5

Kocham Xaviego jako piłkarza ale trenerem to on jest srednim... nie dziwie sie piłkarzom ktorzy słyszeli na konferencji ze trzeba wzmocnien bo jak nie bedzie trsnferow to nic sie nie zmieni... Jednak cos tam sie zmieniło.

0

@Harnas2 to robota Deco ze postawił na Yamala. Boga w to nie mieszaj:)

0

"Klasyczny" defensywny pomocnik. Niektorzy właśnie maja erekcje.

0

@addept stwierdzam tylko fakt. Taka jest prawda. To jest przyczyna tego jak wyglada piłka nożna w polsce. Dlatego ze sa własnie tacy ludzie jak ty ktorzy uwazaja ze polacy to geniusze strategi ktorzy by poprowadzili taki klub jak Barca o wilele lepiej niz Laporta ktory ma 3 LM praktyczie na swoim koncie. Czas spojrzec w lustro i wziac sie do pracy a nie pisac ze polacy sa zajebisci tylko dlatego ze jestem polakiem. Nspisałby dosadnie jak mezczyzna co o was wszystkich mysle ale wiadomo...

1

@addept napisałbym inaczej ale dostałbym bana:) ogolnie banda dziecikow ktorzy ucza Laporte jak zarzadzac klubem, Deco jak budowac kadre, klub jak szkoloc mlodziez. W kraju gdzie zamiast grac w pilke ludzie kopia sie w czoło. Dno, muł, wodorosty:)

0

Komentarz usunięty

1

@Tibu wydaje mi sie ze za rok Roberta bedziemy wypychac z kontraktu. Nie wiem czy bedziemy wstanie pójść po Halanda. Zobaczymy co Flick zrobi z Fatim.

1

@Tibu no chłop pisze prawie 10 komentrzy dziennie i to same głupoty. Odnosnie Laporty to dobrze ze mamy prezesa ktory jest wstanie zastawic swoj dom, udziały we własnej firmie i gotowke aby zarejestrowac zawodnika. Pełen szacunek.

2

Atak Williamsa-Fati-Yamal cały czas możliwy do zrealizowania.

5

Upada teoria ze tylko młodzi piłkarze dostaja kontuzje bo graja mecze. Prawda jest taka ze piłkarze dostaja kontuzji nie ze względu na ich wiek tylko na zbyt duza rywalizacje w sporcie. Kontuzje nie wystepuja tylko w piłce ale tez w innych dyscyplinach. Wystarczy ze Gavi i Bernal dostali kontuzji i ludzie pisza takie glupoty ze sie czytac nie da. Jak piłkarz nie wykona obciazenia na meczu to zrobi je na treningu. Na jedno wyjdzie. Kontuzje bardzo czesto zdarzaja sie na treningu co pokazje przykład Fermina ktory od olimpiady praktycznie nie grał a i tak mu poszła czwórka. Fundamentem kontuzji jest cheć rywalizacji i bycie w top formie a zyby byc w formie i grac w 11 to trzeba bardzo duzo trenowac. Nie granie meczy nie jest rozwiazaniem dla młodego piłkarza.

1

@JarekS to mi wytłumacz jak dostać gwarancje bankowa na 20 baniek?

1

@JarekS widać ze nie znasz zycia. Banki ktore daja gwarancje tylko moga na tym zarobic na prowizji poniewaz pod zastaw sa aktywa i często można wykorzustać z 60-70% wartości. No napisze Ci że jak ktoś daje komuś gwarancje na miliony to musi mieć jaja jak arbuzy:)

1

Dobrze ze mamy zarzad z jajami i chłopaki sa wstanie dać gwarancje bankowe. Jak ktos znowu bedzie krytykował Laporte to niech wcześnie da gwarancje na 20 baniek to wrocimy do rozmowy. Wiekszosc dzieci nawet nie zdaje sobie sprawy co trzeba zrobic aby bank dał komuś gwarancje bankowe.

3

Czy my gramy ze Szkotami bez "klasycznego" DM?

