0

@BORO_12 tak miało być źle bez Gundogana. Miał być koniec Barcy bo ślepi socios popierają Laporte. Deco swoimy decyzjami cie zgasił jak peta. Boisko zweryfikowało twoje brak wiedzy na temat piłki i życia.

0

@JarekS tak dokładnie dyrektor sportowy nie ma wpływu na awans młodych zawodników do pierwszego zespołu. Prezes nie ma wpływu na temat kadry. O wszystkim decydują trenerzy którzy zmieniają się co 2 lata.

0

Bernal>Gundogan. Kolejna kapitalna decyzja Laporta&Deco. Efekty ich ciężkiej pracy widać obecnie na boisku.

2

Wydaje się że ktoś robi to z premedytacją. Ma w tym jakiś biznes. Przecież już każdy wie że Getafe będzie tak grać. Faulować, zwalniać grę i polować na nogi przeciwników. Nie da się tego oglądać. Wpływa to na całą atrakcyjność produktu jakim jest LaLiga. Jeszcze wyznacza się sędziego który nie jest zalogowany do życia. Ciężko w takich warunkach realizować o atrakcyjność z Premier League.

0

@partymaker dodałbym do tego Koundé który może zagrać na środku. Martinez też łapie kontuzja więc argument jest słaby ze lepiej trzymać starego Iñigo bo inni stoperzy mogą dostać kontuzji. Obecnie wygląda to tak że każdemu może pójść wiązadło krzyżowe i pauza na kilka dobrych miesięcy. Nie stać nas aby płacić 10 baniak 4 stoperowi gdzie młodzi się szybko rozwijają i muszą grać na wysokim poziomie aby dalej osiągać progres. Podsumowując będziemy mieć 3 doświadczonych ludzi i 2 dwóch młodych perspektywicznych wychowanków do gry na środku. Iñigo jest za stary i za drogi w utrzymaniu.

0

@partymaker to po co trzymać gościa który będzie 4 stoperem za 10 baniek w wieku 34 lat? Nie ma tutaj żadnego balansu ani zdrowego rosadku. 10 baniak to się płaci w normalnych klubach zawodnikom z top10 składu.

0

@partymaker nie wiem czy byłeś zalogowany do życie przez ostatnie 10 lat ale właśnie dlatego jesteśmy w czarnej dupie bo płaciliśmy jakieś gigantyczne pieniądze zawodnikom po 30 którzy w LM dostawali baty po 8:2.

20

Czas zrównać się z Dudkiem i zdobyć LM w tym sezonie.

0

@partymaker tak 10 baniak wynagrodzenia za 34 lat grajka. Jakbyście na FCB.com zbudowali kadrę to by grało w niej z 10 emerytów którzy zarabiali by taczkę siana i by pewnie kopali się w czoło jak w ostatni sezonie z PSG

0

Liczę że Pablo Torre będzie kontynuował dobra grę oraz że Ansu dostanie więcej minut aby pokazać wszystkim że jego dołek formy się skończył.

1

@b_Nod zbudowanie formy w Arsenalu a nie palenia papierosów pod prysznicem i transferu w wieku 25 lat do realu lub Barcy gdzie mógłby zdobyć LM.

0

Niestety nie będzie dla niego miejsca w następnym sezonie chociaż obecnie ma życiowa forme. Sergi Domínguez będzie czwartym stoperem w 2024/25.

2

Wojtek jakby w przeszłości wykazał więcej profesjonalizmu to byłby w TOP3 najlepszych bramkarzy na świecie. Jeżeli podpisanie umowy dojdzie do skutku to nasze szanse na LaLige znacznie rosną.

0

@Terroriser normalne jak się gra na takim ryzyku i krótko wyprowadza piłkę to się w sezonie straci z 3-4 gole w ten sposób. Natomiast dzięki takiemu wyjściu z pod presingu Yamal ma często sytuacje 1:1 z obrońca. I o tym nie decyduje Ter Stegen tylko trener.

0

@Terroriser w ostatnim meczu wyciągnąć praktycznie 3 setki. Żeby nie on to byśmy tego meczu nie wygrali. Tyle w temacie.

0

@creativeopinion pewnie by mogli jakby podpisali kontrakt z Nike niekorzystny dla klubu w dłuższej perspektywie lub sprzedali tanio aktywa z Barca Studio. Obecnie wszyscy są zarejestrowani Ci co mogą grać. Zobaczymy 26 września cały bilans bo jednak Tebas go zaakceptował i zwiększył limit wynagrodzeń. Również jego wypowiedzi świadczą że sytuacja finansowa w Barcy wraca do normalności.

0

@KrzysekFCB z prognoz jest wyliczany limit wynagrodzeń. Nie wiem po co się wypowiadasz jak jesteś kompletnie nie zalogowany do życia

0

@creativeopinion mamy nowy limit na wynagrodzenia. Spekuluje się że jest 140 mln wolnego miejsca. Pewnie więcej będziemy wiedzieć po 26 września kiedy Barca ogłosi cały bilans za rok 2023/24 oraz prognozę na 2024/25.

0

@Terroriser Ter Stegen to jeden z najlepszych bramkarza na świecie. Przy takiej sytuacji finansowej i braku rotacji na pozycji bramkarza żaden bramkarza by nie przyszedł do Barcy aby grzac ławke. Żyjesz w jakimś alternatywnym świecie:)

1

@Terroriser nie wiem czy zdajesz sobie sprawę co się działo w klubie od czasu epidemi grypy? Ogólnie nie ma pieniędzy i lewdeo się klei kadrę nie wspominając o omijaniu limitu wynagrodzeń aby zarejestrować zawodników. Ciężko w takich warunkach myśleć o wartościowym zmieniku na pozycji bramkarza. Zwłaszcza że się ma bramkarza z topu światowego.

0

Nie byłem fanem Casado ale z meczu na mecz daje coraz większą jakość. Wczorajsza zmiana na wielki plus. Zamyka usta którzy nawoływali do dymisji Laporty który nie dał im "klasycznego" defensywnego pomocnika:)

18

Szczęsny wydaje się tylko opcją która da odpowiednią jakość.

15

Nie mam zielonego pojęcia czemu hiszpańscy sędziowie zachęcają do tego aby mistrzom Europy Yamalowi czy Pedriemu stała się krzywda. Wydaje się że dość logiczne jest aby piłkarze hiszpańscy ktorzy jeszcze moga zdobyc wiele medali dla swojego kraju w hiszapnskiej lidze byli odpowiednio chronieni.

0

Jeszcze 2 tygodnie temu twierdzili że bez operacji nie ma możliwości powrotu.

0

Potwierdza się że jest tak dobry do przodu jak słaby do tyłu. Flick szuka raczej gracza na lewym skrzydle który nie będzie przegrywał pojedynków 1:1 przy stosowanym zewnętrznym presingu.

0

Jak podpisze nowy kontrakt to pewnie dostanie szanse. Tak to sobie może pograć w 2 lidze.

27

To się teraz te pajace mogą cieszyć którzy życzyli mu śmierci na IG. Jeszcze będziemy płakać w tym sezonie że nie ma niemca.

2

Nowa 9 Barcy na lata. Już dał nam 3 punkty z Realem za Koemana grając na środku ataku. Tam się czuje najlepiej i tam będzie grał.

0

@SeWo77 jak on śledzik to ty kto?

0

Rekin nam jutro wygra mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?