epoka Xaviego się skończyła i nie wiemy co sie dzieje w szatni FCB.
6
Okienko ogólnie na wielki plus. Jedynym minusem jest utrara kontroli nad Marc Guiu oraz strara 10 mln za Desta ale tutaj niestety zadziałało zdarzenie losowe na nasza niekorzyść. Świetne wyczyszczenie składu z zawodnikow powyżej 30 lat. Również sprzedaż młodych zawodników ktorzy okazali sie za słabi i wygenerowanie zysku operacyjnego. 2 wypożyczenia Valle i Roque do drużyn gdzie beda mogli sie rozwinac oodpowiednio w defensywie jak i ofensywie. No i oczywiście postawienie na Olmo nie na Williamsa kosztem kontraktu Gundogana. Tutaja was wszystkich w niedługim czasie zweryfikuje boisko. Defensywny pomocnik nie jest potrzebny i był wymyślony przez dziennikarzy. Ogolnie Barca ograniczyła wyciek informacji z klubu i ludzie sie mocno irytuja i odbieraja wszystko negatywnie.
0
@BORO_12 dobrą jesteś już nudny. Kończę z tobą jak Barca skończyła z gundogana. Zgaś światło.
0
@BORO_12 kolejne pytanie:)
0
Komentarz usunięty
0
@kuz miłośnik gudogana?
0
@BORO_12 225 dni w serwisie to może przeskoczysz na MC? Chorągiewki na wietrze powiewa
0
Komentarz usunięty
0
@MesQueUnClub96 i jak tu nie trollowac:)
0
@BORO_12 nie rozumiesz ze nie będę odpowiadać na twoje pytania xd
0
@Culer9002 podczas zakładania internetu w UPS. Pójdę w niedzielę do spiwiedzi i będzie git:)
0
@MesQueUnClub96 jak mam nie trollowac ludzi którzy się tasuja do zdjęcia gundogana zamiast cieszyć się gra Bernala czy Casado w pierwszej 11. A jak napiszesz ze ktoś jest debilem - pojęcie naukowe to dostajesz bana:)
0
@BORO_12 piszę ci z 10 razy że nie będę odpowiadał na żadne twoje pyrznia xd
0
Szkoda chłopa bo to wychowanek. Do przodu jest ok ale nie zdał testu do tyłu. Leao i Vinicuis zrobili mu spory kołowrotek w USA.
0
@BORO_12 nie jestem twoja mama aby odpowiadać ci na pytania
0
@BORO_12 nie pytaj mnie co masz robić? Nie obchodzi mnie to
0
@BORO_12 boisz się użyć przeglądarki internetowej?
0
@BORO_12 człowieku nie o to chodzi::) weź internet wpisz słowo transfer i przeczytaj co ono oznacza. Lol
0
@BORO_12 wiem co to znaczy transfer. Jak ty tego nie kumasz to twój problem. Wciśnij zgłoś bo tylko tyle potrafisz. Może ktoś tam się nad tobą zlituje i to ci wytłumaczy:)
0
@BORO_12 ja ci nieczego nie będę tłumaczył ani odpowiadał na twoje pytania. Jak nie rozumiesz co do ciebie się pisze to twój problem.
0
@BORO_12 w różnych językach ale w twoim nie za bardzo ciężko cokolwiek zrozumieć ale nie dziwi mnie to po kimś kto nie jest wstanie pojąć słowa transfer:)
0
@BORO_12 możesz napisać po polsku
6
@Pani_Ka do zamknięcia okienka transferowego
1
Warto postawić na wychowanka. Jak dawać druga szsnse to tylko swoim a nie ludziom po 30 którzy chcą wydoic klub na kasę.
2
No i git. Po spuszczeniu do kibla Gundogana nie warto więcej stawiać na nieudaczników którzy nawet nie potrafią nic wygrać w sezonie.