0

@addept jest takie cos jak markery zmeczenia. Ty myslisz ze jak mlody czlowiek nie gra to nie trenuje. Obciazenia sa takie same czy gra czy nie gra. Jak odpoczywa to wchodzi do kompensacji treningu a taki efekt mozna osiagnac moze 2 razy na sezon. Nie masz kompletnie pojecia o czym piszesz. Nie ma zadnych tez danych ze mlody organizm na tych samych obciazeniach jest bardziej podatny niz starszy. Wrecz jest odwrotnie. Mlody organizm ma szybszy metabolizm, moze krócej spac, potrzebuje mniej kortyzolu do regeneracji. Jest wiele materialów ze młody organizm o wiele lepiej przyjmuje obciazenia i jest mniej podatny niz starszy oranizm. Stsrszy orgsnizm musi nawet schodzic z masy miesniowej aby przyspieszyc regeneracje. Lepiej byc mlodym. Duzo trenowac i duzo grac.

0

@addept jest odwrotnie. Z czasem nasze zdolnosci regenracujne spadaja z wiekiem. Młody organizm bardzo szybko sie regeneruje i jest podatny na bodzce. Nie ma leoszej drogi rozwoju młodego piłkarza niż mecz.

0

@JarekS każdy praktycznie piłkarz ma problemy zdrowodne i tu nie chodzi o wiek. Młodzi piłkarze musza dużo trenować i dużo grać. Nie ma innej drogi. Rywalizacja jest na gigantycznym poziomie i nikt nie bedzie odpuszczac i kazdy chce grac 100%. Rowniez tak wyglada w innych klibach. Jak ktos jest dobry to gra i ma kontuzje. To nie winna Tuska:)

1

@JarekS młodzi ludzie są narażeni na kontuzje bo graja. Logiczne. Jakby nie grali to by nie dostali kontuzji. Przekonałeś mnie. To wina Laporty.

1

Oczywiście to wszystko przypadek i nie ma tu zasługi Deco&Laporta.

0

Proponuje aby Panowie redaktorzy wyjeli kij z dupy przed podcastem.

1

@Tibu troche mnie poniosło ale boisko go wyjasnia. Nie rozumie ze Deco grał w Barcy. Laporta go sciagnał z Porto i ma do niego zaufanie. Dzieki niemu Raphinha gra w Barcy. Teraz kupił Olmo a za rok Wirtza. Zobaczysz jak zaraz zacznie grac Fati. To tez bedzie mała cegiełka Deco. Wydaje sie ze mamy naprawde fajny zespol z dobrym sztabem trenerskim.

1

@Tibu dokładnie. Jestem z Toba.

0

Jedna sprawa ze ludzie nie powinni go wyzywac a druga sprawa ze on cały czas prowokuje na boisku i to piłkarzy przeciwnej drużyny ale również kibicow. Kij ma dwa konce. Niech się ogarnie to ludzie też przestana tak reagować.

13

Obecnie jedyny mozliwy sposob aby odpoczac to odniesc kontuzje.

0

@Bobo25 fakt ciekawe czemu z takiej funkcji nie korzysta Netflix czy Spotify tylko jednak idzie w subskrybcje.

0

@AtakMozna no sa ale z czego utrzyma sie serwis? Jak wszyscy ogranicza ruch to raczej bedzie słabo. Mi bardziej zależy aby serwis szedł w jakosc a nie ilosc.

0

Moze czas uruchomic usługe premium za 10 zł ktora bedzie bez reklam? Nie da sie juz funkcjonowac:(

0

Dla mnie bomba. Bedzie trzeba wydać kilka € aby było w 2025 roku na Floriana Wirtza.

1

@ferdas_rawa później się dziwić że klub nie może zarejestrować zawodników. Z takimi kibicami jest ciężko którzy okradaja klub.

13

Już w tatmty sezonie Raphinha grał bardzo dobrze przy kreacji akcji na 90 min - 5,86 i kreacji gola na 90 minut - 0,86. Obecnie te statysyki przy małej próbie są podobne i wynoszą odpowiednio 4,00 oraz 1,00. Różnica oczywiście to jego koledzy z drużyny którzy się ograneli oraz zmiana trenera który postawił na większą mobilność gracza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?