0

@Wiktor91 dostał trochę lepszego napastnika i został zaorany. Wydaje się że to nie jest poziom wygrania LM. Za 5 mln w limicie wynagrodzeń może być 4 stoperem ale i tak wydaje się że lepiej postawić na wychowanka.

1

Po wczorajszym meczu to tak średnio nawet za darmo.

0

@Herbert zarabiał 3 banki pewnie jest to powyżej średniej więc można założyć że jest wysoki.

0

@BORO_12 z przykrością musze się niestety z tobą zgodzić...

0

Transfery dla dzieci z FCB.com

3

Laporta który zbuduje nowy stadion i zabezpieczy klub na lata odnośnie przychodów i zysków. Najlepszy prezes w tym stuleciu. Dodałbym spuszczenie do kibla kontraktu Gundogana ale to już niedługo będzie oczywista oczywistość

0

@Gall ja jestem kibicem Barcy ty plujesz na klub, prezesa i dyrektora sportowego. Nie masz pojęcia co to kibic i co to znaczy być z klubem. Pisałem odnośnie umowy Nike. Obu strona zależy na kontrakcie i prędzej czy później będzie podpisana To jest umowa na ponad 1 milard € i to jest kwestia negocjacji. Nike chciało wykorzystać okienko transferowe i dobrze ze to Laporta przeczekał. Nich negocjuje tyle ile trzeba. Nie ma znaczenia. Zasada będzie jak wpadną przychody z nowego Camp Nou. Kolejny dobry ruch Laporty który nie sprzedawał aktywów klubu aby wrócić do zasady 1:1. Jak będzie trzeba to z własnej kieszeni da gwarancje bankowe pod zastaw pewnie własnego domu i firmy czyli dorobku własnego życia. To jest człowiek oddany klibowi nie jak ty który mało rozumie życie i nazywa się nieudolnie kibicem;)

0

@Gall prawdziwi kibice nie chcą Nico tylko oczekują że Barca odbuduje Ansu. To jest wychowanek i należy mu się kolejna szansa. Ty chcesz transferu Nico bo chciałbyś sobie jego plakat powiesić i trzymać rękę w spodniach patrząc się na niego. Ludzie którzy decydują kto bedzie prezesem nie chcą transferów tylko wyników na boisku. Oceniają Laporte poprzez grę zespołu. Zespół grą dobrze i to nie tylko od 4 meczy ale było to też widoczne w USA. Zostaniecie zgaszeni w tym sezonie jak pet. My prawdziwi kibice będziemy oglądać wygrane mecze na nowym Camp Nou z fajnymi strojami od Nike. Będziemy obserwować wychowanków którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej a nie jakieś leśne dziadki typu Gudogan.

0

@Gall dalj mu kopa na rozpęd i skulił ogon wchodząc do budy. Tak to określę. I bardzo dobrze nie potrzebny na chłopa który bierze 18 baniak i nie potrafi piłki odebrać. Za to mamy pełno wychowankow w kadrze. Mistrza Europy Olmo który nakrył czapka takiego Gundogana na Mistrzostwach Europy. Niemiec nie miał siły biegać i został zmieniony. Cała prawda;) Boisko dało odpowiedź że decyzję są dobre. Nie graliśmy tak w piłkę od czasu Valverde i to jedt zasługa Deco&Laporta. Ty sobie możesz tylko popisać na takim forum jak FCB.com. Nie ma to kompletnie znaczenia. Twoje zdanie jest nieistotne.

0

@Gall statystyki potwierdzają ze to najgorszy gracz w Barcelonie jeżeli chodzi o pojedynki. Laporta&Deco stwierdzili że to był powód ostatnich porażek i dlatego spuścili do kibla Gundogana. Każdy prezes Barcy będzie politykiem bo jest wybierany w wyborach. Jak chcesz aby ktoś kto sprawuje władze mówił prawdę to chyba z drzewa spadłeś:) Laporte trzeba rozliczać za wyniki klubu a nie z tego co mowi. Obecnie będziemy mieli nowy stadion. Wrócimy pewnie niedługo do zasady 1:1 bo wpadną przychody z nowego stadionuu. Kontrakt z Nike będzie podpisany bo każdej ze stron na tym zależy w perspektywie średnio terminowej. Kadra jest mocna oparta na wychowankach. Jesteśmy liderem w LaLiga i będziemy grać w LM. Mamy swietnego trenera i caly zespół od przygotowania fizycznego Czego chcieć więcej od prezesa takiego klubu jak Barca?

