gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@BORO_12 może wyjdziesz z szafy i zdejmiesz garnek z głowy i skomentujesz ostatnie występy Gundogana vs Olmo?
8
@xavi890 Jonathan David i Alphonso Davies są dla mnie priorytetem i opcja na lata.
0
@Eto'o9 R10 tak pokazał klasę w dwóch ostatnich meczach. Jak to jest gra na najwyższym poziomie to ja nie mam pytań;)
5
Kapitalne decyzje w poprzednim okienku transferowym. Wczyscił ładnie limit wynagrodzeń aby przygotować ofensywę przed zbliżającym się okienku transferowym gdzie jest duża ilość znakomitych piłkarzy bez kontraktu. Nie wspomnę o ekspertach którzy by kisili się z kontraktem 34-letnim Ggundoganem który obecnie kopie się w czoło w MC.
0
@BORO_12 olmo dzisiaj zgasił twojego gundogana jak peta. Deco rozbił bank w ostatnim okienku transferowym.
2
Najlepsze w tym meczu bylo to że nie grał Gundogan tylko Olmo;)
5
Kapitalna robota Deco&Laporta że spuścili do kibla Gundogana który zresztą w wieku 34 lat pokazuje w dwóch ostatnich meczach MC jak potrafi czlapac na boisku i ściągnęli Olmo. Bez klasycznego DM kolejne 3 punkty.
0
Komentarz usunięty
0
@AbelKabel w pierwszej połowie to było dużo szczęścia. Real powinien prowadzić 1:0. Casado i Fermin niestety grali średnio. W drugiej połowie Casado już bardzo dobrze bo miał przy sobie FDJ któremu możesz podać piłkę i on ci na 100% odegra. Zrobiło to robotę.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.6.
0
Komentarz usunięty
0
@pax nie wprost bo pisząc że Casado zagrał źle w pierwszej połowie dostałeś odpowiedź na swoje pytanie. Czego ty nie rozumiesz? Nie kapujesz że nie możesz porównać pomocnika do bramkarza?
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@pax to co działo się w tym meczu jest transparentne. Siedziało 5 analityków Barcy z dziennikarzami na trybunach. Możesz sobie o tym poczytać. Jasno stwierdzili że real powinien prowadzić 1:0 do przerwy po golu Viniciusa. Casado I Fermin zagrali bardzo źle. Casado by dostał wędkę tylko Olmo nie jest wstanie zagrać 45 min. Aasysts Casado to zasługa FDJ bo dał przestrzeń i spokój w środku pola. Nikt z tym nie dyskutuje ze FDJ byl kluczowy w tym zwycięstwie. Tylko ty żyjesz w jakimś alternatywnym świecie i zadajasz jakieś z dupy pytania których nikt nie rozumie. Musisz się ogarnąć bo nie jest dobrze;)
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
@BORO_12 co masz reagować jak nie rozumiesz co się wczoraj stało?
2
@Gall zmasakrował to cie Laporta z Deco wczoraj o 21:00:)
0
@negreanu to nie według mnie tylko. Zobacz jak gra reprezentacja i kluby w Polsce. Ogólnie 99% ludzi w Polsce nie wie co się wczoraj wydarzyło w Madrycie twierdząc że FDJ nie był kluczowy w osiągnieciu zwycięstwa. To że w Polsce zamiest grać w piłkę ludzie kopią się w czoło i jak chcesz nauczyć się kopać piłkę musisz wyjechać zagranice nie jest przpadkiem.
0
@BORO_12 widocznie nie oglądałeś meczu albo nie znasz się na piłcę. Stanwiam na to drugie jak nie wiesz czemu FDJ zgasił cie jak peta
2
@pax zagrał bardzo dobrze i kompletnie odmienił losy meczu gasząc przy tym dzieci z FCB.com
1
@pax ty chyba nie czytasz wypocin które sam piszesz . Żeby dzieci z FCB.com decydowały o składzie na ten sezon to byśmy mieli gundogana z merino w środku pola. Raphinhe w Arabii Saudyjskiej i FDJ w MU. Chłop wchodzi i gasi was wszystkich. Jest jednym z najlepszych DM na świecie.
0
@BORO_12 nie mogę ci napisać jak bo bym dostał bana;)
4
@partymaker bo mam. Chłop brał 18 baniek i człapał z PSG. Paryżanie kompletnie nas roznieśli w środku pola. Nie ma miejsca dla takich nieudaczników. Laporta go spuścił do kibla i zrobił bardzo dobrze. Za to podpisał kontrakt z Casado I dał mu numer w pierwszym składzie. To jest prezes który stawia na wychowanków. Robi tak teraz i robił tak jak zbudował dream team Guardioli. Straszne to jest dziwne że jak Laporta jest prezesem to gramy kapitalny football. A wy byście go zwolnili bo nie kupił wam Nico. Jesteście pseudokibicami kompletnie niegodni oglądania meczów Katalończyków.
2
@partymaker ja? Wy to do chłopa który przez 3 lata nie brał pieniędzy, grał z kontuzja i urodził się cule spuszczacie go do kibla. Ja ktoś wam napisze że jesteście nieudacznikami życiowymi to jest wielki problem i płacz.
3
@Pnog37 @pax chłopa nie wie co się dzieje wokół niego. Nawet polscy dziennikarze twierdzą że zmiana w 46 manicure była kluczowa dla meczu.
15
Yamal to gasi Vinicuis zachowaniem tak jak De Jong was wszystkich zgasił na boisku;)
0
@BORO_12 zgasił cie jak peta;)
9
@bartoszek przypadek że Laporta przez całe swoje życie stawia na wychowanków a dzieci z FCB.com na Nico bo zagrał 3 mecze dobrze i jest już plakat nad łóżkiem z brawo powieszony. Zenada