gukwa
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
19
Wyjątkowy to jest spokój F.De Jonga w rozegraniu piłki. Niektórym to głowy wybuchły na tym forum jak zgasił was jak peta.
21
Jako jedyny który na niego postawił to Laporta. Dając mu kontrakt i numer w pierwszym zespole. Dzieci z FCB.com to marzyły o transferze Merino za 30 baniek. Nic dodać nic ująć ale zgasił was jak peta.
0
@cosinus90 na 100% nie byłoby takiej sytuacji jakby Laporta był cały czas prezesem tak jak w realu Perez. To co Messi wyprawiał w tym klubie z pensja 50 baniak w czasie pandemi to przyczyną naszej obecnej sytuacji. Laporta to wszystko teraz prostuje. Tak to się kończy gdzie piłkarze rządzą klubem.
0
Najbardziej mnie ucieszyło wejście De Jonga bo już wiedziałem że zostaniecie zgaszeni jak zużyty pet.
0
Spuszczony do kibla. Tak trzeba robić z nieudacznikami którzy biorą duży hajs i nie ma wyników. W podejmowaniu decyzji trzeba być mężczyzna tak jak Laporta i Deco. To ich zasługa że gramy teraz tak jak gramy.
5
Dobrze że Laporta z Deco go zatrudnili. Kapitalna robota wykonana w okienku transferowym.
1
Ciekawe mnie co dzieje się teraz w głowach tych wszystkich nieudaczników życiowych którzy chcieli zwolnienia Deco oraz dymisji Laporty.
5
Podstawowy wniosek z tego meczu to że De Jong was wszystkich zgasił jak peta.
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@martool2 Faktycznie dopiero teraz to zakumałem. Jest słabym trenerem bo zdobył tylko LM. Ale jesteś mądry. Flick też jest słaby bo też tylko raz wygrał. Świat się ogólnie składa z samych kiepskich trenerów ponieważ 99% z nich nigdy nie grało w LM. Trzeba zwolnić Laporte bo zatrudnił słabego trenera.
0
Najlepsze jest to że nie ma już Gundogana i to że od 60 minuty zaczęliśmy kontrolować środek pola. Oczywiście po wejściu De Jonga który zaraz was wszystkich zgasi jak peta.
0
@Rhaan włącz mózg. Frank Rijkaard zdobył dla nas LM z kadencji Laporty.
0
Deco i Laporta podjęli dobra decyzje zatrudniając Flicka na stanowisku trenera. Taki Frank Rijkaard drugiej kadencji.
8
@barteq cofnij się do pierwszej kadencji Laporty I zobacz jak wyglądał skład. Zacznij myśleć a nie powtarzać bezmyślnie rzeczy z internetu
2
Fermin zgasił Gundogana jak peta.
4
Dziwne że jak Laporta jest prezesem to zawsze gramy dobrze w piłkę. Chłop zaraz zdobędzie 4 LM a dzieci z FCB.com chciały go usunąć że stanowiska bo im nie kupił Nico. Braki w edukacji niestety będą wychodzić przez całe życie. Nie ma szans na powrót do myślenia.
3
99% tego forum była za Merino i "klasycznym" DM a Laporta po prostu podpisał kontrakt z Casado. Tak mężczyźni gaszą dzieci jak peta.
0
Fermin może zagrać z Casado w parze pivotow z uwagi na fizyczność spotkania a Pedri za Lewym.
0
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty
0
Wniosek jest jeden ze pseudokibice Barcy są w dupie z "klasycznym" DM w postaci Merino i Nico który by tylko zniszczył nam limit wynagrodzeń. To są ludzie którzy domagali się dymisji Laporty który dostał 80% poparcia od prawdziwych socios. Deco zbudował zespół i sztab szkoleniowy który jest wstanie rywalizować z każdym w Europie.
0
@viscabee9 nie zrozumiałeś przekazu
1
3:0 i to bez "klasycznego" DM;)
2
@Hindus dokładnie i co ty chcesz ziomeczku odbudowywać. To jest jeden z najlepszych DM na świecie. W każdym dużym klubie grałby w podstawowej 11.
1
@Hindus to jest mistrz Hiszpanii i Holandii w piłkę nożną. Zobacz sobie ile ma progresywnych podan na mecz zanim ośmieszysz się w internecie;)
1
@Hindus on się nie musi odbudowywać bo jest zajebistym piłkarzem. Ty nie masz o tym pojęcia bo jesteś z polski i widzisz tylko LM w telewizorze.
1
80% poparcia dla Laporty. Tyle w temacie płaczu o dymisji.
2
53% przychody nie dochodu. Jak się spuszcza takie kontrakty jak Dembele i Gundogan to limit wynagrodzeń obrazu wygląda lepiej. Kapitalna robota. Kolejny raz Laporta udowadnia że jest najlepszym prezesem w historii FCB.
3
Dzieci z FCB.com juz nie pamiętają jak spuścił do kibla Dembele. Postawił na Yamala. To samo zrobił z Gundoganem wiedząc że mam bardzo silny środek pomocy. Brak "klasycznego" DM to przemyślana decyzja aby nie ograniczać się w nadchodzącym okienku transferowym odnośnie limitów wynagrodzeń. Wiem ze plakat już z Nico wisi nad łóżkiem ale to nie ten klimat aby płacić takiemu ziomkowi ponad 30 baniak z limitu wynagrodzeń. Drenaż mózgu następuje;) Zgasił was wszystkich jak peta;)
0
@Crakitic Cubarsi będzie grał większość co może grać bo jest wychowankiem o gigantycznym potencjale plus Araujo bo jest obecnie poza konkurencja jeżeli chodzi o grę do tyłu. Dlatego pozycja 3-4.