0

@Gall analizuje to co powiedział Deco. Ewidentnie będzie na niego stawiał jako defensywnego pomocnika. Odnośnie Gundogana to nie ma miejsca w Barcelonie dla ludzi którzy przechodzą obok takiego meczu jak PSG.

2

Decyzje podjete. Boisko zweryfikuje. Ciężko teraz oceniać jak 90% informacji o klubie to wymysły dziennikarzy. Napewno zmieniło się podejście do kontuzjowanych piłkarzy ktorzy teraz maja czas aby się wyleczyc w 100% a nie grać z dyskomfortem. Równiez podejscie do przygotowania fizycznego na duży plus. Cieżko zapomnieć mecz z PSG i człapiącego Gundogana jak pomoc przeciwnka wchodziła nam na głowe. Miejmy nadzieje ze Ansu odpali bo grać juz udowodnił że potrafi. Jest zaufanie do De Jonga który u Filcka bedzie grał na 6 i tak to przedstawia Deco.

8

Niedługo Rekin tez odpali tez u Flicka.

1

@pasquda dokładnie z małym korniszonkiem kilka razy pisałem. Łyka jak automat

0

Czas Lewego powoli sie konczy w FCB...

2

@BORO_12 łykasz wszysyko jak mały kaziu to co pisza hiszpańscy dziennikarze...

0

@Ronad10 dobrze kombinujesz. Haland ma rozne klauzule w kontrakcie. Musiala ma kontrakt do 2026 roku. Alexander-Arnold czy Kimmich beda dostepni za free. Laporta juz czysci skład z Gundogana. W 2025 roku bedzie ciag dalszy...

1

Dziennikarze nie załapali że okienko transferowe sie skonczyło.

0

@Kyonego no ale za Laporty to wyszło najlepiej jak postawił na Messiego. To wtedy nie była taka oczywistość z Ronaldinho a później z Ibrahimović. Również pozbycie sie Deco aby zrobić miejsce Iniesta.

0

@aiven xavi, iniesta czy guardiola to nie problem z kasa. Strategia klubu jest realizowana dekadami.

0

@Kyonego kto za Pepa był prezesem FCB? Za rok spuszczamy Robercika to wedy zacznie sie lament;)

0

Flick zrobi z niego dobrego zawodnika. Bedzie dawał odpoczać Olmo. Kolejna dobra decyzja dyrektora sportowego Deco.

1

Kapitalna stratrgia klubu ktory stawia na LaMasia. To dzieki niej ten klub jest taki wyjakowy. Dobrze ze Laporta&Deco stawiaja na wychowankow a nie na najemnikow takich jak Gundogan ktorzy chca tylko wydoić klub na kase.

0

@BORO_12 i tak zostałes zaorany

0

@BORO_12 spuscił kontrakt gundogana i spusci lewegk bo nie jest nieudacznikiem

0

@BORO_12 czlowieku juz nawet nie czytam tego ci piszesz. Rozmowa rozpoczela sie od tego ze Laporta nie spusci kontrskty roberta jak spuscił gundogana. Sam sie zaorales

0

@BORO_12 nie to ongormacje trsnsparente na podstawie tego sa wyliczane limity. Ty sobie wymysliles progresyeny kontrakt jak reszta wsztstko co piszesz

0

@BORO_12 bo de jong bedzie grał to nie chcial wypchac. Chciał wypchac gundogana i to zrobil. Szach mat;)

0

@BORO_12 bo to jest podane w limicie 9 380 000. Jestes zaorany

0

@BORO_12 to ty pierwszy napislales ze ma kontrakt progresywny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?